Zaloguj się, aby obserwować  
gmichal

Gra w którą graliście najdłużej?

583 postów w tym temacie

Hyhy, to Wy tutaj naprawdę nie wiecie, co to jest granie...
Guild Wars - 1100h, ciągle rośnie
Warcraft 3 - około 4000 gier rankingowych (każda uśredniając 15-20min, do tego jeszcze nierankingowe)
A i tak mam znajomych, u których te liczby są 2, 3-krotnie wyższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to:
Might and Magic VII: Dzień Niszczyciela - stara gierka ale wciąż ją lubię
Heroes 3
Sacred
no i oczywiście Gothic 1 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA Vice City- grałem w to z pół roku, a ostatnio zacząłem od nowa (chociaż chyba nie skończę, Vice City Stories na PSP czekają :D).
Morrowind- też poświęciłem na tą grę spory kawał życiorysu i w zasadzie wracam do Morka co jakiś czas (np. dzisiaj, była na coverku w CDA i tak mi się zebrało na wspominki) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm ;->.
Nie muszę się nawet zastanawiać nad odpowiedzią... z całą pewnością grą, w którą najdłużej w życiu grałem jest Starcraft.
Ogólnie bym powiedział, że gram od 8 lat [czyt. - mając ok. 8 zaczynałem], ale to bardzo ogólnie mówiąc ;-). Bo wiadomo - jak byłem mały, to się Multiplayera nie smakowało, przechodziło się kampanie i robiło masę innych rzeczy. Dodam jeszcze, że przez te 8 lat było oczywiście wiele przerw, podczas których nie było mnie w ogóle przy komputerze, bądź grałem w inne gry itd. Jednak zdecydowanie mogę powiedzieć, że masę godzin... dni... hmm... nawet miesięcy łącznie przesiedziałem na SC [z dodatkiem, ale to dopiero od 2003 roku, jakoś późno zabrałem się za kupienie dodatku, wcześniej na samym SC siedziałem...].
No i co... jestem dumny ze Starcrafta. :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z ''wirtualnymi'' kolegami graliśmy około 16 godzin w Battlefield''a 2, prawie bez przerwy. Potem tylko spanko i na nowo. Musze powiedzieć, że gra mnie wciągneła bardzo mocno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć ale chyba całe wakacje przegrałem w Gothica 2 no i Zaraz potem NFS : Most Wanted (carbona nigdy nie grałem).NO i Rekord ginesa chyba muszę przypisać grze Pro evolution Soccer 6 do teraz gram i nie przestałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

huhuhu..
u mnie to chyba jest Age of Empires I i II...
później będzie Knights and Merchant''s
i troche długo Commandos I + dodatki a także II

obecnie dłuuugo gram w Wolfenstein Enemy Territory i w.... szachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze tylko jedną, bo w moim rankingu jest ona nie do pobicia i tak pozostanie, ponieważ gram w nią do teraz-Ufo:Enemy Unknown. Dokładnie nie pamiętam ale na 100% gram w nią ponad 10 lat(12?)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować