Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie gra ani razu nie wywaliła do pulpitu.
Chociaż też mam nadzieję, że w dwójce bugów nie będzie.

EDIT: Jak będzie można zarejestrować grę, to fajnie byłoby jakby ktoś o tym napisał. Chociaż myślę, że i tak, nawet bez mojej prośby, by się tak stało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem z wywalaniem na XP, teraz od niedawna mam 7, brat grał i miał trochę mniej problemów. Najbardziej się ciesze ze jak będzie się wchodzić do pomieszczenia, nie będzie długiego ładowania, bo to w 1 było irytujące.

No i najważniejsze aby nie było problemów z instalacja, odczytem napędu płyty, napęd nowy wiec nie ma nawet takiej opcji oraz z pobraniem tych 50 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 09:02, karolekx23x napisał:

Najbardziej się ciesze ze jak będzie się wchodzić do pomieszczenia, nie będzie długiego
ładowania, bo to w 1 było irytujące.

Oj, zgadza się. Najgorszy był akt IV -

Spoiler

na wsi

, gdzie praktycznie co chwila miałeś wchodzenie/wychodzenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. Chciałem zobaczyć, czy ktoś pobrał mojego save''a z gry a tutaj lipa - forum zamknięte ;) Zapomniałem kompletnie.

Mi tylko raz wywaliło do pulpitu - w

Spoiler

Kaer Morhen

. A potem chodziła nawet, nawet chociaż w
Spoiler

Odmętach

to skakała ostro ;/ na starym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt tamtego aktu nie zapomnę z tym ładowaniem ciągłym, załamać się było można. Albo jeszcze pamiętam jak

Spoiler

bylem na bagnach

i Wiesiek tracił przez chwile twarz, jedyna opcją było wczytanie zapisu poprzedniego.

Dobrze ze producenci wyciągnęli wnioski, nie ma to jak uczyć się na swoich błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona ruszyła w piątek przed godziną 18. Forum z blogiem zapewne wystartuje dzisiaj o podobnej porze. Trochę cierpliwości, niedziela to nie są tylko pierwsze godziny dnia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z 16 godzin, troszkę wiecej i będą pierwsze wrażenia graczy z gry, dobrze tym co maja EK.

Dla siebie dorzucę dodatkowo jeden dzien wiecej i sam na oczy sie przekonam o grze, ale bede śledził jak forumowicze oceniają gre na początku bo wiadomo dobra opinia jest jak sie przejdzie całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś już uruchomić Wiedźmina 2? Co wam wyskakuje? Chcę tylko sprawdzić, czy moja wersja nie jest jakaś wadliwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 10:40, SerwusX napisał:

Próbował ktoś już uruchomić Wiedźmina 2? Co wam wyskakuje? Chcę tylko sprawdzić, czy
moja wersja nie jest jakaś wadliwa. :)


Nie da się narazie uruchomić trzeba poczekać do północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 10:40, SerwusX napisał:

Próbował ktoś już uruchomić Wiedźmina 2? Co wam wyskakuje? Chcę tylko sprawdzić, czy
moja wersja nie jest jakaś wadliwa. :)


Zaraz mnie coś trafi... Otworzyłeś pudełko Edycji Kolekcjonerskiej? Był tam list od CD Projekt RED? Jest tam napisane, że grę uruchomisz 16 maja o godzinie 00:01? Czytałeś przypiętego posta, w którym jest również to napisane? Wysiliłeś się chociaż trochę by przejrzeć ten temat? Było już to wałkowane milion razy, po wpisaniu klucza przed 16 maja i godzina 00:01 gra się nie uruchomi i nic nie wyskakuje po prostu się wyłącza bez komunikatu...

Twoja wersja nie jest wadliwa WSZYSCY tak mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, ja w ogóle nic nie mogę w tym oknie wpisać... O tym ja wiedziałem jeszcze zanim ty się dowiedziałeś o Wiedźminie 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 10:59, SerwusX napisał:

Kurna, ja w ogóle nic nie mogę w tym oknie wpisać... O tym ja wiedziałem jeszcze zanim
ty się dowiedziałeś o Wiedźminie 2. :)


Tutaj masz rozwiązanie problemu:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=67715&pid=12
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=67715&pid=13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde,kiedy mi wyślą to potwierdzenie z Empiku,wczoraj napisałem do Obsługi Klienta,spytać się,kiedy będzie dostarczona przesyłka,a ona powiedziała mi,że najprawdopodobniej w poniedziałek. A potwierdzenia nadal nie widzę,a na stronie mam status "Zrealizowane". :\ A będzie można Wiedźmina 2 w Empiku odebrać przed premierą,w poniedziałek?

PS. W ogóle nie zdziwiło was to,że Wieśiek 2 wychodzi we wtorek a nie w piątek,jak każda normalna gra w Europie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować