Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 20:30, Kamiloos napisał:

Zlozenie Drauga przerasta moje umiejetnosci :/ Ba, nie mam zielonego pojecia nawet jak
zaczac :/

ja sie meczyłem 4 godziny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duarg nie jest taki trudny. Owszem trzeba się na główkować ale końcowy efekt jest tego warty. Ja go złożyłem tak i sądzę że tak jest najlepiej nie wiem tylko gdzie ma być ta głowa kruka, ja dałem ją na ten drąg u góry.

20110513203814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:40, Komandram napisał:

Duarg nie jest taki trudny. Owszem trzeba się na główkować ale końcowy efekt jest tego
warty. Ja go złożyłem tak i sądzę że tak jest najlepiej nie wiem tylko gdzie ma być ta
głowa kruka, ja dałem ją na ten drąg u góry.


O bosz... Dla takiego "czegos" nie warto sie starac. Wyglada strasznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:40, Komandram napisał:

Duarg nie jest taki trudny. Owszem trzeba się na główkować ale końcowy efekt jest tego
warty. Ja go złożyłem tak i sądzę że tak jest najlepiej nie wiem tylko gdzie ma być ta
głowa kruka, ja dałem ją na ten drąg u góry.


A ile zajmuje złożenie go? Bo mi złożenie przeciętnej figurki z cubbecraft.com zajmuje ok.2 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:50, heyboy napisał:

Właśnie skończyłem przesłuchiwać soundtrack. Powiem krótko - miodzio. Podoba mi się.


Jest świetna i idealna do posłuchania przy robieniu czegoś, ale tak aby słuchać ją codziennie tak po prostu to raczej nie, chyba że dla relaksu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:43, MortalPL napisał:

Na początku draug wydaje się strasznie trudny, ale potem to już idzie szybko :)

http://img233.imageshack.us/img233/3439/p1010290g.jpg
http://img710.imageshack.us/img710/4898/p1010291i.jpg


Triss jeszcze nie złożyłem, ale straszną karykaturę z niej zrobili. Wygląda jak jakaś podmiejska kurtyzana... No ale niech im będzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:56, JackXPPL napisał:

Triss jeszcze nie złożyłem, ale straszną karykaturę z niej zrobili. Wygląda jak jakaś
podmiejska kurtyzana... No ale niech im będzie. :P

Jeszcze raz powiesz tak o Triss to cie Osama dorwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie CD-Projekt napisali, że na tych specjalnych pokazach będzie można kupić Wiedźmińskie t-shirty. Moje pytanie, czy poza tymi pokazami będzie możliwość nabycia tych koszulek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:38, Sztywny_pl napisał:

Witam,
na stronie http://www.cdprojekt.pl/CDPROgram/lista/28
Wiedźmin 2 jest jakoby do pobrania z GOG-a za 300 punktów CDP jednak transakcja nie przechodzi
dalej, kiedy będzie można to zrobić? :) może chociaż w ten sposób bym mógł zagrać :D


O ile pamiętam w ramach CDProgramu nie można pobierać gier będących aktualnie w promocji. Poczekaj, aż skończy się aktualna romocnja na Wiedźmina i wówczas transakcja powinna normalnie przejść dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:05, Radieth napisał:

Na stronie CD-Projekt napisali, że na tych specjalnych pokazach będzie można kupić Wiedźmińskie
t-shirty. Moje pytanie, czy poza tymi pokazami będzie możliwość nabycia tych koszulek?

Na facebooku piszą, że nie. Chyba, że allegro albo ktoś ci kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:00, tomson52 napisał:

Jeszcze raz powiesz tak o Triss to cie Osama dorwie


Właśnie sam ją bardzo lubię, ale mówię o tym jak wygląda jej figurka. Chociaż to było pewnie założeniem, aby takie z "przymrożeniem oka: były te modele. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie!

Czy kupując edycję specjalną na gram.pl będę mógł ją połączyć ze swoim kontem steam (nie chodzi mi o odpalanie przez team tylko tak jakbym kupił ją na steamie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucham tych co dostali EK a ja czekam na EP kiedy ja wyślą i wiem że 17 maja o godzinie 00:01 nie zdąży przyjść i zagram trochę później, wiec posiadacze EK maja trochę więcej niż 1 dzień grania niz posiadacze EP

Chyba że jakim cudem grę wyślą 16 i po godzinie 15-16 dostane sms ze mogę odebrać grę, to było by niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:21, Radieth napisał:

Kolejne pytanie, kiedy i jak można pobrać DLC ze sklepu gram.pl? W zakładce DLC na gram
nie ma nic o wiedźminie.

Wejdź w swoje zamówienie Wiedźmina 2 tam będziesz miał możliwość pobrania kodów DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że wiesiek zainstalował mi się bez problemów <wzdycha z ulgą>, rejestracja na CDP tez bez problemu. Drauga jeszcze nie skladalem tak samo triss i geralta, zabiorę się za to kiedy indziej, pewnie i tak coś popsuję XD
Co do oferty TW2 na CDProgramie za 300pkt... hmmm, to az prawie niemozliwe...., ale dopiero pisalem, ze skladam punkty az jakas ciekawa promocja sie pojawi, a tu prosze (oczywiscie nawet jesli ta promocja okazalaby sie prawdą to i tak mam EK).

Ps. Dodałem wkoncu fotki na gramsajta i dopisalem kilka linijek do mojej recenzji EK, więc jak ktoś ma ochotę poczytac czy obejrzec fotki to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować