Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Earth 21xx - Wszystko o serii

187 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2006 o 14:31, slawek 03 napisał:

Mam pytanie czy gra Earth 2160 wejdzie na
1,2 Ghz
256 RAM-U
64 ram grafiki
Karta graficzna GF2 MX
Win 98

Wymagania minimalne:
CPU: 1,5 GHz
RAM: 512 MB
OS: Win2000/XP
Grafika: zgodna z Pixel shader 1.2
Wniosek - nie pójdzie. Słyszałem, że ludzie grali na 256 MB RAM i z prockami słabszymi niż 1,5 ale nikomu nie udało się gry odpalić na karcie bez PS (a tak się składa, że PS mają GF od 3 wzwyż z wyjątkiem MXów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszsa czescuia jaka gralem to byl earth 2140 ah co to bykl jak agrafika i jak grywalnosc, pozniej w demo 2150 skok i poprostu biegalem po miescie i chcialem kupic... moja kolekcja wyglada tak to wszystko to orginaly, ale skusze sie na EARTH UNIVERSE;D
- Earth 2160
- Earth 2150 Escape from the Blue Planet
- Earth 2150 The Moon Project
- Earth 2140 Mission Pack

Zamówie za 39.9 albo pojde do Cass i kupie za 50pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie do posiadaczy earth universe. Czy E2140 działa dobrze, tzn. w starej wersji gra pod XP działała albo baaaardzo wolno albo baaardzo szybko w zaleznosci od szybkości jaką się ustawiło. Dlatego pytam, czy poprawili coś w tej kwestii czy nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taki problem z Earth 2160 gdy włączam grę to mi wyskakuje komunikat
This version of the game cannot be run i your lokation . Proszę żeby ktoś mi pomógl to rozwiazać parametry mojego kompa to AMD Athlon 2.0 Ghz, 512 Ram, radeon 9550 128 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giera jest wypas ale lokalizacja jest raczej słaba:( Wie ktoś jak to zangielszczyć??:D Te beznamiętne głosy mnie irytują( co z tego że z 19 zebla czy coś takiego:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę w 2140 i obecnie łupię w 2160, przeszedłem kampanie ED i jestem zadowolony. Kupa fajnych pomysłów, np. tworzenie własnych jednostek, dobra grafa, świetna muza, ciekawy scenariusz. Słabuje trochę Ai jednostek i ich pathfing(czy jak to się pisze). Głosy złe nie są, ale do poziomu, dajmy na to Wh40k DoW, ma bardzo daleko. Jedna z niewielu polskich gier, o których możemy mówić z dumą. Nie wie ktoś, jak E2160 został oceniony za granicami naszego zacnego kraju?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugi post, ale dopiero teraz mi się przypomniało. Widziałem pudełko do Earth Universe...cudowny przykład jak wygląda kiepska okładka to ,,kolekcjonerskiego" wydania świetnej gry:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:26, Blackgoat napisał:

Grałem trochę w 2140 i obecnie łupię w 2160, przeszedłem kampanie ED i jestem zadowolony. Kupa
fajnych pomysłów, np. tworzenie własnych jednostek, dobra grafa, świetna muza, ciekawy scenariusz.
Słabuje trochę Ai jednostek i ich pathfing(czy jak to się pisze). Głosy złe nie są, ale do
poziomu, dajmy na to Wh40k DoW, ma bardzo daleko. Jedna z niewielu polskich gier, o których
możemy mówić z dumą. Nie wie ktoś, jak E2160 został oceniony za granicami naszego zacnego kraju?;)


muzyka owszem jest fajna ale jeśli chodzi o głosy to nie zapomnę pierwszego hasła Falknera: "Mayday mayday spadam", jak wypowiedział to gdyby miał gdzieś co się z nim stanie. A jeśli chcesz się dowiedzieć jak został oceniony to zajrzyj na : http://www.earth2160.com i poklikaj w znaczki. Powiem teraz tyle, że gra wystaje znacznie powyżej przeciętnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2007 o 11:05, Nufiko napisał:

muzyka owszem jest fajna ale jeśli chodzi o głosy to nie zapomnę pierwszego hasła Falknera:
"Mayday mayday spadam", jak wypowiedział to gdyby miał gdzieś co się z nim stanie. A jeśli
chcesz się dowiedzieć jak został oceniony to zajrzyj na : http://www.earth2160.com i poklikaj
w znaczki. Powiem teraz tyle, że gra wystaje znacznie powyżej przeciętnej

Dzięki:). Głosy dają rade podczas spokojnych rozmów, ale już speeche jednostek i gadki wymagające ekspresji, jak wspomniane awaryjne lądowanie wypadają kiepsko. A ,,do ataku" w wykonaniu jakiejś jednostki jak żywo przypominało mi Franka Dolasa z ,,Jak rozpętałem...":P. Nie dodałem że filmiki na silniku gry wypadają całkiem nieźle co nie jest w strategiach regułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:33, Blackgoat napisał:

Sorry za drugi post, ale dopiero teraz mi się przypomniało. Widziałem pudełko do Earth Universe...cudowny
przykład jak wygląda kiepska okładka to ,,kolekcjonerskiego" wydania świetnej gry:/

A tam okładka - żałośnie to wygląda to co jest w tym pudełku. Wersje kolekcjonerskie zwykle przytłaczają dodatkami, a tu postawiono na ascetyzm ;) Wszystkie gry na jednym DVD, zapakowanym w przezroczyste, zwykłe opakowanie na płyty i jako bonus gra Emergency 3 (a ta dziwnym trafem w pudełku DVD, takim jak w XKN). Żadnej instrukcji, plakatu, czy innych tym podobnych rzeczy. Dla porównania w dużo mniejszym pudełku po Earth 2160 zmieścili grubą instrukcję, soundtrack, plakat i wykrywacz ruchu (cena...30-40zł miesiąc po premierze). Na tle tego wydania Earth Universe jest żenująco ubogie. Mimo wszystko warto posiadać wszystkie gry z serii na jednym krążku, przy czym istnieje pewność, że uruchomią się pod WinXP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja niedawno kupiłem Earth 2160 i gram w niego namiętnie... Co do lokalizacji, a raczej głosów (bo napisy są w porządku) to się zgodzę - trochę kiepskawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie earth2160 znudzil :(

gralo sie przyjemnie jednakze misje sa schematyczne - szybki desant teleportem we wrogiej bazie i wsystko idzie do piachu (a obcymi sie mutuje przez pol gry by pozniej zniszczyc tez wszystko;) )

nie doczekalem sie na earthnet 2 - na ktory liczylem ze bedzie mozna przyjemnie grac

plusem jest grafika - gra nadal wyglada slicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z tą grą pewien problem.
Do około 45-1h grania wszystko jest ok, lecz po ok. tym czasie gra zaczynia się zawieszać/ wyłączać. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 17:15, MasterHeroes napisał:

Ja mam z tą grą pewien problem.
Do około 45-1h grania wszystko jest ok, lecz po ok. tym czasie gra zaczynia się zawieszać/
wyłączać. Co mam zrobić?


Zapomniałem dodać że chodzi o Earth 2160.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 17:15, MasterHeroes napisał:

Ja mam z tą grą pewien problem.
Do około 45-1h grania wszystko jest ok, lecz po ok. tym czasie gra zaczynia się zawieszać/
wyłączać. Co mam zrobić?


Pomogłoby jakbyś podał konfigurację swojego komputera, a teraz tak na szybko to jedyne co mogę polecić to pobranie patchy (najnowszy jest w wersji 1.38) i aktualizacja sterowników do karty graficznej, ewentualnie reinstall gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Earth 2150 Escape from Blue Planet z KŚGry, i kiedy juz zainstaluje, i probuje włączyć, dostaje komunikat, że setup.exe aplikacja wykonala nieprawidlowe zadanie itp.
Instalowałem na każdej mozliwej wielkosci, ale nic, uruchamialem tez w trybie zgodnosci, ale problem nadal występował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 14:55, Blackhand napisał:

A próbujesz grę włączyć od razu po zainstalowaniu, czy "odpalasz" najpierw setup? Jaki masz
sprzęt?


Probowalem i tak, i tak włącząć, ale nic z tego, bo przy pierwszym uruchomieniu gra i tak włącza tego setupa.

AMD Duron 700mhz
256ramu
Geforce 2 mx 400 32mb

Dodam, że wczesniej wszystkie części 2150 chodziły wzorowo, chociaż to było jakieś 3-4 lata temu, a nic w sprzęcie nie zmieniałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować