Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Przyłączam się do pytania przedmówcy. Wie ktoś co z kodami na ubrania dla awatara na Xboxa 360? Miały być dla zamawiających Dark Edition, a w pudełku nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 09:06, BluesBoy napisał:

Przyłączam się do pytania przedmówcy. Wie ktoś co z kodami na ubrania dla awatara na
Xboxa 360? Miały być dla zamawiających Dark Edition, a w pudełku nie było?


W jakim pudełku? Kody będą dostępne od jutra, tj. 17.04, podejrzewam, że będzie można je pobrać w zakładce "Moje zamówienia". :)


EDIT:

Z OSTATNIEJ CHWILI! :)
To dziwne, ale ja w moich zamówieniach już mam kod do pobrania. Jako, iż wybrałem metodę płatności za pobraniem muszę po prostu wklepać tam numer faktury i kod będzie mój. :)

DO WSZYSTKICH NIECIERPLIWYCH:
Sprawdźcie zakładkę moje zamówienia, może też już macie kodzik! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej beczki: odinstalowałem Wiedźmina 1 Edycję Rozszerzoną, odinstalowałem Mass Effect 1, zainstalowałem ME 1 z CDA bo ma dodatek Bring Down The Sky (wersja angielska), po czym włączyłem Wiedźmina 2 i oczom nie wierzę - z wersji polskiej zrobił się angielski. WTF? I nie mogę włączyć launchera; a gdy wkładam płytę instalacyjną to pyta czy odinstalować.
Wiem, że reinstalka pomoże, ale co mogło to spowodować? Czy można w inny sposób przywrócić język polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukalem i nie znalazlem watku o tym - jest jakis sposob zeby zapisywac kiedy sie chce a nie tylko kiedy mozna? szukalem tego w patcach i necie i cicho :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 16:55, Lykenos napisał:

szukalem i nie znalazlem watku o tym - jest jakis sposob zeby zapisywac kiedy sie chce
a nie tylko kiedy mozna? szukalem tego w patcach i necie i cicho :/

Hmm, nie wiem jak jest na PC, ale na konsoli mogę zapisywać kiedy tylko chcę. Swoją drogą wielki plus dla twórców, bo zapis nie trwa nawet sekundy, włącza się ekran gry, a na dole tylko miga ikonka zapisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Change log był dostępny już jakiś czas temu, więc samemu możesz sprawdzić jakie zmiany zaszły w grze. A co do naszych odczuć? Nie ma ich bo Edycja Roszerzona wychodzi dopiero jutro więc jedynie konsolowcy mogli zacząć zabawę przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dość dziwny problem co do wersji na xboxa. Godzinę na konsoli mam ustawioną dobrze ale już podczas zapisywania gry podaje mi o 2 godziny albo godzine późniejszą. Czym jest to spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Change log znam bardzo dobrze, ale chcialem sie dowiedziec jak to wyglada teraz w praktyce bo jak wiadomo obietnice obietnicami :) Ciekaw jestem czy te nowe zadania naprawde przechodzi sie 4 godziny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w nocy będzie można już pobrać brakujący fragment patcha?

p.s; znam trochę inną wersję Twojego podpisu, część z przekładu Skibniewskiej a resztę z tego:

" Nie wszystko złoto co się świeci, nie każdy pobłądził wędrowiec
i starzec gdy silny nie zwiędnie, mróz nie tknie korzeni głębokich
z popiołów wystrzelą płomienie i mrok rozświetlą błyskawice
złamany miecz moc swą odzyska, król tułacz wruci na stolicę "

wiersz z listu Gandalfa do Frodo mówiacy o imieniu Aragorn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 22:53, lis_23 napisał:

Czy w nocy będzie można już pobrać brakujący fragment patcha?


Miałem nadzieję, ze wcześniej udostępnią ale chyba jednak musimy czekać do północy :)

Dnia 16.04.2012 o 22:53, lis_23 napisał:


p.s; znam trochę inną wersję Twojego podpisu, część z przekładu Skibniewskiej a resztę
z tego:

" Nie wszystko złoto co się świeci, nie każdy pobłądził wędrowiec
i starzec gdy silny nie zwiędnie, mróz nie tknie korzeni głębokich
z popiołów wystrzelą płomienie i mrok rozświetlą błyskawice
złamany miecz moc swą odzyska, król tułacz wruci na stolicę "

wiersz z listu Gandalfa do Frodo mówiacy o imieniu Aragorn ;)

Znam znam, kocham Władcę pierścieni i świat, który stworzył Tolkien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ledwo zaczalem grac a juz sie zawiesilem - jak pokonac ta kalamrnice krajena? szukalem jakichs podpowiedzi np w poradniku ale tam jest "idziesz zabic potwora" a potem tylko "po zabiciu potwora udaj sie.." bez sens z tymi poradnkami - gra sama Ci mowi gdzie masz isc wiec w poradnikach mogli by pisac nieco bardziej szczegolowo... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

użyj Yrden w miejscach, w które kejran uderza mackami, a potem mu je po prostu odrąb. potem walka sama się potoczy.


słuchaj Sheali po prostu, ona dostarcza wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 23:32, Lykenos napisał:

ledwo zaczalem grac a juz sie zawiesilem - jak pokonac ta kalamrnice krajena? szukalem
jakichs podpowiedzi np w poradniku ale tam jest "idziesz zabic potwora" a potem tylko
"po zabiciu potwora udaj sie.." bez sens z tymi poradnkami - gra sama Ci mowi gdzie masz
isc wiec w poradnikach mogli by pisac nieco bardziej szczegolowo... :/


Obejrzenie kilku filmików na yt powinno wystarczyć. Pierwszy z brzega - http://www.youtube.com/watch?v=JoPGjJEEbwE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować