Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2011 o 00:41, Wojman napisał:

Poczytaj watek...


Ten punkt 9ty w przyklejonym FAQu to chyba musisz jednak walnąć w formie graficznej, tak na 1/4 strony, może wtedy będzie dosyć "oczojebny" co by go nawet ci z -20 w każdym oku zobaczyli =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę sie jutro duzo uczyć. Jak ja sie skupie wiedząc, ze w nocy już zagram w TW2. To samo wszkole w poniedziałek. Jak ja sie skupie na lekcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 00:44, Pietro87 napisał:

Ten punkt 9ty w przyklejonym FAQu to chyba musisz jednak walnąć w formie graficznej,
tak na 1/4 strony, może wtedy będzie dosyć "oczojebny" co by go nawet ci z -20 w każdym
oku zobaczyli =)


Jeszcze z 2 - 3 razy zobacze pytania w stylu "a wpisuje klucz i nic sie nie dzieje i nie wazne, ze jest FAQ i w tym watku kilka razy w ciagu dnia bylo wyjasniene co i jak, bo jestem leniem smierdzacym i nie chce mi sie czytac" to po prostu zastosuje bardzo wyrazna forme graficzna w postaci nagrod. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest chyba jednak to, że w liściku od CDP wyraźnie podali że nie odpali przed 16/17 [zależnie od edycji] i nikt tego liściku nie czyta =)
A całkiem miła wazelina jest tam zaserwowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 00:44, Pietro87 napisał:

> Poczytaj watek...

Ten punkt 9ty w przyklejonym FAQu to chyba musisz jednak walnąć w formie graficznej,
tak na 1/4 strony, może wtedy będzie dosyć "oczojebny" co by go nawet ci z -20 w każdym
oku zobaczyli =)


Jeśli ta uwaga dotyczy mojego pytania, to raczej punkt 9 niewiele ma z nim wspólnego.
Wiem że grać nie mogę, ale nie wiem czy kod mogę już wpisać czy nie. Poczytam w postach i postaram się wyciągnąć wnioski. A punkt 9 można rozwinąć, żeby takie ciemnoty jak ja, które zaglądają tu raz na jakiś czas, miały jasność że nie tylko uruchomienie gry, ale i samo wpisanie kodu również jest niemożliwe :)
Czytam w postach że gra sama proponuje ustawienia grafiki, tymczasem ja zatrzymałem się na próbie wpisania kodu, stąd moje zaskoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast co drugi post pisać groźby i wzywać o pomstę do nieba , proponuję dokładnie przemyśleć jak uzupełnić faq, który przeczytałem zanim zadałem pytanie, żeby owe pytania nie pojawiały się aż tak często. Bo dla mnie fakt że nie mogę uruchomić gry nie jest równoznaczny z niemożnością wpisania klucza instalacyjnego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm działa tak - wpisujesz kod, co by launcher pobrał 50mb niezbędnych do odpalenia i weryfikacji gry danych.
Z racji tego, że serwery z owymi 50 mb są wyłączone do 16 maja dla posiadaczy EK i 17 dla posiadaczy edycji zwykłej, to wpisując owy kod teraz nic ci nie pobierze.
Suma summarum - możesz go sobie wpisywać do woli, do jutra [jeśli masz EK] i tak nic to nie da =)


P.S.
To nie jest klucz instalacyjny, to jest jak by opisany nawet na instrukcji klucz weryfikacji Secu-ROM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 01:02, Mychaa napisał:

Zamiast co drugi post pisać groźby i wzywać o pomstę do nieba


Dobrze, nie bedzie wiecej prosb, grozb i pomsty do nieba tylko beda nagrody. Nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz instalacyjny-rejestracyjny co za różnica, wiadomo o co chodzi :)
Poklikałem kilka postów wstecz i odpowiedź znalazłem. Szkoda że takiej konkretnej odpowiedzi nie ma w faqu, byłoby o wiele łatwiej, szczególnie o 1 w nocy :). Zawsze zaczynam od czytania przyklejonego postu. Śmieci w postaci rozważań o pirackich próbach uruchomienia gry (które to moderator powinien od razu usunąć moim zdaniem, zamiast puszyć się na niedoświadczonych graczy, którzy tylko w trosce o swoją grę zadają czasem niemądre pytania :)) mnie nie interesują i tylko zaśmiecają wątek. Gdyby nie takie głupawe posty znalazłbym odpowiedź na moje pytanie o 10 min szybciej, nawet po całym dniu pracy i małym piwku przed snem :).
Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź, teraz mogę spać spokojnie :)

P.S
A jakie nagrody są do wygrania?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że artbooka jeszcze nie czytałem, a też całego nie obejrzałem aby ie natrafić na jakiś spoiler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś metoda, aby przyspieszyć to odliczanie do premiery? :))
Chociaż na moim komputerze Wiedźmin na 90% się nie uruchomi, to i tak będę próbował, a co!
Na pohybel sku...! :))

Dobrze, że w przyszłym tygodniu wreszcie dojdzie do mnie nowy laptop. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś grę chociaż Twoja konfiguracja sprzętowa nie spełnia przynajmniej minimalnych wymagań gry? Dla mnie by to była głupota, a dema do gry nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 03:43, Kraju napisał:

Kupiłeś grę chociaż Twoja konfiguracja sprzętowa nie spełnia przynajmniej minimalnych
wymagań gry? Dla mnie by to była głupota, a dema do gry nie będzie.


A dlaczego by nie? Ja wiedziałem, że na moim starym PC Wiedźmin 1 nie uruchomi się na 200%, ale miałem już swój zaklepany egzemplarz i jak tylko wymieniłem komputer to była pierwsza gra w jaką na nim grałem :D

ps. Poza tym on napisał, że będzie miał nowego laptopa w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że z wymaganiami będzie jak z Wiedźminem 1 mój komp nie spełniał nawet minimalnych a gra działała na detalach średnio wysokich teraz po drobnych modernizacjach tylko karta graficzna nie spełnia rekomendowanych więc sądzę że na średnich powinienem spokojnie pograć. Obawy dotyczą tylko wspierania rozdzielczości bo mam jeszcze stary monitor 5:4 i z pasami będzie ciężko ale mam nadzieje że patch to naprawiający wyjdzie szybko
PS: Czy Wiesiek wspiera DirectX 11 bo nigdzie tej informacji nie znalazłem (czy tylko DX 9,0c)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 07:09, Pryka napisał:

A dlaczego by nie? Ja wiedziałem, że na moim starym PC Wiedźmin 1 nie uruchomi się na
200%, ale miałem już swój zaklepany egzemplarz i jak tylko wymieniłem komputer to była
pierwsza gra w jaką na nim grałem :D


Ja miałem podobnie z pierwszym Wiedźminem. Zakupiłem, by czekał na swoją kolej, bo na tym, co miałem, chodził baaaardzo kiepsko, nawet na minimum detali. Dopiero gdy wymieniłem grafikę, to sobie pograłem, choć też na średnich detalach i z lekkimi zaciachami (wymieniłem tylko na trochę lepszą, więc cudów nie było co oczekiwać).

A pierwszy raz w Wiedźmina 1 w full detalach, ze wszelkimi efektami zagrałem... jakieś 2 tygodnie temu :D Zresztą, nie dokończyłem gry ze względu na goniący mnie termin oddania magisterki.

No i teraz mam dylemat - najpierw skończyć jedynkę, by mieć final save''a (jak dla mnie save zassany z netu nie wchodzi w grę - ma być MÓJ :)), czy olać i zacząć od razu w dwójkę.... Cóż, mam jeszcze 15h 50m na zastanowienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wieśka 1 przeszedłem 2 razy - (zakon, soia''tael), przy neutralnym utknąłem w trzecim akcie ze względu na brak czasu
sejwów z dwóch pierwszych razów nie mam :(
może dokończe te trzecie podejście specjalnie dla W2 - tylko nie ma kiedy. a jak będzie już chwila to chyba W2 bede odpalal (o ile mi ruszy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 08:35, moonman napisał:

ja wieśka 1 przeszedłem 2 razy - (zakon, soia''tael)


Ja pierwszy raz przechodziłem ściezką Scoia''tael, ale to była droga przez mękę (nie fabularnie, ale przez kwestie techniczne - kiepski sprzęt + było to zanim ukazała się edycja rozszerzona). Teraz z kolei bardziej trzymam z zakonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować