Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

1092 postów w tym temacie

ok, dzieki, zobacze, dopiero niedawno zaczalem korzystac z foobara, nie widzialem jeszcze tej opcji wczesniej ;]

edit: foobarem dalo sie to zrobic :) troche wolno idzie, ale fajnie, ze naprawilo tagi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 22:43, Witcher1990 napisał:

> A wtyczka w WMP jest włączona? Bo też keidys mi nie chciało scrobblić.
> Teraz odtwarzane --> Dodatki typu plug-in...
Napisz mi łopatologicznie gdzie to dokładnie jest


Ja mam którąś ze starszych wersji WMP i jest tak Widok (na pasku na górze)\Dodatki\Inne\Last.fm plugin.
Zazwyczaj mi się to wyłącza po jakimś wyłączeniu kompa z powodu nagłego braku prądu czy czegoś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 16:08, PJ_MW napisał:

Orientujecie się może, czy jest jakiś scrobbler Last.fm dedykowany dla Nokii 6300?

Na forum lastowym jest coś o jakimś "Mobblerze", ale chyba to jest tylko dla symbianów s60, a 6300 nie wiem jaki ma system. Pogooglaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem... Gdy przez firefoxa próbuję bawić się ustawieniami rankingów odtwarzania nie otwiera mi okienka personalizacji tylko cofa mnie do góry. Czy ktoś miał z was taki problem, jeżeli tak to jak go rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie też może problemy ze scrobblowaniem piosenek z produktów Apple poprzez iTunes? Mi ponownie obcięło dobre 300-400 przesłuchanych utworów, natomiast przescrobblowało tylko... 7.
BTW. Czy też macie komunikat o treści serwery Last.fm są obecnie przeciążone, spróbuj za chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 22:02, PJ_MW napisał:

BTW. Czy też macie komunikat o treści serwery Last.fm są obecnie przeciążone, spróbuj
za chwilę?


Czasami (rzadko) się zdarza, ale wystarczy odświeżyć raz czy dwa stronę by działała jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

last.fm rozpoczęło, jak co roku, odliczanie swojego best of 2010.

http://www.lastfm.pl/bestof/2010/chart/40

#40 Kylie Minogue - Aphrodite
Singiel nie jest zły, ale płyty nie mam zamiaru słuchać.

#39 Editors - In This Light and on This Evening
Znam tylko single tej kapeli. Kiedyś brzmieli lepiej, imo.

#38 Massive Attack - Heligoland
Duże rozczarowanie.

#37 Bullet for My Valentine - Fever
#36 Foals - Total Life Forever
#35 Drake - Thank Me Later
#34 Deftones - Diamond Eyes
Żaden ze mnie fan, ale "White Pony" bardziej mi przypadło do gustu. Tak czy siak, na RYM w TOP 100.

#33 Biffy Clyro - Only Revolutions
Płytka jeszcze z 2009, spory hype, ale prezciętna zawartość

#32 Kings of Leon - Come Around Sundown
#31 Local Natives - Gorilla Manor
#30 Ellie Goulding - Lights
#29 Linkin Park - A Thousand Suns
#28 The Black Keys - Brothers
Najlepsza płytka w zestawieniu póki co. Dobrze widzieć, że są popularni. Nawet na RYMie jest wysoko (#21)

#27 MGMT - Congratulations
#26 Jason Derülo - Jason Derulo
#25 3OH!3 - Streets of Gold
#24 Yeasayer - Odd Blood
#23 Broken Bells - Broken Bells
#22 OneRepublic - Waking Up
#21 Alicia Keys - The Element of Freedom

#37, #35, #30, #29, #26, #25... serio, dlaczego takie byle co jest tak popularne?

Na szczęście jedyna słuszna strona ma kryteria inne niż tylko popularność :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Album Linkinów jest zdecydowanie lepszy niż większość materiału z tego "notowania"...
Dla mnie jednym z największych rozczarowań był drugi krążek MGMT, który na liście jest nieco wyżej niż LP, a IMO w ogóle nie powinien się znaleźć, choć rozumiem jego pozycje z racji hype, jaki powstał po debiucie grupy. Widać, że większość podziela moje zdanie o tej żenadzie skoro album jest tak nisko. Słaba pozycje LP pewnie i tak jest spowodowaną całkiem niedawną premierą materiału.

A wygra i tak pewnie Lady Gaga. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 00:35, meryphillia napisał:

Album Linkinów jest zdecydowanie lepszy niż większość materiału z tego "notowania"...

Serio? Nie słyszałem albumu, ale nie wyobrażam sobie dobrej muzyki spod szyldy LP. Na RYM jest na #25... tylko, że od końca :)

Dnia 05.12.2010 o 00:35, meryphillia napisał:

Dla mnie jednym z największych rozczarowań był drugi krążek MGMT, który na liście jest
nieco wyżej niż LP, a IMO w ogóle nie powinien się znaleźć, choć rozumiem jego pozycje
z racji hype, jaki powstał po debiucie grupy.

Nie wiem, nie znam kapeli. Jest coś ciekawego na tym debiucie?

Dnia 05.12.2010 o 00:35, meryphillia napisał:

Widać, że większość podziela moje zdanie o tej żenadzie skoro album jest tak nisko.

Widzę, że na RYMie jest #695, więc też bardzo nisko (przy 1600 ocenach to wręcz katastrofa). Spokojnie można powiedzieć, że większość podziela Twoje zdanie (może nie co do LP, ale do MGMT z pewnością)

Dnia 05.12.2010 o 00:35, meryphillia napisał:

Słaba pozycje LP pewnie i tak jest spowodowaną
całkiem niedawną premierą materiału.

Kolejny mankament

Dnia 05.12.2010 o 00:35, meryphillia napisał:

A wygra i tak pewnie Lady Gaga. <3

To akurat więcej niż pewne. Z takiego popu czystego popu dance-popu/electropopu najbardziej podobała mi się w tym roku Robyn. Nie wiem jak stoi na last.fm, ale miłym zaskoczeniem byłoby zobaczenie jej gdzieś tam w czołówce.

Mój ulubiony jej kawałek to "Dancehall Queen". Jak tytuł sugeruje, to nie jest zwykły dance-pop/electropop... ale to może dlatego tak mi się podoba (chociaż za reggae i pokrewnymi nigdy nie przepadałem za bardzo)
http://www.youtube.com/watch?v=PlAV2-eawaQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 00:54, Miklak napisał:

Serio? Nie słyszałem albumu, ale nie wyobrażam sobie dobrej muzyki spod szyldy LP. Na
RYM jest na #25... tylko, że od końca :)


I tym właśnie zraził mnie RYM...
Opinie ludzi co jest nędzne, a co dobre, a nawet rzeczonych "nędznych" płyt nie przesłuchali, ale opinie już mają wyrobioną.
Z całkiem ciekawego miejsca zrobiło się siedlisko domorosłych znawców muzyki, którzy im bardziej "eksperymentalnej" muzyki słuchają, tym są większymi znawcami...

Dnia 05.12.2010 o 00:54, Miklak napisał:

Nie wiem, nie znam kapeli. Jest coś ciekawego na tym debiucie?


Można oczywiście nie interesować się tym co na "topie'', ale nie znać czy nie kojarzyć w ogóle tego kawałka, to IMO dziwne, gdy niby interesuje się muzyką ogólnie:
http://www.youtube.com/watch?v=fe4EK4HSPkI

A co do Robyn, to fajnie że w końcu ją dostrzegli ludzie.
Lepiej późno niż wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 01:10, meryphillia napisał:

I tym właśnie zraził mnie RYM...
Opinie ludzi co jest nędzne, a co dobre, a nawet rzeczonych "nędznych" płyt nie przesłuchali,
ale opinie już mają wyrobioną.
Z całkiem ciekawego miejsca zrobiło się siedlisko domorosłych znawców muzyki, którzy
im bardziej "eksperymentalnej" muzyki słuchają, tym są większymi znawcami...

Internet.

Ludzie ludźmi, ale to świetne źródło informacji :)

Dnia 05.12.2010 o 01:10, meryphillia napisał:

Można oczywiście nie interesować się tym co na "topie'', ale nie znać czy nie kojarzyć
w ogóle tego kawałka, to IMO dziwne, gdy niby interesuje się muzyką ogólnie:
http://www.youtube.com/watch?v=fe4EK4HSPkI

Aaaa, i wszystko jasne. Nie kojarzyłem wykonawcy tego kawałka.

Dnia 05.12.2010 o 01:10, meryphillia napisał:

A co do Robyn, to fajnie że w końcu ją dostrzegli ludzie.
Lepiej późno niż wcale...

hehe, na RYM Body Talk było na #13 zanim poprawili format płyty na kompilację (poszczególne części mają trochę niższe oceny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak gadam i gadam o tym RYM, jak owca jakaś, ale nie kieruję się jego opiniami, tylko podaję statystyki. Tak tylko prostuję, żeby ktoś sobie nie pomyślał, że straciłem niezależność opiniotwórczą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;]

Ja na RYM zaglądam od czasu do czasu jeszcze. Głównie po to by poczytać co tam "elyta" myśli o danej pozycji.
A opiniotwórcze dla mnie nie są zarówno laśiq , jak i RYM czy jakakolwiek inna strona. Opinię to sobie sam wyrabiam. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować