Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Osobiście też polecam po zabiciu jakiegoś wroga, który miał przy sobie jakieś cenniejsze przedmioty, których w danej chwili nie możesz zabrać np. dlatego, bo są za ciężkie, "zdjąć" je z wrogiego ciała i zostawić na ziemi, bowiem jeśli je zostawisz na przeciwniku to wyparują. A tak to sobie po jakimś czasie możesz przyjść pozbierać łupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a ma ktos pomysl co zrobic z kasa w Morku??? Bo ja bez zadnych kodow mam juz ponad 300k i bog wie ile w przedmiotach.... mam... tylko co mi po tym??? Ma ktos pomysl co SENSOWNEGO mozna zrobic z kasa w Morku??? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:52, VertigoŁDZ napisał:

Ej a ma ktos pomysl co zrobic z kasa w Morku??? Bo ja bez zadnych kodow mam juz ponad 300k
i bog wie ile w przedmiotach.... mam... tylko co mi po tym??? Ma ktos pomysl co SENSOWNEGO
mozna zrobic z kasa w Morku??? xD

Wydawaj na szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:52, VertigoŁDZ napisał:

Ej a ma ktos pomysl co zrobic z kasa w Morku??? Bo ja bez zadnych kodow mam juz ponad 300k
i bog wie ile w przedmiotach.... mam... tylko co mi po tym??? Ma ktos pomysl co SENSOWNEGO
mozna zrobic z kasa w Morku??? xD


Ja sprzedawałem wszystko pełzaczowi i mam 1,8 mln septimów, ale kasy nigdy za wiele ;) A tak serio, to spróbuj kupić lub znaleźć wszystkie możliwe przedmioty ;) Wydawanie na szkolenia to też dobry pomysł, tylko ciężko znaleźć trenera, gdy się ma umiejętności ok. 50. Wtedy już mało jest takich, co umieją nauczyć wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie.
Jak się blokuje ciosy w Morrowindzie, bo w sterowaniu nie znalazłem, a jak grałem w Obliviona to był przycisk odpowiedzialny za blok.
A i jeszcze jaką postacią najlepiej zacząć by byc dobrym wojownikiem i przynajmniej średnim magiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 12:12, Mixon1988 napisał:

Mam jedno pytanie.
Jak się blokuje ciosy w Morrowindzie, bo w sterowaniu nie znalazłem, a jak grałem w Obliviona
to był przycisk odpowiedzialny za blok.


W Morrowindzie blok jest wykonywany automatycznie

Dnia 18.11.2007 o 12:12, Mixon1988 napisał:

A i jeszcze jaką postacią najlepiej zacząć by byc dobrym wojownikiem i przynajmniej średnim
magiem???


Ja lubię grać bretonem (bonus do many), najlepie stworzyć własną klasę i dobrać umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 12:12, Mixon1988 napisał:

Mam jedno pytanie.
Jak się blokuje ciosy w Morrowindzie, bo w sterowaniu nie znalazłem, a jak grałem w Obliviona
to był przycisk odpowiedzialny za blok.
A i jeszcze jaką postacią najlepiej zacząć by byc dobrym wojownikiem i przynajmniej średnim
magiem???


Jeśli chcesz postaci uniwersalnej wybierz Mrocznego Elfa, ja tak zrobiłem i używam zarówno magii, miecza jak i wytrychu. :P
Jeśli masz Tribunala i weźmiesz do umiejetnosci np. Lekki pancerz to twoja postać szybko zdobędzie cały komplet dobrego jak na początek pancerza od zabójców mrocznego bractwa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 12:19, falcon33 napisał:

W Morrowindzie blok jest wykonywany automatycznie


Tak myślałem bo niekiedy sam blokował ale bardzo rzadko. Szkoda że nie ma przycisku bloku bo to znacznie ułatwia walkę.

Dnia 18.11.2007 o 12:19, falcon33 napisał:

Ja lubię grać bretonem (bonus do many), najlepie stworzyć własną klasę i dobrać umiejętności


Ja Bretonem grałem w Oblivionie więc chciałem sobie wziąść jakąs inną postać. Wybrałem Redgarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!! mam problem... otóż w misji dla Gildii Złodzieji, a dokładniej w "sprośnej Miuriel" miałem wykraść jakąś książkę o kucharstwie w Ald''ruhn... problem w tym ,że ja ją już wcześniej ukradłem (długo przed ta właśnie misją) i gdzieś sprzedałem... i nie wiem gdzie... proszę więc o dokładną nazwę tej książki żebym mógł ja kodami zdobyć... chodzi mi onazwę "systemową" czy jakoś tak... z wszelkie błędy ort. int. przepraszam ponieważ pisze w pośpiechu.. za wszelką pomoc serdecznie dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie! Nie rob tego! Nie używaj kodów! Odwiedź wszystkich sprzedawców - na pewno w końcu tą książkę znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 16:46, Madt napisał:

Nie! Nie rob tego! Nie używaj kodów! Odwiedź wszystkich sprzedawców - na pewno w końcu tą książkę
znajdziesz.


Nie sądzę aby ją znalazł, jeśli sprzedał książkę już dawno (a tak pisze), najprawdopodobniej zdążyła zniknąć...

Heideger

W ostateczności poszukaj id książki na forum elderscrolls.phx.pl w dziale TES III constuction set

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 14:01, Heideger napisał:

LUDZIE!!! mam problem... otóż w misji dla Gildii Złodzieji, a dokładniej w "sprośnej Miuriel"
miałem wykraść jakąś książkę o kucharstwie w Ald''ruhn... problem w tym ,że ja ją już wcześniej
ukradłem (długo przed ta właśnie misją) i gdzieś sprzedałem... i nie wiem gdzie... proszę więc
o dokładną nazwę tej książki żebym mógł ja kodami zdobyć... chodzi mi onazwę "systemową" czy
jakoś tak... z wszelkie błędy ort. int. przepraszam ponieważ pisze w pośpiechu.. za wszelką
pomoc serdecznie dziękuję...


Hmm... trudna sprawa.
Książka prawdopodobnie zniknęła. Nie znajdziesz jej. Kurcze...
Ciężka sprawa.... Nie pamiętam za dobrze... to zadanie wątku głównego? Bo jeśli nie, to możesz opuścić.
Ale jeśli wątek główny, to... masz przek... Przeksiążkowane :P
Spróbuj poszukać jej na www.elderscrolls.phx.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Morrowindzie sprzedawane rzeczy nie znikają... W Oblivionie tak, ale nie w Morrowindzie. Chyba ze u mnie jakiś taki błąd się pojawił... Ale po kilku miesiącach gry sprzedawcy dalej mieli przedmioty, które im sprzedawałem od początku gry. Pamiętam, że okienko czasami się chwilę wczytywało ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do którego rodu według was najlepiej się przyłączyć?
1.Wielki Ród Telvanni
2.Wielki Ród Hlaalu
3.Wielki Ród Redoran
Bo jak się wstepuje do jednego z nich, to do innego juz nie można, więc trzeba wybrać mądrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


1.Wielki Ród Telvanni => Ród idealny dla magów
2.Wielki Ród Hlaalu => Ród idealny dla złodzieji
3.Wielki Ród Redoran => Ród idealny dla wojowników

Tym się kieruj :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 18:27, Madt napisał:

W Morrowindzie sprzedawane rzeczy nie znikają... W Oblivionie tak, ale nie w Morrowindzie.
Chyba ze u mnie jakiś taki błąd się pojawił... Ale po kilku miesiącach gry sprzedawcy dalej
mieli przedmioty, które im sprzedawałem od początku gry. Pamiętam, że okienko czasami się chwilę
wczytywało ^^

I masz rację (u mnie też tak jest). Więc jeżeli Heideger sprzedał tą książkę to na pewno jest ona u któregoś ze sprzedawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 19:19, Deto napisał:


1.Wielki Ród Telvanni => Ród idealny dla magów
2.Wielki Ród Hlaalu => Ród idealny dla złodzieji
3.Wielki Ród Redoran => Ród idealny dla wojowników


Czyli dla mnie 3 ;) Ewentualnie 1.
Tylko w poradniku wyczytałem, że Wielki Ród Redoran jest słaby, więc będzie ciężko. Jest tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 19:22, Mixon1988 napisał:

Czyli dla mnie 3 ;) Ewentualnie 1.
Tylko w poradniku wyczytałem, że Wielki Ród Redoran jest słaby, więc będzie ciężko. Jest tak.


Nie wiem jak jest z innymi rodami ja wybrałem ród Hlaalu bo gram postacią nastawioną głównie na spryt i nie narzekam, ;D po za tym najszybciej można się tam zapisać bo siedziba jest już w Balmorze. ^^

Po za tym ja mam tak że lubię przyłączać się do słabszej strony i ją wyciągać na szczyt ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 19:22, Mixon1988 napisał:

Tylko w poradniku wyczytałem, że Wielki Ród Redoran jest słaby, więc będzie ciężko. Jest tak.

Wybierz Telvanni. Najlepsze nagrody - m. in. zaklęte daedryczne nagolenniki i pancerz (na stałe), brak zasad, najlepsza twierdza broniona przez Dwemerowych Animunculusów itd. Ród dla twardzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować