Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Nie za bardzo - znam dwie osoby, którym tak się działo i dzieje... Jednej z nich pomogło przeinstalowanie systemu operacyjnego - drugiej nic. Ja mam to szczęście, że nigdy nie miałem z tym problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 10:57, Skarmory napisał:

otóż mam Morrowinda - Złota Edycję z Extra Klasyki. Gdy gram po jakimś czasie gra się wyłącza,
wyrzuca mnie na pulpit i pisze że program wykonał nieprawidłową operację. Czy jest jakaś łatka
lub patch żeby temu zaradzić ???


Niestety, to jest normalne. Każdy gracz w Morrowinda ma takie coś, nie da się temu zaradzić. Z czasem idzie się o tego przyzwyczaić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 11:27, Harvenar napisał:

Niestety, to jest normalne. Każdy gracz w Morrowinda ma takie coś, nie da się temu zaradzić.
Z czasem idzie się o tego przyzwyczaić :P

Albo wpaść w furię po tym jak się dawno nie zapisywało gry a i autosave nie używało. Niestety nie znam sposobu by temu zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 11:27, Harvenar napisał:

Niestety, to jest normalne. Każdy gracz w Morrowinda ma takie coś, nie da się temu zaradzić.


No , może prawie każdy.Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale nigdy nie miałem tego typu problemów z Morrowindem.Grałem na 2 sprzętach i na 2 było wszystko ok.Żadnego wywalania na pulpit.Nie pamietam nawet jednego takiego przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja kiedyś miałem taki problem, ale już mnie nie wyrzuca. Raczej nic z tym nie robiłem, może pogrzeb coś w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Starzy górale opowiadają, że to zależy od chłodzenia procka i karty graficznejj. A moja rada- przyzwyczaić się do często wciskania f5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Mam sprawę...Otóż miałem zadanie obok kopalni Dissapla, która leży obok twierdzy Fallensarano(czy jakoś tak ;P).No to sobie pomyślałem tam wejdę i wszystkich powybijam. No to porozwalałem jakiś wiedźmy, skrzydlate mroki, atronachuyi inne daedry. Patrze w statystyki, a tu mam siły 47. No to wypiłem kilka eliksirówi miałem znowu 100 :) Ale po jakimś czasie siła zaczęła mi znowu spadać i na razie doszła do 27 ;/ A nigdzie nie ma pokazanego, ze działa na mnie jakiś czar... Więc jakaś rada by się przydała co zrobić...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja miałem taki przypadek gdy używałem czaru "Absorpcja Siły". Jeżeli też go używałem to radzę wczytać grę. A jeśli nie da sie juz nic zrobić to propunuję udać się do jakiejś kapliczku Kultu Tamriel i wyleczyć sie ze wszystkich negatywnych działań. Ja na szczęście mogłem wczytać grę. Jeśli z kapliczką ci nie wyjdzie to nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:02, Budo napisał:


Starzy górale opowiadają, że to zależy od chłodzenia procka i karty graficznejj. A moja rada-
przyzwyczaić się do często wciskania f5.


Hehe :) No fakt. Ja po paru latach grania w morrka robię to już nałogowo co minutę! :P
No, ale to taki dodatkowy urok gry XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz mam zadanie by ocalić Mehrę Milo, ale jak chciałbym coś kupić to handlarze odpowiadają mi : Nie chcę tu widzieć żadnej skoomy ( czy jakoś tak ) ! Pozbądź się jej to wtedy porozmawiamy. O czym oni mówią ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 10:09, Skarmory napisał:

O czym oni mówią ???

O skoomie ma się rozumieć :-) Dobra dobra już wyjaśniam. W grze są dwie substancje... nielegalne, jest to właśnie skooma (miksturka w wysokich buteleczkach mająca wartość 500 oraz Księżycowy Cukier. Musisz je po prostu wywalić z ekwipunku i kupcy będą z tobą gadać. Oczywiście są też kupcy który kupują skoomę i Cukier, głównie ci Kotowaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 10:18, Hubi Koshi napisał:

> O czym oni mówią ???
O skoomie ma się rozumieć :-) Dobra dobra już wyjaśniam. W grze są dwie substancje... nielegalne,
jest to właśnie skooma (miksturka w wysokich buteleczkach mająca wartość 500 oraz Księżycowy
Cukier. Musisz je po prostu wywalić z ekwipunku i kupcy będą z tobą gadać. Oczywiście są też
kupcy który kupują skoomę i Cukier, głównie ci Kotowaci.

tak wiem :) bo podszedłem do jednej Khajjit''ki i chciała ze mną normalnie handlować ;] Dziękuję bardzo za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 10:18, Hubi Koshi napisał:

> O czym oni mówią ???
O skoomie ma się rozumieć :-) Dobra dobra już wyjaśniam. W grze są dwie substancje... nielegalne,
jest to właśnie skooma (miksturka w wysokich buteleczkach mająca wartość 500 oraz Księżycowy
Cukier. Musisz je po prostu wywalić z ekwipunku i kupcy będą z tobą gadać. Oczywiście są też
kupcy który kupują skoomę i Cukier, głównie ci Kotowaci.

a wiesz może jak dostać się do Mehry Milo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cze możesz mi powiedziec co zrobic z dodatkami ktore zainstalowalem do morrowinda.
Zainstalowalem je z tej samej plytki (orginał) sa spakowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 07:49, Mate0 napisał:

cze możesz mi powiedziec co zrobic z dodatkami ktore zainstalowalem do morrowinda.
Zainstalowalem je z tej samej plytki (orginał) sa spakowane .

Spakowane? Jakim cudem? Zainstalowałeś oryginalnego Morka, a dodatki zostały spakowane? Próbowałeś grać? Jeżeli nie to musisz odpowiednie rozszerzenia przenieść do odpowiednich folderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 07:49, Mate0 napisał:

cze możesz mi powiedziec co zrobic z dodatkami ktore zainstalowalem do morrowinda.
Zainstalowalem je z tej samej plytki (orginał) sa spakowane .


Żeby dodatki działały musisz w menu startowym wejść w pliki danych i tam postawić "ptaszka" obok nazwy dodatku, bodobnie jest z modami i ty chyba mowisz o modach a nie o oficjalnych dodatkach prawda ?
Większość modów wystarczy rozpakować do folderu Data files zresztą masz to napisane w readme przy każdym pliku praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna jest mi pomoc.Nie czesto onia prosze ale tym razem mnie zatkalo.
mam uruchomic jakas maszyne w pdzioemiach dla Amalexi doszedlem do sterty
glazow i domyslalem sie ,ze trzeba to wysadzic w powietrze ,znalazlem po drodze
ladunki wybuchowe , podlozylem i pokazal sie tekst czy wysadzic.Oczywiscie
wyrazilem zgode i to byl moj koniec.Zaczynam od poczatku bo mialem zapisane
i za czorta nie moge znalesc tekstu do wybuchu ladunku.Ratujcie co ja spartolilem
czy gra sie sypnela? Tyle dni przesiedzialem i koniec !To by bylo nie fer .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeden z kilku często spotykanych bugów w Trójcy - po prostu uaktywnij konsolę (domyślnie klawisz ~), wpisz tcl i "przeniknij" przez głazy do przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować