Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

A z ciekawości to ten miecz jest srebrny czy stalowy ?
I pytanie.
W Loc Muinne można znaleźć jakiś srebrny miecz ?
Bo mam mały problem ze smokiem, troszeczkę małe obrażenia mu zadaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc ścieżką Roche''a, najlepszy ekwipunek przedstawia się następująco:

Spoiler


Zbroja Vranów (chociaż osobiście wolę zbroję Drauga)
Miecz stalowy: Zapomniany miecz Vranów - trzeba pomóc Vernonowi uratować córkę Foltesta, zamiast ratować Triss
Miecz srebrny - Addan Deith
Rękawice, spodnie i buty Starszej Krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 21:32, Bezi_113 napisał:

W Loc Muinne można znaleźć jakiś srebrny miecz ?
Bo mam mały problem ze smokiem, troszeczkę małe obrażenia mu zadaję :P

Poszukaj na zewnątrz Loc Muinne (dolinka z dwoma krabopająkami) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 22:05, Lfdracon napisał:

Idąc ścieżką Roche''a, najlepszy ekwipunek przedstawia się następująco:

Spoiler


Zbroja Vranów (chociaż osobiście wolę zbroję Drauga)
Miecz stalowy: Zapomniany miecz Vranów - trzeba pomóc Vernonowi uratować córkę Foltesta,
zamiast ratować Triss
Miecz srebrny - Addan Deith
Rękawice, spodnie i buty Starszej Krwi.



Skoro już przy tym jesteśmy, to dla Iorwetha jakie to będą przedmioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem grę po wgraniu najnowszej łatki. To normalne, że menu się posypało? Wszystko teraz wygląda "Menusettings" "Menunew" itd. Teoretycznie wersja polska a coś poszło nie tak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 23:00, le2enda napisał:

Skoro już przy tym jesteśmy, to dla Iorwetha jakie to będą przedmioty?

Nie wiem. Straciłem zapis z poprzedniego przejścia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 23:50, Lailonn napisał:

Właśnie odpaliłem grę po wgraniu najnowszej łatki. To normalne, że menu się posypało?


Nie, to nie jest normalne. U mnie wszystko było w porządku. Może pokombinuj z ustawieniami w menu? Ewentualnie przeinstalowanie gry zostaje. No chyba, że to tylko menu a reszta gry jest w porządku. Da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem dawno w Wiecia ,ale zamierzam po nowym patchu drugi raz przejść -> czyli mam na myśli pytanie:
w wikia.com Witcher nie mogę znaleźć fryzur dla Geralta, a podobno można było zmienić. Ktoś ma może linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skoro mowa o fryzurach Geralta, zobaczcie co stało się z moim Wiedźminem po seksie z czarodziejką:

PS: widać podczas namiętnych uniesień wyrwała wieśkowi kite razem z częścią reszty włosów ;-)

20110828175921

20110828175925

20110828175928

20110828175931

20110828175936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 23:50, Lailonn napisał:

Właśnie odpaliłem grę po wgraniu najnowszej łatki. To normalne, że menu się posypało?
Wszystko teraz wygląda "Menusettings" "Menunew" itd. Teoretycznie wersja polska a coś
poszło nie tak ;]

Instalowałeś łatkę samodzielnie? Wgrałeś złą wersję językową - tzn. patcha, który nie był przeznaczony dla wersji PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 18:00, KERMIy napisał:

A skoro mowa o fryzurach Geralta, zobaczcie co stało się z moim Wiedźminem po seksie
z czarodziejką:

PS: widać podczas namiętnych uniesień wyrwała wieśkowi kite razem z częścią reszty włosów
;-)


Okropnie wygląda. Kita 4ever !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zacząłem dopiero pogrywać w wiedzmina i mam pytanie, czy opłaca sie w grze kupowac schematy broni, zbroi itp czy można lepsze rzeczy znaleść?

I jak wygląda sprawa pieniędzy, brakuje ich czy mamy taki nadmiar że można wydawac na "głupoty"?

Z góry dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 08:51, Szymon666 napisał:

Zacząłem dopiero pogrywać w wiedzmina i mam pytanie, czy opłaca sie w grze kupowac schematy
broni, zbroi itp czy można lepsze rzeczy znaleść?

Ja schematów nie kupowałem, bo dawałem radę z tym co dostałem za zadania lub znalazłem. Choć może to zależeć od poziomu trudności :)

Dnia 30.08.2011 o 08:51, Szymon666 napisał:

I jak wygląda sprawa pieniędzy, brakuje ich czy mamy taki nadmiar że można wydawac na
"głupoty"?

W moim przypadku to cierpiałem na brak pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 08:51, Szymon666 napisał:

Zacząłem dopiero pogrywać w wiedzmina i mam pytanie, czy opłaca sie w grze kupowac schematy
broni, zbroi itp czy można lepsze rzeczy znaleść?

Praktycznie wszystko co znajdziesz, szczególnie na silnych przeciwnikach, jest lepsze od tego, co można wykuć. Opłaca się robić schematy ulepszeń do zbroi, sztyletów, pułapek i petard jeżeli naprawdę ci zależy. Z eliksirów kupuj te recepty, które pasują do twojego stylu gry, chociaż na standardowo znajdowanych też można nieźle poczynać.

Reguła jest taka - co wykujesz jest dobre przez najbliższe 2-3 godziny, potem znajdziesz coś lepszego. Sam odpowiedz sobie, czy nie warto się troszkę pomęczyć i zaoszczędzić.

Dnia 30.08.2011 o 08:51, Szymon666 napisał:

I jak wygląda sprawa pieniędzy, brakuje ich czy mamy taki nadmiar że można wydawac na
"głupoty"?

IMO w tej części kasa jest nieźle wyważona. Żeby kupić dosłownie wszystko potrzebowałbyś około 8 tysięcy orenów w pierwszym akcie - załatano jedyny logiczny exploit na kasę, teraz zarabia się legalnie i praktycznie. Pieniędzy starcza byś kupił sobie rzeczy pierwszej potrzeby, nieco recept i schematów, kilka tańszych gratów na plecy. Pamiętaj o lepkich łapach, zbieraj wszystko, czego nie przykręcili do podłogi, podświetlanie klawiszem Z najlepszy twój przyjaciel.

Ogólnie to nie ma po co jej wydawać - recepty i schematy na syndrom Trenera Pokemonów, książki dla miłośników lore, reszty używa się sporadycznie, a jeżeli nawet, to można craftować i zaoszczędzić. Ponownie fenomen zbieracki - dużo lepiej przeczekać ze słabymi gratami, niż marnować pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2011 o 08:51, Szymon666 napisał:

Zacząłem dopiero pogrywać w wiedzmina i mam pytanie, czy opłaca sie w grze kupowac schematy
broni, zbroi itp czy można lepsze rzeczy znaleść?

Warto kupować schematy, bo niektóre rzeczy możesz znaleźć, a niektóre nie, tym bardziej jeżeli chodzi o kwestię pancerzy.

Dnia 30.08.2011 o 08:51, Szymon666 napisał:

I jak wygląda sprawa pieniędzy, brakuje ich czy mamy taki nadmiar że można wydawac na
"głupoty"?

Pieniądze przydają się z reguły na bronie i pancerze, czasem na składniki rzemieślnicze.
Ja głównie wydawałem pieniądze na broń, rudę srebra i runy, na których stanowczy brak cierpiałem.
Żadnym pieniądzem nie gardź, bo na pewno się przyda :P

EDIT: Nie robiłem dokładnie wszystkich questów pobocznych i nie wiem co można znaleźć/dostać jako nagrodę, także możliwe, że mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować