Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2008 o 16:17, dannik napisał:

Istnieje coś takiego jak wyczyny w Gothic II: Noc Kruka?


Istnieje akrobatyka która pozwala skakac dalej, ale wyczyny? No, nie wiem o co za bardzo chodzi z tymi wyczynami, ale wyczyniac możesz różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 16:17, dannik napisał:

Istnieje coś takiego jak wyczyny w Gothic II: Noc Kruka?


Nie,nie istnieje coś takiego jak wyczyny.Za żadne dodatkowe "atrakcje" nie dostaje się ani EXPa,ani złota.Można sobie oczywiście poskakać z wysokich skał lub robić różne inne podobne rzeczy,jednak tylko dla własnej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie coś się przypomniało, w Jarkendarze możemy skoczyć do jaskini w której leży zjedzony przez topielce pirat, dostajemy za to 100 expa. W sumie to jest to taki mały wyczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 16:57, 143872 napisał:

A mi właśnie coś się przypomniało, w Jarkendarze możemy skoczyć do jaskini w której leży
zjedzony przez topielce pirat, dostajemy za to 100 expa. W sumie to jest to taki mały
wyczyn ;)

Zgadzam się z tobą.Jest taki skok w jarkendarze i można za niego otrzymac EXP i wg mnie można to podpiąc pod wyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 16:57, 143872 napisał:

A mi właśnie coś się przypomniało, w Jarkendarze możemy skoczyć do jaskini w której leży
zjedzony przez topielce pirat, dostajemy za to 100 expa. W sumie to jest to taki mały
wyczyn ;)


Ździwiłem się gdy po raz pierwszy skoczyłem z skały. :) Szłyszałem ponoć że jest naprawdę wiele takich miejsc, tylko ciekawe gdzie one są i czy w ogóle takowe istnieją. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 18:25, Gumiś2 napisał:

I podczas takich "akrobacji" nie stracimy życia, nawet jeżeli będziemy mieli bardzo mało
życia?


Nie stracimy bo tam się skaczę do jeziora,postać nurkuje i chyba nie traci wcale życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma więcej. Jest tylko takie jedno.
@Gumiś2
Jeżeli spadniesz na ziemię to się zabijesz ale w tym przypadku lądujesz do wody więc nic ci się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców już po :D Naprawdę fajna przygoda. Za czas jakiś trza się wziąć za G3 :] I moje statystyki końcowe:
[tak niewiele brakowało do 50 poziomu :<]

20081104173646

20081104173656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przygoda raczej przednia :) Ja tak dawno przechodziłem dwójeczkę, że już nie pamiętam nawet swojego końcowego lvla no ale dla statów się gre przechodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 18:41, Lord Andre 1 napisał:

No przygoda raczej przednia :) Ja tak dawno przechodziłem dwójeczkę, że już nie pamiętam
nawet swojego końcowego lvla no ale dla statów się gre przechodziło.

No ba że nie dla statów, ale jak się miało około trzytygodniową przerwę zaraz po zabiciu smoków [komp się popsuł, sejwy jednak ocalały] to się bawiłem w koszenie wszystkiego co się rusza, w tym paladynów w GD xD I wyszło prawie 50, jaszczuroczłeków miałem na hita a orków na 2 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 16:57, 143872 napisał:

A mi właśnie coś się przypomniało, w Jarkendarze możemy skoczyć do jaskini w której leży
zjedzony przez topielce pirat, dostajemy za to 100 expa. W sumie to jest to taki mały
wyczyn ;)

A ja ostatnio skoczylem tam , a potem dopiero wziolem to zadanko i nie dostalem expa za wyczyn - tylko expa minusowe za oszustwo, albo cus podobnego. Nie pamietam dokladnie jak pisalo, ale dostalem minus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 22:06, 143872 napisał:

Niemożliwe żeby odejmowali exp ;) Musiałeś się pomylić.

Ależ skąd. Jest coś takiego jak "Kara za oszustwa". Jeżli spróbujesz powtórzyć wyczyn to zamiast "Premii za wyczyn" dostajesz karę (tracisz zdobyte wcześniej 100XP). Z kolei gdy znowu skoczysz dostajesz kolejne 100XP i za kolejną powtórke kolejna karę... i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 22:06, 143872 napisał:

Niemożliwe żeby odejmowali exp ;) Musiałeś się pomylić.


Możliwe , możliwe.Gdy pierwszy raz skoczyłem do jaskini , dostałem jakieś doświadczenie , już nie pamiętam ile.Postanowiłem to powtórzyć i...jakie zaskoczenie , 100 punktów do tyłu.Pamiętam to dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 22:25, 143872 napisał:

Szkoda że nigdy z czymś takim się nie spotkałem. Mozna jeszcze gdzieś dostać taką karę?

Wydaje mi się, że tylko w tej jaskini możesz dostać albo możesz stracić exp. Chyba, że będziesz grał z kodami to sobie wpisz "insert gold" - weź mieszek i go otwórz to też Ci odejmie expa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować