Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Assassin`s Creed II nie da się grać

195 postów w tym temacie

Ja jakoś gram od premiery i żadnych problemów nie mam. A jeśli naprawdę coś padło to naprawią to i po problemie.

> a czy jak za 10 lat najdzie mnie ochota pograć w AC2 to serwer dalej będą czynne ? :)
Pewnie wyjdzie jakaś łatka, która sprawi, że będzie można spokojnie grać. Tak przypuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba będę miał orginała i jak nie będzie się dało grać i będą problemy z łączeniem t obędzie ostatnia gra ubisoftu jaką kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bata bym zakupił tą grę w takiej formie, jak teraz. Często lubię sobie wrócić do gierki za 3, 5 czy 10 lat. A Ubi wyłączy serwery za max 3 lata i powie wal się? Dzięki, nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być skończonym debilem i mieć głęboko w ..... klientów aby wymyśleć taki system zabezpieczeń. Mam nadzieję że UBI szybko zbankrutuje i pozostawi po sobie tyko złe wspomnienia i niesmak. Takie firmy na rynku gier nie są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A piraci sobie pewnie jak zwykle giercują na luziku...
Teraz to się ciesze, że spasowałem zakup AC2 zaraz po premierze., może faktycznie za kilka miesięcy wydadzą jakiś patch który zniesie to durne zabezpieczenie.
Nowa polityka ubi jak na razie prezentuje się jako polityka totalnej porażki, jest mocno pirate friendly [bo jaki normalny uczciwy user kupi grę do singla w którą..nie może grac bo padły serwery.. lub nie może grać na lapku w podróży jak nie ma ze sobą mobilnego netu...], za to kompletnie nie user friendly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 10:12, kelus napisał:

a czy jak za 10 lat najdzie mnie ochota pograć w AC2 to serwer dalej będą czynne ? :)


Myślę, że do tego czasu wyjdzie patch oficjalny, który rozmontuje to zabezpieczenie. Np. w Mass Effect 1, Wiedźmin, tam wyszły takie patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polskie wydanie wiedźmina nie miało drm ale napisali że w patchu znoszą bo to chyba był ogólny patch i w nie polskim wydaniu był drm i dlatego tak było. A fuj ubi nie tknę ich gry nawet przez rękawicę spawacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..... XD

Dobre miałem przeczucie, że tej gry nie kupiłem... XD

Poczekam, albo na zniesienie zabezpieczeń, lub chociaż na tańszą wersję, bo wydawać tyle kasy, żeby się potem tylko denerwować, nie mam zamiaru.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej polityce wydawcy, walce z piractwem, tylko znacząco podniosą jego (piractwa) poziom z prostego powodu, bo co mam płacic za grę w którą grac nie może jak może miec pirata w którego będzie grał kiedy chce bez zmartwień o połączenie z siecia, good job UBI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 10:30, IwaN_GroznY1 napisał:

Ja mogę grać (przed chwilą skończyłem poranną sesję :) ), ale grę zarejestrowałem wczoraj
wieczorkiem. Widać wówczas jeszcze serwery chodziły.

JUŻ chodziły, przerwa była wczoraj, ale we wcześniejszych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekupowanie gier z zabezpieczeniami kompletnie nic nie da. Kupujcie, ale ładujcie cracki - system monitoringu sieciowego będzie miał odnotowane zakupione np. 10000 egzemplarzy, z czego powiedzmy 100 będzie aktywnych. To powinno dać developerowi do myślenia. Obraza majestatu ze strony graczy co najwyżej spowoduje ironiczny uśmieszek i zmianę platformy.

BTW, ja też mogę grać - tyle, że ja rejestrowałem grę jeszcze przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, DO DUPY z Assasin''s Creed II i Ubisoftem.
Trzeba dać im nauczkę i doprowadzic do tego żeby ich nowe gry korzystające z nowego "genialnego" zabezpieczenia nie były kupywane.
Poprostu trzeba im pokazać że to gracze rzadzą a nie producenci gier i że to gry są dla graczy a nie gracze dla gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich którzy kupili grę i pokazali Ubi że może robić co chce GG. Nie zdziwcie się jak kolejne zabezpieczenia będą jeszcze lepsze/gorsze. Z resztą wam to i tak obojętne i tak kupicie i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problem. Jesli kupiliscie oryginalna gre zwalnia was to z poczucia winy jesli sciagniecie cracka. Podmiencie i po sprawie, chyba ze sa accievmenty to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 10:38, Dzibrill napisał:

Niekupowanie gier z zabezpieczeniami kompletnie nic nie da.

To co oni utrzymują się z rządowych dofinansowań bo gry rozdają za darmo :/? Człowieku co Ty gadasz! Jeśli nie będą kupować to firma nie będzie miała kaski, a jak nie będzie miała kaski to upadnie i o to właśnie chodzi!

Dnia 08.03.2010 o 10:38, Dzibrill napisał:

Kupujcie, ale ładujcie cracki
- system monitoringu sieciowego będzie miał odnotowane zakupione np. 10000 egzemplarzy,
z czego powiedzmy 100 będzie aktywnych. To powinno dać developerowi do myślenia.

Gówno da do myślenia za przeproszeniem. To nawet dla nich lepiej, bo 10.000 poszło, kasa jest i nawet nie trzeba dla tych 9.000 utrzymywać serwera.

Dnia 08.03.2010 o 10:38, Dzibrill napisał:

Obraza majestatu ze strony graczy co najwyżej spowoduje ironiczny uśmieszek i zmianę platformy.

I dobrze niech się gonią z pieca, może teraz mniejsze firmy będą miały okazję się wykazać. Bublom i cwaniakom mówimy zdecydowanie NIE na PC! Na konsole mogą sobie iść.

@Mariusz178

Dnia 08.03.2010 o 10:38, Dzibrill napisał:

Ale macie problem. Jesli kupiliscie oryginalna gre zwalnia was to z poczucia winy jesli sciagniecie cracka.
Podmiencie i po sprawie, chyba ze sa accievmenty to inna sprawa.

Ale nie zwalnia od odpowiedzialności prawnej. Więc kupienie oryginała + crack = pirat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować