Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 19:15, Khasim napisał:

> Jakby co to Wieśka 2 można już zarejestrować na stronce cdprojektu
>
Nie można. Przynajmniej nie mojego klucza.

Mój się dało, więc można :)

BTW. nie ma już bezpłatnej wymiany nośników i dożywotniej gwarancji? Bo nie widzę nigdzie opcji wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:54, 1096 napisał:

wiesiek to wiesiek, głos ma świetny, a mimika twarzy w porownaniu do gameplaya z zadaniem
z kadzidłami... dużo lepsza, świetna


Ale ja nie o wiesku tylko o ksie... posle Nilgardu mowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się udało.
Na pewno wpisujesz dobry klucz? Nie ten pierwszy z góry, aktywacyjny, tylko ten pierwszy z dołu - do rejestracji gry na stronie cdprojektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:25, CrazyGambler napisał:

Taki lekki offtop, ten myk z wymianą punktów CDP na gry z GOG dalej działa?


Cały czas, a w ofercie ciągle dochodzą nowe gry (te które normalnie dodają do goga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem mi nie chciało wejść, a klucz miałem dobry, przed chwilą spróbowałem jeszcze raz i weszło :)
Nawet przygotowali już FAQ, a grę ludzie mają od wczoraj. Chylę czoła, ładna, szybka reakcja, mimo że te pytania w większości zbyt mądre nie były :>
Ponawiam pytanie - wie ktoś coś o trailerze premierowym? Tym z muzyką Chopina, nie tym z Shilardem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2011 o 19:26, Khasim napisał:

Ponawiam pytanie - wie ktoś coś o trailerze premierowym? Tym z muzyką Chopina, nie tym
z Shilardem.


Właśnie miałem zadać to samo pytanie - w Teleexpressie mówili wyraźnie o piątku, a po trailerze nie ma ani śladu. Podejrzewam, że wypuszczą go jednak w ten weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, ok haha, no plebanie może raz oglądałem, ale jak jego glos kojarzę, to to on JEST, haha

Ps. Grę zarejestrowałem na CDP bez problemu i dostałem 100 punktów (mam już 474 i trzymam je jakby kiedys jakąś fajniejszą pozycję lub promocje dali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wiedźmin 2" nie jest objęty gwarancją dożywotnią, tylko standardową gwarancją, której warunki znajdziesz na końcu instrukcji. Sama gra nie korzysta z żadnego fizycznego zabezpieczenia, tak więc kopię zapasową - w dowolnej formie - możesz zrobić samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:38, 1096 napisał:

aha, ok haha, no plebanie może raz oglądałem, ale jak jego glos kojarzę, to to on JEST,
haha

Ps. Grę zarejestrowałem na CDP bez problemu i dostałem 100 punktów (mam już 474 i trzymam
je jakby kiedys jakąś fajniejszą pozycję lub promocje dali)


Dobrą opcją jest Empire Earth III za te PTK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:41, Solostran napisał:

"Wiedźmin 2" nie jest objęty gwarancją dożywotnią, tylko standardową gwarancją, której
warunki znajdziesz na końcu instrukcji. Sama gra nie korzysta z żadnego fizycznego zabezpieczenia,
tak więc kopię zapasową - w dowolnej formie - możesz zrobić samodzielnie.

Dobrze, ale jak długo będzie dostępne te ~ 50 MB, które będzie trzeba pobrać, żeby uruchomić grę? Rozumiem, że będę musiał je sobie zgrać na płytę, albo na pendrive na wypadek, gdybym po latach (i reinstalacjach) chciał do tej gry wrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też macie kłopoty z polkami muzycznymi z CD EK oraz z CD z pre ordera z Wmpiku?
w obu przypadkach wyglądają one tak,najpierw próbują uruchomić się przez PowerDVD a potem przez ... odkurzacz ;)
zmieniam we właściwościach np.na WMP ale nadal ikonki się nie zmieniają,są takie białe i nie da się odtworzyć pojedynczych tracków tylko całość.

20110513195343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tą rejestracją przepisuję klucz który mam z tyłu, a rejestrator uparcie twierdzi że występuję błąd, chociaż klucz przepisuję w 100% prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:53, Meketh napisał:

Co jest z tą rejestracją przepisuję klucz który mam z tyłu, a rejestrator uparcie twierdzi
że występuję błąd, chociaż klucz przepisuję w 100% prawidłowo.


Do 16 maja do godziny 00:01 nie mozna zarejestrowac gry (w sensie: wpisac seriala). Czytac FAQ prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może spróbój przez ten odkurzacz :D
A tak na serio to nie miałem takich problemów, a co do muzyki to jest fajna
Ps. Tak jak wojman korzystam z itunes'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odpaliłem przez WMP i elegancko całą ścieżkę dźwiękową przesłuchałem, składając figurkę Geralta z papieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jemu chyba chodzi o rejstracje na CDP
sama gra nie wyświetla komunikatu, że klucz jest błędny tylko od razu wywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować