Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Z tym gog.com to serio? Wiadomo jak będzie to wyglądać, tzn. klucz rejestracyjny thewitcher.com będzie się tam wpisywało czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 16:16, Thalanthas napisał:

Jak jest z kompatybilnością sejwów z W2 sprzed instalacji rozszerzenia? Działają czy
trzeba od nowa zaczynać?


A skąd mamy to wiedzieć, skoro premiera jest 17 kwietnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli będą działać to lepiej będzie zacząć od nowa. Zbyt duża ilość poprawek i dodatkowy content mogą spowodować że save będzie źle działał. Z drugiej strony może w ogole nie działać. Lepiej zacząć grać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jak będzie z wersjami językowymi z goga. Mam nadzieję, że w razie czego Redzi wrzucą wersję PL na thewitcher.com, tak jak to ma miejsce teraz. Stwierdziłem, że w sumie nie ma sensu bawić się w patchowanie jak będzie można pobrać od razu wersję rozszerzoną. Mniej roboty wyjdzie i mniejsze ryzyko skopania się czegoś. A i na jakiegoś pendrajwa się potem wrzuci instalkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, właśnie ukończyło mi się pobieranie tych 10 giga zawartości, jest to w folderze Downloads na dysku C. To mi daje już zaktualizowaną grę? Czy nie? A jeśli tak to co zrobić żeby móc grać w spatchowanego Wiedźmina? Bo rozumiem że spora część nowego contentu miała być dostępna na PC wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 18:59, Nagaroth napisał:

Mam pytanko, właśnie ukończyło mi się pobieranie tych 10 giga zawartości, jest to w folderze
Downloads na dysku C. To mi daje już zaktualizowaną grę? Czy nie? A jeśli tak to co zrobić
żeby móc grać w spatchowanego Wiedźmina? Bo rozumiem że spora część nowego contentu miała
być dostępna na PC wcześniej?


Nie, 17 kwietnia uruchom program, który pobierał rozszerzenie podając ścieżkę do tych plików, które już pobrałeś wtedy program pobierze ostatni plik, niezbędny do zainstalowania rozszerzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 18:52, heyboy napisał:

Mnie zastanawia jak będzie z wersjami językowymi z goga. /.../


Spolszczenie osobno pobierasz ze strony producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic twórcy o tym nie wspominali ale może jakieś drobne poprawki się znajdą. Do poprzedniej wersji czyli 2.1 wyszło całkiem sporo poprawek do wydajności, do tego nowego sterowniki i powinno działać poprawnie. Jak nie chce to raczej mała szansa że po tym patchu coś się w tej kwestii zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 20:03, Damianuss1 napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć proszę gdzie się znajduje cmentarz przy Bindudze? Chodzę chyba
z godzinę i nie mogę znaleźć tego cmentarza afff.

Ok, już mam. Przeszukanie YT pomogło. Przy okazji zauważyłem pewną małą sprawę. Mianowicie wersja na Xboxa nie ma animacji picia eliksirów. Szkoda, od razu otwiera się menu i po wypiciu wszystko wraca do pierwotnego stanu kiedy Gerald nadal stoi na nogach. Niby takie nic, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 19:11, Isildur napisał:

Spolszczenie osobno pobierasz ze strony producenta.

No to elegancko. Czekam do 17 i pobieram swoją gogową edycję rozszerzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 20:18, Damianuss1 napisał:

Ok, już mam. Przeszukanie YT pomogło. Przy okazji zauważyłem pewną małą sprawę. Mianowicie
wersja na Xboxa nie ma animacji picia eliksirów. Szkoda, od razu otwiera się menu i po
wypiciu wszystko wraca do pierwotnego stanu kiedy Gerald nadal stoi na nogach. Niby takie
nic, ale...


Mnie ta animacja strasznie wkurzała, bo zanim się wypiło eliksir to masa czasu mijała :) dlatego robiłem przez całą grę wszystko, aby ich tylko nie pić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 21:03, pawbuk napisał:

Mnie ta animacja strasznie wkurzała, bo zanim się wypiło eliksir to masa czasu mijała
:) dlatego robiłem przez całą grę wszystko, aby ich tylko nie pić :D

Musiałeś być naprawdę twardy, bo ja bez picia eliksirów nie daję rady. Gram na normalnym poziomie trudności i miejscami walki zwłaszcza z bosami są naprawdę trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 00:20, Damianuss1 napisał:

Musiałeś być naprawdę twardy, bo ja bez picia eliksirów nie daję rady. Gram na normalnym
poziomie trudności i miejscami walki zwłaszcza z bosami są naprawdę trudne.


Zdarzyło mi się przez całą grę wypić ze 3 razy eliksir, w tym raz bo musiałem po prostu, żeby fabuła ruszyła :D zacząłem grać na normalnym, a później przełączyłem się na trudny :) walki z bossami są akurat moim zdaniem najłatwiejsze, trzeba tylko znaleźć na nich sposób. Najtrudniejsze są pojedynki z wieloma przeciwnikami, ale na to też są sposoby. Ogólnie gra jest dość trudna na początku, a później to tylko 2-3 starcia mogą sprawić większą trudność. Niestety, jest to ogólna przypadłość rpg-ów - jedynie Bethesda przy Oblivionie coś próbowała zmienić, ale wszyscy wiemy jak to wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 19:57, akne napisał:

> Jest! Doszla! I... czuje sie zrobiony w balona. Na wstepie - dzieki Ci gram.pl,
ze zamiast
> obiecanego numerku 500-cos dostalem... 1178(!?). Po drugie, to pudelko musi byc
tak cholernie
> glupio zrobione ze praktycznie nie da sie go otworzyc?
Niestety część egzemplarzy nie dotarła do nas, więc mieliśmy do wyboru: albo wysłać tym
osobom inny numerek, albo czekać, aż dojadą w poniedziałek. Sam rozumiesz- lepiej pograć
w weekend niż czekać na konkretny egzemplarz do wtorku, prawda?




Walić numerek, oczywiście, że wole pograć wcześniej. :) Chcę tylko wiedzieć, czy otrzymam ubranko awatara na którym bądź, co bądź jednak mi troche też zależy, mając na fakturze egzemplarz gry 498?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować