Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Tak, to jest prawda, też będziemy się zachwycać początkiem gothic 4, a potem po prostu nam się znudzi, początki są najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 20:31, Varo napisał:

Tak, to jest prawda, też będziemy się zachwycać początkiem gothic 4, a potem po prostu
nam się znudzi, początki są najlepsze :)


Gothic 4 będzie pomyłką, nie ślubnym dzieckiem, błędem genetycznym/programistycznym innymi słowy dla mnie nie będzie można tego nazywać kontynuacją serii Gothic i mówię to ze względu na samą fabułę która się szykuje a jeszcze wiele rzeczy oprócz fabuły można skopać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja myślę, że jak już mają zrobić źle, to niech w ogóle tej gry nie robią, bo popsują całą reputację tej gry. Mimo to, początek, jak zresztą w każdej grze będzie bardzo dobry. Moim zdaniem seria gothic powinna skończyć się na dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, też w tym temacie szybuję, ale nie chodziło mi o gothic 4, tylko o początki w grach. A i ok, już masz komentarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, ja dam inny sposób, bo kodu też nie znalazłem. Tam, gdzie kruk zginął wpisz B Marvin, a potem ustań przed tą ścianą, naciśnij caps lock, następnie przycisk K i poszukaj w ścianie, czy nie ma tam szponu, jeśli nie ma to cóż, raczej nie znajdziesz nigdzie szponu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 14:30, Don Zorro napisał:

A jak na kruka mam własną metodę - przyzywanie golema, kruk padnie po 3 ciosach.


Ja raz tak go załatwiłem: przyzwałem goblina, on zamiast mnie zajął się właśnie goblinem, i waliłem go, aż umarł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:26, Vincent Law napisał:

Chyba nie mam wyboru i muszę cheatować - jak zabiłem Kruka to wleciał w ścianę a szpon
gdzieś zniknął, jaki jest na niego kod?

Kurk ostatecznie nie jest taki trudny do zabicia, trzeba miec tylko w miare dobrze rozwinięta jakąś broń i w miarę dobrą broń. Potem wystarczy go nawalać ile wlezie lub najpierw osłabić go trochę czarami, moim zdaniem spróbuj walczyć z nim jeszcze raz, tylko tym razem wyciagnij go na środek sali(miałem to samo i zabiłem go jeszcze raz, tak było szybciej, niż miałbym się pytać o kody na forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 23:02, sprite39 napisał:

Myślę, że gdyby jednak Uriziel pojawił się w G2 twórcy popracowali by także nad poziomem
trudności i dobrym zabezpieczeniem oręża. Tak więc gra raczej na niczym by nie straciła.


Sorki, że dopiero odpisuje, ale nie było mnie w domku.
Poziom trudności w G2 jest dobry a G2 NK oferuje jeszcze lepszy więc nadal uważam, że URIZIEL w G2 byłby zbędny gdyż to zbyt potężna broń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 07:07, wdowiakm napisał:

Poziom trudności w G2 jest dobry a G2 NK oferuje jeszcze lepszy więc nadal uważam, że
URIZIEL w G2 byłby zbędny gdyż to zbyt potężna broń ;)


Z Urizielem masz rację , ale co do poziomu trudności , to nieźle byłoby , gdyby ostatnie 2 rozdziały okazały się trochę bardziej wymagające.Za wiele w nich sytuacji , gdy możemy wbiec na hura w gromadkę wrogów i wszystkich w miarę szybko wyciąć , nie odnosząc zbyt groźnych obrażeń.To już całkiem nie to samo , co na początku gry , kiedy przed rozpoczęciem walki trzeba najpierw było dobrze się zastanowić , jak atakować , a jeszcze lepiej , którędy uciekać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, poza tym... Bezimienny został pogrzebany pod stertą gruzów Świątyni Śniącego razem z Urizielem, a Xardas sprowadził go do świata żywych bez miecza (podobnie pancerz z magicznej rudy, też go w G2 nie ma), więc nawet fabularnie nie wskazane jest by Uriziel istniał w G2, zresztą są w tej grze i tak jest dobry oręż w tym bardzo ciekawy Szpon Beliara. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam zbyt dobrze,ale w tej świątyni w,której jest Kruk był chyba ołtarz,wskoczyłem na niego i zabiłem Kruka strzelając z kuszy.Gdy drugi raz grałem w "Noc Kruka" Kruk gdy chciał mnie uderzyć po prostu sie zawiesił,później poszło z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 07:07, wdowiakm napisał:

> Myślę, że gdyby jednak Uriziel pojawił się w G2 twórcy popracowali by także nad
poziomem
> trudności i dobrym zabezpieczeniem oręża. Tak więc gra raczej na niczym by nie straciła.


Sorki, że dopiero odpisuje, ale nie było mnie w domku.
Poziom trudności w G2 jest dobry a G2 NK oferuje jeszcze lepszy więc nadal uważam, że
URIZIEL w G2 byłby zbędny gdyż to zbyt potężna broń ;)


poziom w G2 jest w sam raz, nie był, zbyt trudny, ale W NK przeszedłem sam dodatek (w Jarkendarze), a gdy przyszło już zabić smoki to nie mogłem zabić kamiennego smoka, nie dość, że się leczył to ostrzem Beliara nie zadawałem mu prawie żadnych obrażeń, nie mówić już o tym, żeby wpakować 5 pkt umiejętności do czegokolwiek, czy do siły, czy do zręczności to trzeba poświęcić na to 3 lvle. Poziom w NK jest IMO zbyt wysoki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby wpakować 5 pkt umiejętności do czegokolwiek, czy do siły, czy do zręczności

Dnia 26.07.2008 o 16:33, Vesania666 napisał:

to trzeba poświęcić na to 3 lvle. Poziom w NK jest IMO zbyt wysoki ;)


W NK jest sporo tablic , można sporządzić wcale nie małą ilość mikstur , a na dodatek osiągamy wyższy poziom postaci , więc wcale nie jest tak trudno.Poza tym , jak idziemy do Górniczej Doliny już po Jarkendarze , to level jest znacznie wyższy niż w przypadku G2.Trzeba tylko pamiętać o odpowiednim momencie na zużycie rozmaitych wspomagaczy , czyli nie robić tego za szybko.Dobre planowanie spowoduje , iż rozgrywka nie będzie sprawiała większych problemów , postać będzie naprawdę bardzo mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 16:33, Vesania666 napisał:

poziom w G2 jest w sam raz, nie był, zbyt trudny, ale W NK przeszedłem sam dodatek (w
Jarkendarze), a gdy przyszło już zabić smoki to nie mogłem zabić kamiennego smoka, nie
dość, że się leczył to ostrzem Beliara nie zadawałem mu prawie żadnych obrażeń, nie mówić
już o tym, żeby wpakować 5 pkt umiejętności do czegokolwiek, czy do siły, czy do zręczności
to trzeba poświęcić na to 3 lvle. Poziom w NK jest IMO zbyt wysoki ;)


Ja zawsze miałem problem z tym smokiem,który jest w tym wulkanie,chce go uderzyc a on odlatuje,nie dało sie go po prostu trafić,bo albo odleciał,albo zionoł na mnie ogniem.Wogóle walka z smoki jest cholernie trudna,jak dla mnie GII(bez dodatku) jest znacznie trudniejszy od GI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 19:21, Bosper napisał:

Kurk ostatecznie nie jest taki trudny do zabicia, trzeba miec tylko w miare dobrze rozwinięta
jakąś broń i w miarę dobrą broń. Potem wystarczy go nawalać ile wlezie lub najpierw osłabić
go trochę czarami, moim zdaniem spróbuj walczyć z nim jeszcze raz, tylko tym razem wyciagnij
go na środek sali(miałem to samo i zabiłem go jeszcze raz, tak było szybciej, niż miałbym
się pytać o kody na forum).

Kruka łatwo zabić znalezionymi w świecie czarami ;] Ja zawsze mam ich pełno w ekwipunku więc je wykorzystuje. I to jest moja technika na unicestwienie zła ;) A i dobrze się go odstrzela z łuku ;]

KrzychW
Tak tak to pamiętam ;p najpierw przemyślenie ilu ich jest potem jak stoją i wyciąganie wroga pojedynczo. Kiedy nagle wszyscy ruszali na Ciebie to w tył zwrot i w nogi ;p Trzeba było uważać gdzie sa jakieś przeszkody by na nich się nie potknąć ;]
Czasami fajnie jest się przemienić w warga i wbiec w grupę orków. A potem suprajs i Bezio sieka orków jak jakiś rambo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 16:33, Vesania666 napisał:

poziom w G2 jest w sam raz, nie był, zbyt trudny, ale W NK przeszedłem sam dodatek (w
Jarkendarze), a gdy przyszło już zabić smoki to nie mogłem zabić kamiennego smoka, nie
dość, że się leczył to ostrzem Beliara nie zadawałem mu prawie żadnych obrażeń, nie mówić
już o tym, żeby wpakować 5 pkt umiejętności do czegokolwiek, czy do siły, czy do zręczności
to trzeba poświęcić na to 3 lvle. Poziom w NK jest IMO zbyt wysoki ;)

Hmmm NK nie jest za trudny po prostu zmusza do przemyślenia w jakim kierunku chcemy kształtować naszą postać ;] Dlatego jest tyle tablic i mikstur ;] Ta gra moi Panowie zmusza do taktycznych przemyśleń i na początku gry unikania walki ze zwierzętami czy innymi bestiami. Dla mnie ten poziom odpowiada gdyż w G2 grałem od jego premiery i już miałem na niego taktykę i dla tego był zbyt łatwy. Chociaż jak grałem pierwszy raz to nie miałem większych problemów z nim ;] Poziom w NK jest w sam raz chociaż NPC''ci i bestie powinny mieć więcej rozumu co do walki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować