Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Jak komuś się udało złożyć figurkę Drauga i nie zużył wszystkie elementy to niech wstawi z łaski swojej foto :) Bo ja chyba jestem za tępy na to, nawet nie wiem jak to w grze wygląda, i ciężko dopasować bez wzoru :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:54, Numenpl napisał:

> Numenpl Co do zakupu to wszystko mi jedno kiedy kupię- jedynkę kupiłem dopiero

> 2 tygodnie po premierze, wiec mi sie nie spieszy aż tak...wolę poczekać, posłuchać
jaka
> jest optymalizacja, czy błędów nie ma-potem sie zdecyduję.
ja tam się nie przejmuję optymalizacją najwyżej rozdziałkę zmniejszą bo AA zazwyczaj
w natywnej nie wł. nie więcej niż x2 i zazwyczaj mam na off

No, jeżeli masz taki komputer jak w podpisie to się nie dziwię... co innego u mnie, ludzie z muzeum już od jakiegoś czasu nachodzą mnie i proponują że odkupią ten antyk, ale na razie ich spławiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam. Chyba pierwszy raz sobie Wieśka przejdę na łatwym poziomie coby się z mechaniką gry i sterowaniem zapoznać, a potem zagram sobie na trudnym drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będe mógł odebrać mojego Wieśka z Empiku,na stronie pisze mi coś takiego:

Przewidywana data realizacji zamówienia: 2011-05-20 + czas dostawy

Wysyłka nr (to was nie interesuje :P) Status wysyłki:Wysłane Data odbioru: 2011-05-18

I czy kody na finishery będą wysyłane po zaksięgowaniu wpłaty (mam odbiór osobisty,czyli pewnie tydzień) czy normalnie,17-stego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:00, heyboy napisał:

Tak się zastanawiam. Chyba pierwszy raz sobie Wieśka przejdę na łatwym poziomie coby
się z mechaniką gry i sterowaniem zapoznać, a potem zagram sobie na trudnym drugi raz.

Ja tam od razu na HARD lecę :)

BTW. nie wiem jak wy ale ja już mogłem pobrać kody do DLC :D a paczkę odbierałem osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden miecz sadzasz w prawą rękę Geralta, a drugi do pochwy?(nie wiem jak nazywa się to skórzane na miecz co nosi się na plecach, ale powiedzmy że to pochwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, widzieliśmy ten niby-trailer zrobiony głównie z animowanych artów, a co z tym premierowym, którego urywki pokazywali w Teleexpressie przedwczoraj czy tam wczoraj? Tym, w którym to miała być muzyka Chopina. Dzień się ma ku końcowi a tego ważniejszego trailera ni widu ni słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:01, heyboy napisał:

A może by tak zadzwonić do Empiku?


P co,skoro tu ktoś może wiedzieć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na normalnym poziomie trudności, mało który obeznany z tematyką gier cRPG gracz. będzie miał problemy. Najlepiej zacząć grać na najwyższym poziomie trudności, gdzie śmierć Geralta kończy całą przygodę. To jest prawdziwy hardcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacznę jak to zazwyczaj robię - najpierw normalny lub trudny.
Ale chyba normalny, żeby walki były ciekawe i jednocześnie, żebym mógł się skupić na fabule.

Teraz sobie włączę te materiały dodatkowe z płytki dodanej do EK, żeby przesiąknąć wieśkowym klimatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie link do tego trailera bo nie wiem o czym mówicie... :P

Tak poza tym trochę - lepiej mieć bardzo mocny 4 rdzeniowy procesor i słabszą grafikę czy słabszy 2 rdzeniowiec E4500 (obecny) i mocniejszą grafikę? Pytanie nie stricte do Wieśka, ale ogólnie jak to jest w grach, nie orientuję się w tym, konsolowiec jestem raczej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:00, Pryka napisał:

Ja tam od razu na HARD lecę :)

Ja stwierdziłem, że trzeba się przestawić trochę na sterowanie (niby walka ma być bardziej zręcznościowa) i nie ma co szarżować na hardzie od razu. Chociaż do 16 jeszcze trochę czasu, to może mi się odwidzi :)

Dnia 13.05.2011 o 19:00, Pryka napisał:

BTW. nie wiem jak wy ale ja już mogłem pobrać kody do DLC :D a paczkę odbierałem osobiście
:)

Też pisałem o tym już wcześniej. Myślałem, że pogram bez DLC, a tu miła niespodzianka. Jednak jakoś szybko te wpłaty przeleciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:02, bobobo napisał:

P co,skoro tu ktoś może wiedzieć? :P

Bo tam ci powinni pomóc od ręki.

@Kraju
Pewnie, że można zagrać na hardkorze tylko nieźle się można zeźlić ginąc np. w ostatnim akcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestaw powinien być odpowiednio dobrany, bo nie ma jednej prawidłowej recepty na to wszystko. Gdy masz mocną kartę graficzną, ale słabego procka to zbyt dużej poprawy jakości nie poczujesz, gdyż procek zacznie ograniczać kartę i zamiast dawać z siebie 100%, aktywna będzie jedynie np. w 70^. Dlatego według mnie procek jak i karta powinna być odpowiednio dobrana, tak aby wszystko działało jak należy. Przy mocnym sprzęcie, ale nie z najwyższej półki, przy takich założeniach jakie wypisałem wyżej, nawet Wiesiek jest niestraszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tę mechanikę zabijania sejwa po śmierci można łatwo ominąć cheatem znanym jako Alt-F4 tudzież Ctrl+Shift+Escape, znanym niektórym jako WyciągWtyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:04, JackXPPL napisał:

Dajcie link do tego trailera bo nie wiem o czym mówicie... :P

Nie ma tak łatwo, trochę samodzielności :) Przejrzyj kilka stron tematu wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:53, Wojman napisał:

No fajny jest. Choc mam wrazenie, ze przemawia glosem ksiedza proboszcza z "Plebani".
:)

to JEST ksiądz z Plebanii. debiut dubbingowy, ale za to jaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:12, kotfilon napisał:

Jakby co to Wieśka 2 można już zarejestrować na stronce cdprojektu

Nie można. Przynajmniej nie mojego klucza.
EDIT: Uohoho, wyczytałem potencjalny temat do flamewara.
Fragment pliku "readme" Wiedźmina.
-Screen resolutions: various screen resolutions can be selected here. Please note that Windows XP doesn't support 720p resolution as native direct3d resolution, so set it to 4:3 resolution. On Windows Vista and 7, 16:9 resolutions (like 1280x720 or 1920x1080) provide the best gaming experience.

Użytkownicy winXP są zmuszeni do grania w 4:3 bez względu na wymiary monitora. Auć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować