Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 21:21, Radieth napisał:

Kolejne pytanie, kiedy i jak można pobrać DLC ze sklepu gram.pl? W zakładce DLC na gram
nie ma nic o wiedźminie.

Zapewnie gdy będzie można grać w Wiedźmina 2 - czyli
EK- 16.05
Standard - 17.05

DLC prawdopodobnie dostaniesz przez drogą e-mail. Lub klikając sklep ->Moje zamówienia [doszło,nie doszło i takie tam, cena ,numer wysyłki. Napewno wiesz o co chodzi] - i często tam podają "Twój kod DLC np. Kupiec + Kod, itp. Może i też jest DLC aktywowany przez jakieś np. CD-Key powiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2011 o 21:23, BartexooN napisał:

DLC prawdopodobnie dostaniesz przez drogą e-mail. Lub klikając sklep ->Moje zamówienia...


Dzięki, już mam. A te DLC których nie dostanę z gram to za ile można będzie dokupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:31, Radieth napisał:

Dzięki, już mam. A te DLC których nie dostanę z gram to za ile można będzie dokupić?

Nie dokupisz, to są DLC dla innych sklepów, żeby mieli na co przyciągać klientów.

A jak już to może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:37, Carter napisał:

A na gog Wiedźmin za 300 punktów tyle że po angielsku

Co z tego, jak można pobrać paczki językowe? :P

ps. Na razie i tak ponoć nie da się go kupić mając 300 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:38, Pryka napisał:

ps. Na razie i tak ponoć nie da się go kupić mając 300 punktów.

Nie wiem nie próbowałem gra mnie nie interesuje nie moje klimaty.
Pobrac nie można bo premiera 16 może po 16 ale jeśli można będzie to ktoś tu niezłego gola se strzelił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:41, 1096 napisał:

Własnie na "zegarze" na www.thewitcher.com wybiło 300000s. do premiery


Pokazanie to w sekundach trochę śmieszne. Jak narazie ja odliczam to w dniach potem w godzinach ale kto by liczył w sekundach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to dlatego tak jest, bo sekundy szynko lecą ;D, chcą być oryginalni, ale na sklepie gram chyba normalne odlicznie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:00, DoMiNo1992 napisał:

Tylko, jak uruchamiam, to wyskakuje okienko z wpisaniem kodu securomu, co bym
nie wpisał - że o prawdziwym keyu nie wspomnę :) (lub nawet zostawił to okienko puste)
i kliknął akceptuje to okienko to w oka mgnieniu znika. Czy to normalne? Czy dzieje się
u Was coś więcej?


U mnie wyskakuje coś takiego:
http://img820.imageshack.us/i/witcherii.jpg/

Instalacja przebiega bezproblemowo, ale na końcu nie pokazuje się typowy "ending", czyli okienko z informacją i przyciskiem "Finish"/"Zakończ".
Te biblioteki pobiorą się w dniu premiery i będzie ok?
Jeżeli chodzi o instalację, to robiłem ją kilkukrotnie, zrzuciłem zawartość płytek na dysk i odpalałem w trybie czystego bootowania, cały czas to samo.
Pytam zapobiegawczo, bo nie chcę mojego uprzywilejowanego poniedziałku spędzić na wkurzaniu się i reinstalkach :)

20110513214614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:46, ApocalipticM napisał:

Instalacja przebiega bezproblemowo, ale na końcu nie pokazuje się typowy "ending", czyli
okienko z informacją i przyciskiem "Finish"/"Zakończ".
Te biblioteki pobiorą się w dniu premiery i będzie ok?
Jeżeli chodzi o instalację, to robiłem ją kilkukrotnie, zrzuciłem zawartość płytek na
dysk i odpalałem w trybie czystego bootowania, cały czas to samo.
Pytam zapobiegawczo, bo nie chcę mojego uprzywilejowanego poniedziałku spędzić na wkurzaniu
się i reinstalkach :)


"Problem można rozwiązać poprzez instalację pakietu Microsoft Visual C++ 2010 w wersji 32-bitowej. Instalator pakietu - plik o nazwie vcredist_x86.exe - zamieszczony jest na płycie "Gra - dysk 2"."

Wystarczy zajrzeć do pomocy technicznej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście tekst "temeria w obliczu zawieruchy", bo nie wiem czy mogę go przeczytać i nie psuć sobie radości z rozgrywki czytając jakąś dużą ilość spoilerów....

Ps. Dzisiaj powinni dodać tekst o mini grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:45, 1096 napisał:

tutaj pisza w komentarzach, że piraci juz grają albo "moj kolega gra juz od godziny",
ale to chyba nie jest prawda

http://www.witchersite.pl/component/content/article/13-news-redakcja/420-wyniki-konkursu.html#comments


Nawet jeśli... To Ci frajerzy nie poczują w połowie nawet tego co my, posiadacze Kolekcjonerki. Bogate wydanie, masa bonusów, świadomość, że wspiera się Polski rynek. Nawet jakby grali już 1 maja a ja dopiero 18go to i tak nie żałowałbym decyzji. Te czekanie też jest swoją drogą całkiem spoko... Buduje się napięcie i klimat, potem będzie odliczanie jak do Nowego Roku w sylwestra: "3,2, 1..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w to nie wierze, nie grają. Ludzie wprowadzają tylko emocje w sieci, mówienie nie prawdy zawsze robi niepotrzebna panikę.

Piratom mówię NIE, życzę im żeby to było najdroższe granie w ich życiu.

JackXPPL
Wspieranie Polskiego rynku to swoje ale nawet jak by to była inna gra to tez trzeba wynagrodzić trud producentów, nagrodzić ich za ciężko prace, kupując ich produkt.
A jak niektóre firmy robić lipę to nie kupować i nie piracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:51, JackXPPL napisał:

Nawet jeśli... To Ci frajerzy nie poczują w połowie nawet tego co my, posiadacze Kolekcjonerki.
Bogate wydanie, masa bonusów, świadomość, że wspiera się Polski rynek. Nawet jakby grali
już 1 maja a ja dopiero 18go to i tak nie żałowałbym decyzji. Te czekanie też jest swoją
drogą całkiem spoko... Buduje się napięcie i klimat, potem będzie odliczanie jak do Nowego
Roku w sylwestra: "3,2, 1..." :D

Zgodze sie piractwo jest bee. Dawniej gry pobierałem teraz kołuje kase i załatwiam orginały
Mam nadzieje ze piratom co (bedą) grają (grać) spala im sie komputery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:37, Carter napisał:

A na gog Wiedźmin za 300 punktów tyle że po angielsku


300 pkt to nic, sam mam trzy razy tyle, więc to musi być jakiś błąd, bo coś dużo za tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:05, bobobo napisał:

Ja się modle,abym w pudełku miał Jaskra lub (o zgrozo) ZOLTANA! Foltest też nei zawadzi
xD


Jak bedziesz miec Zoltana to z checia sie zamienie, bo mam Jaskra (a Zoltan to jedna z moich ulubionych postaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życie bywa na tyle sprawiedliwe, że ten co kradnie w końcu sam zostanie okradziony, także mienie czas gdy jeden z drugim pirat, co ściągał ile mógł, wychodząc przed swój blok stwiedzi kilkoma ciepłymi słowami "ku.... gdzie jest moja bryka" :)

Sam od siebie nigdy bym nie zamienił oryginalną grę na piracką, mam manię posiadania namacalnych dowodów gier w postaci pudełek,płytek, instrukcji, a że dom mam wielki nie powinno być problemem dalsze magazynowanie tegoż towaru, pirat ma też kolekcję płytek w szpuli bo tak lepiej, Wiedźmin 2 tak samo jak i Wiedźmin był grą z kategorii kupuję w ciemno, mogę się zawieść ale spróbuję, świat Sapkowskiego mnie wciągnął, więc oczywistym było to, że wersja elektroniczna będzie brana przezemnie, dobrze, że za ten tytuł wzięli się rodzimi twórcy a nie ludzie z jak ja to mówię "zagramanicy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować