Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Mi ten patch poprawił wydajność we Flotsam, po jaskiniach dobrze się biega, ale kosztem biegania w lesie. I takie mam wrażenie, że szczegóły tekstur się zaczęły wolniej wczytywać. Notorycznie szczegóły podłogi w karczmie lubią tak załapać dopiero, jak już jestem na wysokości Jaskra i Zoltana

sprzęt: intel i3 2.53, 4 giga ramu, karta GeForce 310M 1 giga- laptop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszła paka. Popiersie nie jest takie pożlebione i brudne jak pierwsze, ale przesadną jakością nie grzeszy.

Obalam mit z medalionem - to zupełnie inny niż ten z EK pierwszej części, jest większy, cięższy i płaski. Łańcucha dali jak na krowę, albo kark Pudziana.

Koszulina wygodna, dobrej jakości nadruk, rozmiar/kolor/tematyka jak chciałem.

Niby propsy za akcję CDP, ale medalionem to smaka narobiliście ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 01:02, Harrolfo napisał:

Nokturn Op. 55 No. 1 Fryderyka Chopina


Wielkie dzięki :D Nawet nie wiesz jak mi pomogłeś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem, niektórzy razem z koszulką dostali nową głowę. Ja właśnie odebrałem swoją koszulkę ze Sferis. Zapytałem sprzedawcę czy głowa też jest a on odpowiedział, że w moim zamówieniu jest tylko koszulka, ale część zamówień przyszło z głowami. Moja głowa przyjdzie później czy jak? Reklamacje głowy wysłałem pod koniec czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Moja

Dnia 22.07.2011 o 14:08, Tomek1120 napisał:

głowa przyjdzie później czy jak?


Jeśli oprócz głowy reklamowałeś jeszcze jakiś inny element EK jak np. pudełko, to paczkę powinieneś otrzymać w przyszłym tygodniu.

Jeżeli reklamowałeś samą głowę to napisz do DOK''u co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie da się zrobić żadnej mikstury, petardy ani oleju. Co jest do cholery?
Drugi raz przechodzę grę a tu taki psikus. Na dodatek po błędzie składniki znikają, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym ale szukam i szukam i znaleźć nie mogę... Jakbyś mógł mi na gg wysłać aders sklepu to byłbym wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 21:29, Isildur napisał:

Kupiłbym ale szukam i szukam i znaleźć nie mogę... Jakbyś mógł mi na gg wysłać aders
sklepu to byłbym wdzięczny ;)

Chyba nie będzie to żadnym wykroczeniem jeśli się wtrącę i zamieszczę link do sklepu gramu :): http://www.gram.pl/sklep/sprzet/podkladka-razer-goliathus-standard-speed-wiedzmin-2-355-x-254-x-4mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 21:44, Renzov napisał:

Chyba nie będzie to żadnym wykroczeniem jeśli się wtrącę i zamieszczę link do sklepu
gramu :): http://www.gram.pl/sklep/sprzet/podkladka-razer-goliathus-standard-speed-wiedzmin-2-355-x-254-x-4mm


Ale ja tępy sprawdzałem tutaj, ale w dziale Razer :D
Dzięki wielkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie dosyć drogi schemat na zbroje drauga. Nie wiem jednak na razie gdzie mogę znaleźć esencję z drauga i kawałek zbroi drauga. Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 21:56, Konrad512 napisał:

Spoiler

Znajdziesz, ale dopiero pod koniec 2 aktu. Samą zbroję będziesz mógł dopiero złożyć
w trzecim akcie.



Spoiler

Właśnie coś kojarzyłem, że chyba później dopiero będę miał okazję zebrać składniki. Szkoda jednak, że dopiero potem, bo potem już jest z górki do zakończenia gry.

Niemniej jednak dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować