Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2007 o 10:48, Epiphany napisał:

> /ciach/ No więc dalej mi nie chodzi;/A bardzo bym chciał zagrać w tą wspaniałą grę...proszę
pomóżcie

Przyczyny mogą być różne, ale tak mi przychodzi do głowy... Instalowałeś na dysku C: w folderze
domyślnym czy go zmieniłeś?


Nie nie instalowałem na C: zmieniłem na swój dysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 11:10, dave03 napisał:

Jesli masz taka mozliwosc to zainstaluj gre na innym komputerze jesli tam bedzie dzialac to
najlepiej przeinstaluj system


I jeszcze co do tego postu to: Mam możliwość zainstalowania na innym komputerze i zrobię to w piątek, ale dalej proszę was o pomoc...w grę nie wchodzi reinstalacja systemu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 14:00, DarthAxel napisał:

Nie nie instalowałem na C: zmieniłem na swój dysk...


Widzisz - myślę, że jesteśmy w domu. Nigdy nie udało mi się odpalić Morrwinda, jeżeli w czasie instalacji zmieniałam jej lokalizację. Teraz już nawet nie próbuję :/
Spróbuj więc zainstalować grę w folderze domyślnym (C:/Program Files/Morrowind bodajże), może zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 15:03, Epiphany napisał:

> Nie nie instalowałem na C: zmieniłem na swój dysk...

Widzisz - myślę, że jesteśmy w domu. Nigdy nie udało mi się odpalić Morrwinda, jeżeli w czasie
instalacji zmieniałam jej lokalizację. Teraz już nawet nie próbuję :/
Spróbuj więc zainstalować grę w folderze domyślnym (C:/Program Files/Morrowind bodajże), może
zadziałać.


Ja zawsze zmieniam i jest zawsze wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 15:03, Epiphany napisał:

Widzisz - myślę, że jesteśmy w domu. Nigdy nie udało mi się odpalić Morrwinda, jeżeli w czasie
instalacji zmieniałam jej lokalizację. Teraz już nawet nie próbuję :/
Spróbuj więc zainstalować grę w folderze domyślnym (C:/Program Files/Morrowind bodajże), może
zadziałać.

To chyba nie to. Choć zawsze jakiś procent istnieje, że to akurat zmiana lokacji docelowej spowodowała taki bug. Ja mam grę zainstalowaną na "D:/morro" i śmiga bez żadnych komplikacji. Nie licząc 3 wyrzutów do Windowsa podczas grania ale da się to przeżyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 15:27, Vormulac napisał:

To chyba nie to. Choć zawsze jakiś procent istnieje, że to akurat zmiana lokacji docelowej
spowodowała taki bug. Ja mam grę zainstalowaną na "D:/morro" i śmiga bez żadnych komplikacji.
Nie licząc 3 wyrzutów do Windowsa podczas grania ale da się to przeżyć. :)


Ech. Wiem, że niektórzy zmieniają i ten problem się u nich nie pojawia, ale u mnie akurat się pojawił, niejednokrotnie. Morrowind to gra wredna i kapryśna, i u każdego chodzi inaczej. U mnie np. praktycznie nie wywala do Windowsa, choć mam tylko 512 ramu. Raz na kilkadziesiąt godzin gry mi się zdarza. Ale zainstalować na partycji innej niż systemowa nie mogłam, co zresztą mnie strasznie drażni, jako że lubię mieć porządek na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:44, Dawid98 napisał:

nie moge zainstalować morrowind III instalacia jest bardzo krutka i instaluje się tylko edytor
map jak moge temu zaradzić

Na trzecim CD jest tylko TES Editor, włóż pierwszą płytkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:44, Dawid98 napisał:

nie moge zainstalować morrowind III instalacia jest bardzo krutka i instaluje się tylko edytor
map jak moge temu zaradzić



Może na plycie jest tylko edytor?? Sprawdź. Jak na płycie będziesam edytor problem trzeba zgłosić CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:46, Cmq napisał:

> nie moge zainstalować morrowind III instalacia jest bardzo krutka i instaluje się tylko
edytor
> map jak moge temu zaradzić
Na trzecim CD jest tylko TES Editor, włóż pierwszą płytkę :).



No to sprawa wyjaśniona , nienapisał czy chodzi mu o DVD czy CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowind jest fajną grą. Zawsze lubiałem grać Skrytobójcą i złodziejem.Moje ulubione znaki zodiaku to Rumak i Wieża. Obecnie gram Skrytobójcą ze znakiem Rumaka.Ledwie zacząłem grę a już jestem szybszy nawet od strażników :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 19:14, Dawid98 napisał:

ej czy ktoś mi odpowie na moje pytanie



Może nikt niezna odpowiedzi na twoje pytanie? Bądź cierpliwy/a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz się pochwal, kto Ci tą postać zrobił ;)
Dawid98--> to zależy, w Platynowej Kolekcji masz dwie płytki do instalacji, a trzecią do TCS, najpierw powiedz jaką masz edycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem tak samo miałem z patchem polonizującym do Obliviona, poprostu nie chciał się zainstalować, a gre nagrywałem bodajże 4 razy i zawsze to samo, jeśli chodzi o miejsce to miałem wtedy ok. 50 GB. W końcu zareklamowałem grę i zwrócili mi pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować