Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 22:03, tomson52 napisał:

Oj wojman wojman co z ciebie wyrosnie (albo wyrosło ) :D a tak apropo kupił ktos tego
playboya z triss :D ja mam i nice

Ja tam wolę się popatrzeć na swoją kobietę, niż na to co jest w tej gazetce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:05, tomson52 napisał:

A moja dziewczyna mnie za to ochrzaniła i to ładnie :D

Czemu się nie dziwię? :D

Jakbym kupił tego playboya to bym miał kastrację na miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle trafił na Zoltana, bo też uwielbiam tą postać i bardzo bym chciał zobaczyć jak ona wygląda? Geralt jest śmieszny, Triss raczej brzydka, Jaskier całkiem w porządku, więc Zoltan musi być super. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę z czystym sumieniem napisać, że nigdy nie spiraciłem żadnej gry. Nie lubie tez dystrybucji cyfrowej, bo tak jak ty lubię mieć te pudełka, instrukcje, poradniki, dodatki (wiadomo, kolekcjonerki nic nie zastąpi) etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:09, tomson52 napisał:


Ale jak przegladałem moje zam to sie kapneła czemu kupiłem :D ale my sie szybko godzimy
ja gram na pc a ona na laptopie :/

To się ciesz, że się zorientowała :D bo kobieta w szale jest nie do powstrzymania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:12, Pryka napisał:

To się ciesz, że się zorientowała :D bo kobieta w szale jest nie do powstrzymania :P

Wiesz jakie mnie wywali z pokoju to ide tylko do rutera i brak neta a Michał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale ja lubie wiedźmina ona lubi, wszyscy w mojej klatce lubia i grają

Jezu Ja che juz dzien 15.05.2011 godz 23:59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas jest w trakcie pisania tekstu o minigrach w TW2, ja tam z niecierpliwością czekam na każdy aetykuł o wieśku, niektórzy narzekają, że za dużo tego, ale ja tego nie rozumiem, dla mnie im więcej tym lepiej, bez umiaru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:45, 1096 napisał:

tutaj pisza w komentarzach, że piraci juz grają albo "moj kolega gra juz od godziny",
ale to chyba nie jest prawda

http://www.witchersite.pl/component/content/article/13-news-redakcja/420-wyniki-konkursu.html#comments


Gucio prawda. Wyciekł patch premierowy, ale gra dalej się nie uruchamia, wyskakuje jakiś błąd procedury w fmodex.dll. Sam spróbowałem na oryginalnej wersji, i wszystko wskazuje na to, że ten patch jest prawdziwy, ale grać dalej nie zagrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:15, 1096 napisał:

Lucas jest w trakcie pisania tekstu o minigrach w TW2, ja tam z niecierpliwością czekam
na każdy aetykuł o wieśku, niektórzy narzekają, że za dużo tego, ale ja tego nie rozumiem,
dla mnie im więcej tym lepiej, bez umiaru :D

Ja zara z nudów zaczne poradnik czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:14, tomson52 napisał:

> To się ciesz, że się zorientowała :D bo kobieta w szale jest nie do powstrzymania
:P
Wiesz jakie mnie wywali z pokoju to ide tylko do rutera i brak neta a Michał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale ja lubie wiedźmina ona lubi, wszyscy w mojej klatce lubia i grają

Jezu Ja che juz dzien 15.05.2011 godz 23:59

Widzę, że już masz sposób :D Moja tez lubi Wiedźmina ale głównie sagę książkową :)

Też już się nie mogę doczekać... zarwana cała niedziela jak nic :D dobrze, że akurat w poniedziałek nie muszę nigdzie iść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:03, tomson52 napisał:

Oj wojman wojman co z ciebie wyrosnie (albo wyrosło ) :D a tak apropo kupił ktos tego
playboya z triss :D ja mam i nice


Też parę stron wcześniej napisałem i go polecałem ;)
Moja dziewczyna z kolei sobie go również przejrzała hie hie. W końcu wiadomo, kótra lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:15, Khasim napisał:

Gucio prawda. Wyciekł patch premierowy, ale gra dalej się nie uruchamia, wyskakuje jakiś
błąd procedury w fmodex.dll. Sam spróbowałem na oryginalnej wersji, i wszystko wskazuje
na to, że ten patch jest prawdziwy, ale grać dalej nie zagrasz.


Powiem tak: ta bibjoteka to napewno na serwie sie nie znajduje :/ tylko na jakims pc ktry ma brak neta a jak sie załoze to bibjoteka uaktywniająca grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:21, karolekx23x napisał:

Wątpię ze CDP potwierdzi nawet jak by to byłą prawda ze piraci złamali wszystko. Wtedy
DRM był by klapa i niepotrzebny.

Nie musi potwierdzać, jeśli złamią to pojawi się to na wszystkich portalach Internetowych o grach.

A do tej pory nie złamali, to błędne informacje, w głupim komentarzu można sobie napisać wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie w najbliższych dniach do 17 maja, chociaż zapewne nadal ślepo wierzę że zabezpieczenia wygrają z piratami. Chociaż Ubisoftowi się to udało na okrągły miesiąc, dobre i to w walce z piractwem ale zbyt duże szkody były dla gracza. Wiedźmin 2 ma na szczęście bardzo lightowe zabezpieczenia, więc nawet jak piraci go złamią i tak to nie będzie miało wpływu dla legalnego gracza.

edit./ piraci mają nawet własną okładkę: http://lulzimg.com/i21/10f1da.jpg
znalazłem na jednym z portali warrezowych, ale widać że to fake bo Atari nie jest wydawcą gry na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować