Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood oficjalnie potwierdzony przez Ubisoft!

50 postów w tym temacie

Aaahh w końcu zapowiedzieli iciekawi mnie jak multi zrealizują , na 3 głowne platformy słodziutko widzę gram.pl nie śpi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kontynuacja dwójki, a nie żadna trójka. Ciekawi mnie bardzo tryb wieloosobowy - czyżby AC MMO? Każdy rozwija własnego asasyna itd., ale ileż asasynów będzie wokół? Pomysły? A może coś na typ kooperacji i kreowania własnego bohatera? Masz swojego asasyna, wchodzisz z paczką trzech innych i polujecie na siebie, wykonujecie zlecenia na czas itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 00:53, Grinczar napisał:

To kontynuacja dwójki, a nie żadna trójka. C


Też tak myślę. Samodzielny, duży dodatek do dwójki. Na trójkę jest sporo za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdą następną część wydają coraz szybciej... Oby tylko trójka była choć tak dobra jak dwójka.
Swoją drogą najbardziej interesuje mnie jak sobie poradzą z tym multi bo to na pewno będzie wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej napewno to roszeżenie do drugiej częsci, nie bez powodu napisali o Ezio : ) W sumie w 3 częsci spodziewał bym się Altaira :P Fajnie by było jak by wrócił wkoncu to od niego wszystko sie zaczeło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na dodatek czyli rzecz wymierająca (wypychana przez marne DLC :P) ale by dodali chociaż "2" w tytule bo to w końcu kontynuacja 2 części :P.
"pozwoli ci wcielić się w własnego asasyna i stworzyć własny styl walki." Czyżby możliwość modyfikowania wyglądu i zdobywanie expa i wydawanie go na skille jak w RPG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki dodatek... Ezio miał być bohaterem również 3 części i to jest pewno 3 część właśnie. Ogólnie zapowiada się miodnie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszystko fajnie, okładka jest dobra... ale szkoda że nie mam konsoli... A tak to mi teraz to tylko wystarczy AC: Bloodlines... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem tylko jaki będzie związek z Desmondem, wszak Nolan North przy tym pracuje.

Hmmm....

Spoiler

Może to być ogniwem łączącym fabułę dwójki i trójki.
Używanie Animusa podczas przejazdu do kolejnej kryjówki?
Szukanie kolejnych świątyń?
Zrobienie z użytku innych fragmentów Edenu?



Moim zdaniem fabuła będzie taka:
Spoiler

-Rzym i załatwienie Templariuszy - to wiadomo
-Może się pojawić Cesare Borgia, synek Rodrigo. W historii miał powiązania z Bartolomeo d''Alviano i Niccolò Machiavellim. Nawet Leonardo by się znalazł w takiej historii.


A poza tym - Być może w grze będzie nie tylko Rzym, a i jakieś wsie w pobliżu niego. A może i nie, Rzym to duże miasto.
Może znów pojawią się podziemia?

Ps.: Ręce z dala od (prawdopodobnie) polskiej wersji! Nie będzie działała z wyciętymi fragmentami gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to nie jest trzecia część trylogii, tylko kontynuacja drugiej cześci, a na trzecią część poczekamy jeszcze trochę.. Ale ogólnie fajnie ,że będzie multi, ciekawe jak to się sprawdzi, fajnie by było gdybyśmy mogli uderzać na ofiarę w kilka osób z którymi się wcześniej umówimy ;) Ogólnie samo położenie gry Rzym, braterstwo, prowadzenie zakonu - Ubisoftowi się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Po raz pierwszy weź udział w innowacyjnym trybie multiplayer, który pozwoli ci wcielić się w własnego asasyna i stworzyć własny styl walki."

...To jest świetne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podziękuję. Nie mam zamiaru bulić kasy Ubisoftowi żeby pakowali kolejne durne zabezpieczenia.
Poza tym wg mnie to nie jest żadna część trzecia tylko samodzielny dodatek do AC2.
Bo jeśli to jest AC3 to Ubi bardzo nisko upadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kampania reklamowa, prowadzona przez wszystkie najwieksze wydawnictwa, pod nazwa "DLC JEST SUUUUUPER" juz ostro niektorym namieszala w glowach. Nie odrozniaja sequela od samodzielnego dodatku :] I pomyslec, ze takie zwierzaczki byly jeszcze 10 lat temu na poziomie dziennym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 00:53, Grinczar napisał:

To kontynuacja dwójki, a nie żadna trójka. Ciekawi mnie bardzo tryb wieloosobowy - czyżby
AC MMO?


AC jest zbyt plytkie (za malo mozliwosci) na mmo - to gra akcji, pseudo skradanka. Multiplayera to moze cos takiego jak splinter cell nowy...

Dnia 06.05.2010 o 00:53, Grinczar napisał:

Każdy rozwija własnego asasyna itd., ale ileż asasynów będzie wokół? Pomysły?
A może coś na typ kooperacji i kreowania własnego bohatera? Masz swojego asasyna, wchodzisz
z paczką trzech innych i polujecie na siebie, wykonujecie zlecenia na czas itd.?


jesli bedzie tak jak mowisz to bedzie to przypominalo kamperskie mapy w shooterach - nikomu sie nie chce dupy ruszyc w pole tylko kazdy czeka az ktos sie wychyli - w skrocie, porazka na calej linii :). Jakby robic z tego mmo to system walki trzeba by zmienic - bo w obecnym za kazdym razem mozemy gracza rozbroic (klawisz w odpowiednim momencie)

coopa tez nie widze - AC to gra solo, dzialamy w pojedynke bo tak jest bezpieczeniej i szybciej

co do samej gry - mam nadzieje ze jeszcze scenariusz poprawia - jest duzo lepiej niz w jedynce, ale ciagle masa banalow np: przyjaciele wszystko pierdziela i trzeba wszytko osobiscie naprawiac (mialem tego serdecznie dosc, przez to gra sie dluzyla!), strasznie oczywiste rozwiazania chwilami - ale zobaczymy. Zakonczenie bylo... no sam nie wiem... mi sie bardzo nie podobalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować