Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2012 o 19:26, Lucas01 napisał:

Nie pomogło

Mi pomogły te pliki, to nie wiem, ale wiem że ludzie mają z tym problemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więc tak, miałem ten sam problem, okazało się, że miałem aż 5 wadliwych partów, ściąganie z oficjalnej strony nie pomagało...
poradziłem sobie tak:

http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/6035/bad_download korzystając z tego "poradnika" zorientowałem które party sprawiały kłopoty

http://games.on.net/filelist.php?app=6190&menu=1 stąd pobrałem brakujące party, ponownie sprawdziłem całość i zainstalowałem... Wszystko śmiga bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 14:54, Crew_900 napisał:

W liście zmian wyczytałem, że do gry dodali wilkołaka, przeszedłem całą grę no i nie
spotkałem żadnego...


Spoiler

Nocą musisz udać się do ostępów leśnych dodanych w okolicy Loc Muinne. Wilkołak znajduje się na końcu labiryntu jaskiń, tam gdzie leżą zwłoki i dziennik Doriana wyraźnie sugerujący, że zachodzą w nim pewne zmiany. :) I owszem, z bestii wypada trofeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas jak gram wywala mnie na pulpit. Mam oryginał i kartę Radeon Series 6800. Gra ma problemy na Radeonach, albo mogą być winne sterowniki? (chyba mam najnowsze). Teraz podchodziłem do Cedrica i mnie wywaliło na pulpit. Wcześniej w niektórych miejscach również. Sam nie wiem czym to może być spowodowane? Prosze, więc forumowiczów o pomoc.

Coś kojarze, że w Gothicu 3 na Radeonie były problemy z cieniami. Gdy je wyłączyłem grafika poza cieniami wyglądała super.
Czyżby Radeon sobie nie radził z czymś w Wiedzminie 2? W Wiedzminie 1 nie przypominam sobie by w ogóle wywalało. Jeśli tak to sporadycznie. Jest to denerwujące;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zleceniem na harpie. Chodzi o to, że

Spoiler

mam te pułapki i już złapałem 4/7 w wąwozie. Teraz kiedy nadal je rozstawiam już żadna się nie łapie, a w innym miejscu w pobliżu wąwozu złapały się dwie, ale nie naliczyło mi zdobyczy, a pułapki poszły się ***. Gdzieś są inne gniazda lub miejsce gdzie mam złapać pozostałe?

Halp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie pamiętam gdzie jest klucz ale na pewno go dostaniesz w czasie postępów w fabule. Ewentualnie sprawdź skrzynię po lewo od drzwi. Tam jest taki pagórek i na końcu jest skrzynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy to problem z radeonami mi osobiście przez całą grę tylko raz się zdarzył crash. A jak w podpisie widać także posiadam kartę radeon z serii HD 6800. Wcześniej przed patchem do ER miałem zazwyczaj po 2 crashe na całą grę. Sterowniki jakie aktualnie używam to 12.3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie. I jeszcze jedno, ten

Spoiler

facet co szuka piór harpii, nie mów co dostanę za to zadanie, ani czy się opłaca czy nie, ale chciałbym wiedzieć czy jeśli zbiorę mu te 60x piór to będzie chciał więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne ja mam HD 6770 na stacjonarnym i HD 4650 na lapie, a stery 12.3 na obu i ani razu wiedźmin 2 mi jeszcze wiedźmin 2 wywalił na nich do pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 08:52, Damianuss1 napisał:

Ok dzięki wielkie. I jeszcze jedno, ten

Spoiler

facet co szuka piór harpii, nie mów co dostanę
za to zadanie, ani czy się opłaca czy nie, ale chciałbym wiedzieć czy jeśli zbiorę mu
te 60x piór to będzie chciał więcej?



Będzie chciał tylko kilka piór więcej. Zrób to zadanie, naprawdę warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 14:41, Prophett napisał:

Będzie chciał tylko kilka piór więcej. Zrób to zadanie, naprawdę warto :D

Ok, w takim razie dzisiaj będzie polowanie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować