Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2011 o 11:39, LoLo84 napisał:


Chyba coś Ci się pomyliło... W internecie można znaleźć wersję STEAM-ową ale cracka nie
ma i raczej przed 17 maja nie będzie.


Puki co się zgadza żaden z cracerów tego nie potwierdził, ba nawet taki kozak jak skidrow dalej go nie ma, i bardzo dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyż i nie Wam po lekturze recenzji w CDA się tak konceptów potok się układa, iż możliwe, że (spoiler, ale niefabularny)

Spoiler

Zbroją Kruka i Sihilkiem z Mahakamu runicznym się zbyt długo nie nacieszymy, ponieważ wraz z końcem prologu utracimy je (więzienie) i trza będzie je nowym, początkowo niegodnym ekwipażem zastępować? Bo jak tu mamy później nosić strój jakiegoś elfickiego/zakonnego kmiecia, gdy początkowo się takie Wunderwaffe miało. Chociaż - byłoby to ciut nieuczciwe wobec importujących, więc nie wiem.


Taki domysł, możliwe, iż się sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie można zmieniać poziom trudności w dowolnym momencie?
Czy w edycji Premium są pudełka na gre,making-of i na muzyke jak w Wiedźminie 1?
(Do szczęśliwców co mogli zagrać przed premierą i redaktorów) Czy na normalu gra sprawia jakieś trudności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 11:17, Tenebrael napisał:

Pisałem o tym na innym wątku, ale napiszę i tutaj, bo to ważna, choć przykra informacja.
Otóż info się potwierdziło - niestety, Wiedźmin 2 został już złamany, na 6 dni przed
premierą. I tym sposobem zabezpieczenia znowu okazują się antyużytkownikowymi...


Nie wiem co masz na celu publikując takie kłamstwa. Gdzie potwierdziła się informacja o złamaniu zabezpieczenia Wiedźmina 2? Kto to opublikował? Żadna z grup crackerskich nie przyznała się do złamania zabezpieczenia gry. Nie ma cracka umożliwiającego rozgrywkę w finalną wersję Wiedźmina 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 14:24, Miliydan napisał:

Nie wiem co masz na celu publikując takie kłamstwa. Gdzie potwierdziła się informacja
o złamaniu zabezpieczenia Wiedźmina 2? Kto to opublikował? Żadna z grup crackerskich
nie przyznała się do złamania zabezpieczenia gry. Nie ma cracka umożliwiającego rozgrywkę
w finalną wersję Wiedźmina 2.


Interesuję się sprawą, bo ciekaw jestem, jakie okaże się w praniu takie zabezpieczenie. Stąd co jakiś czas "monitoruję" sieć pod kątem doniesień o ewentualnej pirackiej wersji W2. W kilku miejscach znalazłem linki do pobrania cracka (konkretnie w dwóch wersjach), ze stron, które nie wydają się być fake''ami. Tu i ówdzie przeczytałem też pod takimi linkami opinie, że wszystko działa bezproblemowo.

Nie mam pojęcia, czy rzeczywiście działają, napisałem jasno, że opieram się na tym, co piszą ludzie. Sam nie testowałem (z przyczyn chyba oczywistych), więc są to info pochodzące z drugiej reki, o czym zresztą poinformowałem. A tegoż info jest jednak jak na moje oko nieco zbyt dużo, by traktować je jako ściemę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 14:30, Tenebrael napisał:

Nie mam pojęcia, czy rzeczywiście działają, napisałem jasno, że opieram się na tym, co
piszą ludzie. Sam nie testowałem (z przyczyn chyba oczywistych), więc są to info pochodzące
z drugiej reki, o czym zresztą poinformowałem. A tegoż info jest jednak jak na moje oko
nieco zbyt dużo, by traktować je jako ściemę.


Sprawdzamy tego typu rzeczy i jeszcze na żadnym z opublikowanych cracków nie udało się nam uruchomić gry. Niemniej cieszy postawa, że potępiasz tego typu akcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie mojego zamówienia pojawiła się możliwość pobrania kodów na DLC (EK). Pobieram, otwieram, a tam jest napisane "nie znaleziono kodu". Mam się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 14:34, Miliydan napisał:

Niemniej cieszy postawa, że potępiasz tego typu akcje :)


Wiesz, ogólnie rzecz biorąc do piractwa mam stosunek raczej neutralny. Nie cieszy mnie ono, ale też nie idę z widłami na świętą krucjatę przeciw piractwu. Sam nie ściągam piratów, bo jak jakaś gra mnie interesuje, to chcę ją mieć oryginalną, a jak mnie nie interesuje... no to po co mi w ogóle ona?

Natomiast nieco inaczej wygląda sprawa z Wiedźminem. Nie mam tu na myśli jakichś patetyczno-patriotycznych kwestii, ale to, że, fakt faktem, widać, że się postaraliście i cena jak na takie wydanie jest bardzo przystępna. Stąd zachowanie piratów w tym wypadku uważam za... no, trochę niesmaczne i cwaniackie, a cwaniactwa zdecydowanie nie lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 14:37, zajacisko napisał:

Na stronie mojego zamówienia pojawiła się możliwość pobrania kodów na DLC (EK). Pobieram,
otwieram, a tam jest napisane "nie znaleziono kodu". Mam się martwić?


Sprawdź jeszcze raz, jak nie będzie działać to zacznij się martwić ;) Ja już mam 3 kody do DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 12:14, bobobo napisał:

Będzie można zmieniać poziom trudności w dowolnym momencie?
Czy w edycji Premium są pudełka na gre,making-of i na muzyke jak w Wiedźminie 1?
(Do szczęśliwców co mogli zagrać przed premierą i redaktorów) Czy na normalu gra sprawia
jakieś trudności?


I jeszcze jedno pytanie: Czy do normalnej edycji Premium będzie jakiś DLC w pudełku,bez żadnych kupców i finisherów,tylko dlc od CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 15:12, bobobo napisał:

I jeszcze jedno pytanie: Czy do normalnej edycji Premium będzie jakiś DLC w pudełku,bez
żadnych kupców i finisherów,tylko dlc od CDP?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 15:12, bobobo napisał:

I jeszcze jedno pytanie: Czy do normalnej edycji Premium będzie jakiś DLC w pudełku,bez
żadnych kupców i finisherów,tylko dlc od CDP?


W Edycji Premium po premierze nie będzie kodów DLC. Kody DLC są przypisane danemu sprzedawcy wyłącznie dla zamówień przedpremierowych. W gram.pl w Edycji Premium jest "Tajemniczy Kupiec", w EK jest "Tajemniczy Kupiec'' i "Kurtka błękitnych pasów". W sieci EMPIK jest "Zestaw Finiszerów". CD Action w majowym numerze oferuje "Zestaw Alchemika". Szczegółów na temat pozostałych DLC szukaj profilu CD Projekt na facebooku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przytocze cytat jednego z uzytkowników forum cda, moze kogos zaciekawi:

"poszukałem po forach opinii niemieckich graczy ( dokładniej to prenumeratorów PC Action), którzy również dziś dostali w swoje ręce test drugiego Wiedźmina. Obawiam się tego, że zagraniczne recenzje będą bliższe prawdy niż rodzime odpowiedniki
Od razu jedna rzecz rzuciła mi się w oczy (jeżeli się mylę, poprawcie), zarówno redaktorzy z Niemiec, jak i ekipa z cdaction grali w tę samą wersję gry - pozbawioną premierowego patcha. W PC Action wprost napisali, że nie jest to jeszcze finalny produkt i z końcową notą się wstrzymali (będzie oscylowała prawdopodobnie w okolicach 90%). Cda za to umieszcza na okładce olbrzymi napis: "pierwsza recenzja na świecie" oraz wystawia mocną ocenę . Mnie to tam szczególnie nie trapi, ale i tak trochę nad tym faktem można się zastanowić...
Ok, co do samego testu w Pc Action. Ogólnie to Witchera bardzo chwalą, ale parę wad też się znalazło:

- krótki III akt
- nie najlepsze sterowanie (ma być poprawa po premierowej łatce)
- im dalej w las, tym następuje obniżenie poziomu fabuły

Choć jeżeli padają takie teksty jak: "Najlepsze RPG roku" to raczej powody do optymizmu są naprawdę duże"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 14:37, zajacisko napisał:

Na stronie mojego zamówienia pojawiła się możliwość pobrania kodów na DLC (EK). Pobieram,
otwieram, a tam jest napisane "nie znaleziono kodu". Mam się martwić?

mam to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 15:34, lord0 napisał:

mam to samo :(

Panowie, do premiery został jeszcze tydzień, więc może jeszcze kodów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 15:34, lord0 napisał:

mam to samo :(


Kody będą pewnie dostępne po odebraniu lub samej wysyłce gry.

Też jestem po lekturze CDA i... Co strona magazynu to inne wymagania sprzętowe :D Na szczęście w każdych się mieszczę. Mam nadzieję, że pójdzie jako tako. Martwi mnie czy wypisane przez autorów znaki rzeczywiście są tak nieprzydatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze ekipa CDA grala bezposrednio w siedzibie REDow, wiec mieli wersje z pierwszej reki, czyli pewnie ta wyslana do tloczni. Wiec jak najbardziej maja prawo okrzykiwac swa recke pierwsza na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2011 o 15:36, gitarka napisał:

Panowie, do premiery został jeszcze tydzień, więc może jeszcze kodów nie ma.


Myślę że to zależy od tego czy zamówienie jest już opłacone czy nie, ja też niby mogę pobrać kody, ale jeszcze żadnych nie mam bo mam odbiór za pobraniem, więc pewnie jak będzie kasa to i kody też będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować