Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2007 o 14:50, wrobel253 napisał:

dzięki za tego moda a masz może link do jakiegoś moda który poprawia ciała argonian, coś w
stylu better bodies tylko dla ras zwierzęcych


Hmm..Nigdy nie słyszałem o takim modzie. może spróbuj na www.morrowind.pl , lub Na Adamantowej wieży?
Warto spróbować... Grasz argonianem? współczucie :)
ja tam wole leśne elfy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 15:01, kabak5 napisał:

O nie ta gra jest tak kiepawa ze gothic 1 to idealna gra przy tym czymś.


Hmm?
Co ty opowiadasz?
i gdzie?
Zapraszam do tematu Morrowind kontra Gothic. (czy jakoś tak).
Tu są obecni sami zwolennicy Morrka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 15:12, cedricek napisał:

Hmm?
Co ty opowiadasz?

Bzdury!

Dnia 18.12.2007 o 15:12, cedricek napisał:

Zapraszam do tematu Morrowind kontra Gothic. (czy jakoś tak).
Tu są obecni sami zwolennicy Morrka :P

Bo zwolennicy Gothica za często piszą posty typu: "gotik jest lepszy bo morrowind jest głupi". Brak jakiegokolwiek uargumentowania swojej wypowiedzi. Tak jest, ponieważ w Gothic grają zazwyczaj młodsi gracze. A i Morrek trudniejszy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 15:01, kabak5 napisał:

O nie ta gra jest tak kiepawa ze gothic 1 to idealna gra przy tym czymś.

To nie temat do wykłócania się o takie rzeczy.
Te dwie gry są zupełnie inne:
- Gothic jest action-RPG, w którym jesteś nastawiony na młóckę, standardowy system expienia itp. Nie łamał jakiś schematów (wg mnie)
- Morrek jest natomiast cRPGiem, przy którym samą postać tworzysz długo, nie mówiąc o tym jak wiele cierpliwości i pasji trzeba włożyć w tą grę, aby zauważyć jej piękno.Seria TES wprowadziła zupełnie nowy system rozwoju postaci- poprzez praktykę danych umiejętności.
Nie mówię, że ta czy tamta gra jest lepsza. Po prostu są inne.
@ El Cascador
Masz pełną rację. Sam może nie jestem "zbyt stary", ale myślę, że dojrzałem już do pewnego stadia, w którym gry traktuje się nie jak aplikację, ale arcydzieło, które ma własną duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 15:17, El Cascador napisał:

> Hmm?
> Co ty opowiadasz?
Bzdury!
> Zapraszam do tematu Morrowind kontra Gothic. (czy jakoś tak).
> Tu są obecni sami zwolennicy Morrka :P
Bo zwolennicy Gothica za często piszą posty typu: "gotik jest lepszy bo morrowind jest głupi".
Brak jakiegokolwiek uargumentowania swojej wypowiedzi. Tak jest, ponieważ w Gothic grają zazwyczaj
młodsi gracze. A i Morrek trudniejszy jest.

morrowind nie ma żadnej fabuły i nie ma takiej interaktywności co Gothic. Poza tym system walki taka klapa że nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:18, kabak5 napisał:

morrowind nie ma żadnej fabuły /cut/


Fhghrfplash !! <odgłos upadania na ziemię>
Człowieku, albo nie grałeś w Morrowinda, albo źle się poczułeś.
Morrowind nie ma fabuły ? Ma o wile bardziej rozbudowaną fabułę niż Gothic. W obydwu grach klimat fabuły jest podobny, ale ogrom questów głównych i pobocznych po prostu przerasta kilkukrotnie Gothica.
Do systemu walki się zgodzę, prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:18, kabak5 napisał:

morrowind nie ma żadnej fabuły i nie ma takiej interaktywności co Gothic. Poza tym system walki
taka klapa że nie powiem.


Jak bardzo dosadnie wytłumaczyć ci, że od takich dyskusji jest inny temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do fabuły...jest chyba kilkakrotnie dłuższa jak w Gothicu.. w Morka gram tydzień...i jeszcze nawet nie awansowałem na 2 poziom (!), a co do Gothica to po tyg. gra już była skończona :)
Trochę się gubię w questach, bo jest ich strasznie dużo, a i świat taki wielki, że nie wiem gdzie to jest. Generalnie za dużo biegania między wioskami, no ale są łaziki. Ogólnie gra mi się z początku bardzo podoba. A do systemu walki można się przyzwyczaić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:29, Eye-Maze napisał:

Co do fabuły...jest chyba kilkakrotnie dłuższa jak w Gothicu.. w Morka gram tydzień...i jeszcze
nawet nie awansowałem na 2 poziom (!)

Może nie wiesz jak awansować ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak to niestety jest na początku. Gra miażdży ilością zadań, ale jest na to łatwy sposób. Obierz sobie jedną gildię i wykonuj jej zadania do oporu a potem bierz się za kolejną. Tak bardzo szybko odnajdziesz się w świecie i dalej będzie już z górki. Ważne jest też czytanie adamantytowej wieży bo jest tam wszysctko co może nas interesować. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:31, JaqbD napisał:

> Co do fabuły...jest chyba kilkakrotnie dłuższa jak w Gothicu.. w Morka gram tydzień...i
jeszcze
> nawet nie awansowałem na 2 poziom (!)
Może nie wiesz jak awansować ? :P

Lol ;p
Wiem, teraz robiłem zadania dla tego, no...Legionu Cesarskiego i mam 9/10...teraz zrobię dwa pierwsze zadania dla Gildii Złodziei w Balmorze i chyba będzie 2 poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:38, Eye-Maze napisał:

Wiem, teraz robiłem zadania dla tego, no...Legionu Cesarskiego i mam 9/10...teraz zrobię dwa
pierwsze zadania dla Gildii Złodziei w Balmorze i chyba będzie 2 poziom...

To dobrze :)
Jak ja sam grałem nie miałem neta i kompletnie nie wiedziałem jak awansować, a z angielskim było wtedy też cienko:
"You should rest or meditate your skills" - a ja "eeeee... Co to znaczy?" :P
No i opór - gram dalej na 1 lvl. Jak się skapnąłem jak awansować, to miałem 43/10 hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezu weźcie przestancie to ze ma dużo questow co stego moze i więcej ale nie wciągają tak jak questy gothica tam jest potrzymywanie napiecie a tu nuda!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:45, kabak5 napisał:

jezu weźcie przestancie to ze ma dużo questow co stego moze i więcej ale nie wciągają tak jak
questy gothica tam jest potrzymywanie napiecie a tu nuda!:(

Hm...tu się muszę zgodzić...zadania w Gothicu strasznie przeżywałem, a z Morkiem to nie to samo...ale w moim przypadku to dopiero początek gry więc się nie udzielam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować