Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

W FCR 2 się nie bawiłem, za to sobie instalowałem ten - http://www.nexusmods.com/witcher2/mods/158/?. Nie robi takiej wielkiej różnicy, jak TrueVision ENB w Skyrim, ale trochę poprawia :) Po za tym możesz dorzucić to - http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=618991. Jak znajdę potem chwilę, to Ci jeszcze może coś podrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 22:51, haderQ napisał:

W FCR 2 się nie bawiłem, za to sobie instalowałem ten - http://www.nexusmods.com/witcher2/mods/158/?.
Nie robi takiej wielkiej różnicy, jak TrueVision ENB w Skyrim, ale trochę poprawia :)
Po za tym możesz dorzucić to - http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=618991. Jak
znajdę potem chwilę, to Ci jeszcze może coś podrzucę.


Yhy, czyli bez Nexus Mod Manager się nie obejdzie?
Nie mam obecnie zainstalowanego Nexusa, gdyż po zmianie sprzętu i reinstalacji systemu nie chciało mi się jeszcze instalować i ponownie modować Skyrima ( za wiele namęczyłem się rok temu ).
Instalacja ręczna modów jest trudna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się na swoje konto z Nexusa przez przeglądarkę i pobierz manualnie oba pliki z Main Files. Na stronie głównej moda na nexusie masz opis jak zainstalować. Co do Flory, pobierz sobie plik i tam powinno być readme - czyli raczej się bez apki nexusa obejdzie, choć mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 23:03, haderQ napisał:

Zaloguj się na swoje konto z Nexusa przez przeglądarkę i pobierz manualnie oba pliki
z Main Files. Na stronie głównej moda na nexusie masz opis jak zainstalować. Co do Flory,
pobierz sobie plik i tam powinno być readme - czyli raczej się bez apki nexusa obejdzie,
choć mogę się mylić :)


Jak zainstalować florę piszą u konkurencji ( GOL ), mają też do pobrania moda, a także Infinite Grass Render Distance. FCR 2 też mają ale nie opisali sposobu instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie znam zbyt dobrze angielskiego. Pobrałem te tekstury, jest to folder CookedPC, który zawiera folder environment_levels.
W plikach gry mam CookedPC, ale wśród innych folderów i plików nie mam folderu environment_levels, mam go tam po prostu wkleić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem ale w opisie instalacji modów, np. Extreme Quality Flora pisze:

" W menu służącym do uruchamiania gry wejdzie w sekcję modów i aktywujcie extreme_quality_flora. "

niestety, w tym pierwszym menu gry, służącym do jej konfiguracji i uruchamiania nie ma działu modów. Jest to Edycja Rozszerzona. Gdzie więc mam aktywować te mody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://redkit.cdprojektred.com/index.php?c=download
wg tego musisz miec wersje gry 3.3. potem zainstalowac patch 3.4 i 3.4.1 (nie modowalem wiec nie wiem czy wystarczy 3.4.1. czy trzeba pokolei) i wg 2 akapitu zaczynajacego sie od Nie masz ochoty tworzyć moda? Jeśli po prostu chciałbys zagrać w mody stworzone przez innych, musisz to miec. jest tam troche rzeczy do poczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 14:44, Sarinew napisał:

http://redkit.cdprojektred.com/index.php?c=download
wg tego musisz miec wersje gry 3.3. potem zainstalowac patch 3.4 i 3.4.1 (nie modowalem
wiec nie wiem czy wystarczy 3.4.1. czy trzeba pokolei) i wg 2 akapitu zaczynajacego sie
od Nie masz ochoty tworzyć moda? Jeśli po prostu chciałbys zagrać w mody stworzone
przez innych
, musisz to miec. jest tam troche rzeczy do poczytania.


Niestety, nie wiem jaką mam wersję gry, pisze tylko, że jest to Edycja Rozszerzona, ale w menu gry nic nie pisze o wersji, może jak włączę grę to wyjdzie wersja. W każdym razie patch pobierał się dosyć długo.
Pobrałem ręcznie i zainstalowałem patche 3.1, 3.2 i 3.3, ale menu gry wygląda tak samo, jak przed przedtem.
W menu gry też nie pisze, jaka to wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem Wieśka po stronie Iorwetha. Najpierw ratując Triss, a potem wczytałem wcześniejszego sejwa i uratowałem Filippę (i ''takie latające'' też uratowałem ;)). A teraz sobie wczytam sejwa tuż przed wyborem stron we Flotsam i przejdę raz jeszcze po stronie Vernona :) Zacna gra, rozgrywka nadal przyjemna pomimo kilku lat od premiery. Ale nadal bardziej wolę pierwszego Wieśka (tam to jest klimat!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 20:58, KannX napisał:

Ale nadal bardziej wolę pierwszego Wieśka (tam to jest klimat!) :)


I tutaj trafiamy w sedno. Wiedźmin 2 nie miał-o ironio- klimatu Wiedźmina. Pytanie, czy trójeczka będzie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 21:11, PrinceLaCroix napisał:

I tutaj trafiamy w sedno. Wiedźmin 2 nie miał-o ironio- klimatu Wiedźmina. Pytanie, czy
trójeczka będzie miała.


O to już kolejna osoba z forum która tak twierdzi :) Pierwsza część była urokliwa za sprawą wprost wylewającego się słowiańskiego klimatu (jak również wylewających się pomyj i brudu Wyzimy). W dwójce tego nie ma, chociaż przyznam że krasnoludzkie Vergen jest pięknie i swój klimat ma. No i w dwójce nie ma Pani Jeziora, która "ma najlepszy tyłek w całej Temerii" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 22:18, KannX napisał:

No i w dwójce nie ma Pani Jeziora, która "ma najlepszy tyłek
w całej Temerii" ;)


Fakt, takiego tyłka już nie uświadczymy... : ( Wydaje mi się, że grając po stronie Roche''a klimat jest lepszy. Bardziej mroczny, prędzej już wiedźmiński, niepokojący. Oczywiście do książkowego się dalej nie umywa, ale coś tam w sobie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, mi się o wiele przyjemniej grało po stronie Rudych Ogonów. Nie odczuwałem jakoś tego... mrocznego klimatu po dołączeniu do ludzi. Za to jak już KannX wspomniał, Vergen jest jednak urokliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2015 o 22:18, KannX napisał:

O to już kolejna osoba z forum która tak twierdzi :) Pierwsza część była urokliwa za
sprawą wprost wylewającego się słowiańskiego klimatu (jak również wylewających się pomyj
i brudu Wyzimy).

LOL. A mnie ciekawi, ile osób piszących o tym słowiańskim klimacie ma jakiekolwiek pojęcie o dawnej kulturze Słowian. Osobiście obstawiam, że mały procent (albo promil). No, ale napisać zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomógłby mi ktoś z Padem innym niż ten od XBOXa?

Czytałem, że gra współpracuje jedynie z padami pod Xboxa, mam pada Logitech F310, o muszę zrobić by gra mi go wykrywała i ewentualnie jak skonfigurować?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 11:54, Isildur napisał:

Czytałem, że gra współpracuje jedynie z padami pod Xboxa, mam pada Logitech F310, o muszę
zrobić by gra mi go wykrywała i ewentualnie jak skonfigurować?


https://github.com/x360ce/x360ce

To jest emulator pada od X360. Pobaw się tym, pod każdą grę można skonfigurować każdego pada. Jest to dosyć skomplikowane, ale wykonalne i w pełni funkcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 12:32, KannX napisał:

https://github.com/x360ce/x360ce

To jest emulator pada od X360. Pobaw się tym, pod każdą grę można skonfigurować każdego
pada. Jest to dosyć skomplikowane, ale wykonalne i w pełni funkcjonalne.


Dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktoś save z początku 2 aktu, ale już po całej masakrze na wzgórzu i przeprowadzeniu króla/królowej do obozu? Najlepiej po stronie Roche i 100% w 1 akcie bo tak miałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować