Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2011 o 17:12, karolekx23x napisał:

To kiedy dostali cała wersje gry ze przeszli cała ?

W recenzji jest napisane, że grali w siedzibie cedepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2011 o 17:08, Numenpl napisał:

Co do samej recki - małe niedoczytanie się kłania ME2 jedyną grą która W2 może dorównać
a nie na odwrót.

w sumie,ale ocena obu gier pokazuje chyba coś zgoła odmiennego :)))

A ja się pytam czy są jakieś informacje nt. optymalizacji? i nie,nie wystarczy mi jedno zdanie w recenzji CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 17:12, Harrolfo napisał:

> To kiedy dostali cała wersje gry ze przeszli cała ?
W recenzji jest napisane, że grali w siedzibie cedepu


To musieli sie spieszyć jak się nie gar u siebie i jeszcze napisać recenzje aby zdążyć i puścić na cały kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizyta u cedepu była kilkudniowa i dziennie grali prawie non-stop.
Dodatkowo 2 osoby grały i na podstawie ich wrażeń napisana jest recenzja.
Mi to w zupełności wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 17:14, karolekx23x napisał:

To musieli sie spieszyć jak się nie gar u siebie i jeszcze napisać recenzje aby zdążyć
i puścić na cały kraj.


Wcale się nie spieszyli, siedzieli tam kilkanaście dni i przeszli grę 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 17:07, karolekx23x napisał:

Przyznasz ze CD-Action zrobiło dla Wiedźmina 2 antyreklamę pisząc ze niespieszne przejście
gry zajmuje 24 godziny. To moze nawet zmiejszyc sprzedaż gry.


W pewnym sensie może i tak, ale kto chce kupić, to i tak kupi ;)

A jak pojawią się inne recki i opinie graczy, którzy stwierdzą, że gra starczy na dajmy na to 40h, to i niezdecydowana reszta zapewne się na Wieśka skusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zgadza się ja kupię standardową edycję i nie obchodzi mnie co tam w CDA piszą zbytnio bo coś odnoszę wrażenie że zrobią się te 40h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niby nie

W sumie mam kolejną ciekawa informacje. Zapytalem recenzenta gry czy w te 24 godziny wchodzi glowny watek, spokojne zwiedzanie swiata i zrobienie wiekszosci questow pobocznych... otrzymałem taka odpowiedz:

"Tak, ale dam głowę, że dla bardzo wielu osób skończy się co najmniej na dwukrotnym przejściu gry. Ja już przebieram nogami, kiedy będę mógł znów usiąść do Wiedźmina. Monk, który rozglądał się po świecie jeszcze szerzej ode mnie, grał parę godzin dłużej."


Wypowiedź @Almarcino 2 strony wcześniej.

Zresztą pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 17:47, Sareth97 napisał:

Mam pytanie, kupując edycje kolekcjonerską nie dostaję ani finisher pack ani3 zbroi dających
premie?


Niet. Ani finisherów ani suitów. Tylko Kupca + kurtkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wielka szkoda, mam nadzieję, że kurtka roche''a zrekompensuje mi brak tych trzech. Bo mam nadzieję, że do kolekcjonerskiej dostanę wszystko co najlepsze.Żałuję też finisherów, mogą być fajne. A wy jaką edycje polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wy jaką edycje polecacie?

Jak cię stać to bierz Edycję kolekcjonerską, a jak nie zależy ci na bajerach z EK to Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do finisherów... O ile wszystkie kurteczki, to dla mnie niepotrzebne promocyjne bibeloty, wcale nie potrzebne (goli nie będziemy biegać przecież) to finishery już u mnie mały zgrzyt zębów powodują...bo dla mnie właśnie takie wycięcie animacji jest synonimem niepełnej i pociętej gry... Kurteczki przeboleję, co mi tam, kilkadziesiąt innych będzie z pewnością lepiej wyglądających, ale żebym musiał spełniać jakieś warunki ( tu przedsprzedaż w Empiku) by nacieszyć oczy fajnymi animacjami podczas walki? To się nie godzi.
Mam nadzieję, że będzie można później jakoś zdobyć te finishery, kupując owo DLC
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam twoje Pariah zdanie i tak jak ty mam nadzieję , że będzie można kupić to DLC. A jeśli ktoś jeszcze ma ochotę wyrazić swoją opinie na temat jaką edycję kupić to z góry dziękuje i zapraszam, chętnie przeczytam. Również pozdrawiam wszystkich fanów białego wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL aż taka ogromna zawartość!??!? Tego się nie spodziewałem!!!!!! DOSTAJEMY RĘKAWICZKI!!! I ZIOŁA!!! Ale czad będzie na dzielnicy,whoazaap!!!!!

Sorry,musiałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 18:19, Sareth97 napisał:

A jeśli ktoś jeszcze ma ochotę wyrazić swoją opinie na temat jaką edycję kupić to z góry dziękuje i zapraszam, chętnie przeczytam. Również pozdrawiam wszystkich fanów białego wilka.

A co mi tam, mam ochotę. ja na Wiedźmina 2 specjalnie od dłuższego czasu odkładałem mamonę. Zamówiłem edycję kolekcjonerską, kupiłem pre-order pack w Empiku i dogadałem się z kolegą - kupujemy razem empikowską edycję specjalną, on zatrzymuje grę, a ja dodatki(bo grę będę miał już z kolekcjonerki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować