Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 19:56, Wojman napisał:

Zainstaluj jakis normalny odtwarzacz. Na iTunes nie mam zadnych problemow.


ITunes mi odtwarza ale ja jestem przyzwyczajony do tego że mp3 wyglądają normalnie i że uruchamiają się w WMP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:56, Wojman napisał:

Zainstaluj jakis normalny odtwarzacz. Na iTunes nie mam zadnych problemow.


Sry myślałem że to się tyczy tylko klucza aktywacyjnego, dzięki za odpowiedż.

Ps Nie ten cytat, a co do rejestracji to może jestem ślepy ale nawet u Robena tego info nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie są mp3, tylko jakieś inne rozszerzenie (możliwe że .cab ale mogło mi się coś pomylić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@KrzysztofMarek - 50 MB będzie dostępne tak długo, jak będzie potrzeba je udostępniać. Jeśli kiedyś będzie taka sytuacja, że przestaną być udostępniane przez system autopobierania to najpewniej pobrać będzie można je z innych źródeł. Za wcześnie, żeby podawać jakiekolwiek konkrety.

@Meketch - wydaje mi się, że system rejestracji jeszcze nie działa. 16-ego maja będziesz mógł jak najbardziej prawidłowo zarejestrować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:59, Kraju napisał:

Ale to nie są mp3, tylko jakieś inne rozszerzenie (możliwe że .cab ale mogło mi się coś
pomylić).


Typ; ścieżka CD Audio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bardzo dziwne, mimo mojego wiekowego komputera instalacja przebiegła bezproblemowo. W żadnym momencie nie stanęła na dłużej, nie wieszała się, nie wyskakiwały błędy CRC... super! :) Tylko, jak uruchamiam, to wyskakuje okienko z wpisaniem kodu securomu, co bym nie wpisał - że o prawdziwym keyu nie wspomnę :) (lub nawet zostawił to okienko puste) i kliknął akceptuje to okienko to w oka mgnieniu znika. Czy to normalne? Czy dzieje się u Was coś więcej?

Aha i nie pisać mi, że można grać dopiero od poniedziałku, bo kretynem nie jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, transakcja zostala dokonana wczoraj w poludnie a na gram.pl dalej moj status wysylki to "wyslano", swietnie, jak mniemam w weekend pieniadze nie dotra/zostana zaksiegowane a z niedzieli na poniedzialek planuje zaczac gre, ciekaw jestem co z kodami DLC ktorych dalej nie mam w szczegolach zamowienia, bo watpie ze beda mi do czegos potrzebne jak juz gre zaczne w niedzielna noc.

Nie da sie jakos tego przyspieszyc, wyslac zdjecie faktury do kogos z gram.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:00, Inquis1t0r napisał:

Kiedy będę mógł zobaczyć mój klucz z preordera ?


W sensie DLC, jesli o to ci chodzi to wtedy kiedy sklep dostanie pieniążki (1-5 dni roboczych od wpłaty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to normalne. 16 maja zostaną udostępnione do pobrania potrzebne pliki - program je pobierze, zainstaluje i pozwoli aktywować/uruchomić grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:59, Meketh napisał:

Sry myślałem że to się tyczy tylko klucza aktywacyjnego, dzięki za odpowiedż.


A o kluczu do CD Programu mowa? To chyba mozna juz go aktywowac. Jesli sa problemu to zamien O z 0 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:02, Solostran napisał:

Tak, to normalne. 16 maja zostaną udostępnione do pobrania potrzebne pliki - program
je pobierze, zainstaluje i pozwoli aktywować/uruchomić grę.


Aha, dzięki za odpowiedź i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o klucz rejestracji elektronicznej to jego jak najbardziej na www.cdprojekt.pl można użyć. Pamiętajcie jednak, że ta rejestracja nie jest w żaden bezpośredni sposób powiązana z uruchomieniem/działaniem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:02, Wojman napisał:

A o kluczu do CD Programu mowa? To chyba mozna juz go aktywowac. Jesli sa problemu to
zamien O z 0 itd.


Klucz rejestracji Elektronicznej CD Projekt bo o ten pewnie chodzi. A z o lub 0 nie przejdzie bo w żadnym z kluczy nie mam tych znaków.

Odpalam z register loguje się wpisuję poprawnie klucz i za każdym razem mam błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie głupie pytanie - to jest ta rejestracja, dzięki której będą darmowe bonusy, czy ta bedzie przy uruchamianiu gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wy pakujecie do tego opakowania z płytami dyski? Chodzi mi głównie o ten co siedzi "głębiej"

Cholernie ciężko wchodzi, u was też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ja się nie przejmuję zbytnio i mam większą siłę wcisku niż opór pudełka, albo wchodzi lekko u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2011 o 20:00, Solostran napisał:

@Meketch - wydaje mi się, że system rejestracji jeszcze nie działa. 16-ego maja będziesz
mógł jak najbardziej prawidłowo zarejestrować grę.



Poczekamy zobaczymy mam nadzieję że się wtedy uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować