Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ prezentuje screeny i pierwszy trailer z gry Warhammer 40,000: Space Marine

31 postów w tym temacie

Baptized in fire, forty to one!
Ja chcę na PC. Albo na PSP.
I chwała Imperatorowi, że to nie Krwawe Kruki. Ile można. Ale wolałbym Gwiezdne Wilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie, ale tak tylko mi się wydaje, że większość fanów uniwersum Warhammer 40000 to gracze pecetowi, więc myślę, że zrobienie wersji na PC nikomu by nie zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osti, tutaj małego cesarza poprawiłes. Ale byk w Driver:San Fran"C"isko nadal wisi. Juz cały dzien. :) Czy trzeba pogrozic spłonięciem tam tez ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarz czy Imperator, jeden ki pachołek w oczach Mrocznych Bóstw... Trailer nie powala i jakoś nie koniecznie przyciąga. Tylko, cholercia, dlaczego na PCta nie ma?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma Relic nie wyklucza późniejszej wersji PC, także zacznijmy prosić Nieśmiertelnego Boga Imperatora o to aby także graczy komputerowych przyjął to swej Wielkiej Krucjaty mającej oczyścić wszechświat z heretyków i obcych którzy nie pojmują iż tylko Imperator jest właściwym Bogiem i Władczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka sprostowań odnośnie kilku powyższych postów:
1. Imperator, a nie imperator lub cesarz.
2. Ultramarines, a nie Ultra Marines.
3. Kosmiczne Wilki (Space Wolves), a nie Gwiezdne Wilki... Był kiedyś Legion Luna Wolves... pod przywództwem Horusa... Ale tutaj raczej byśmy nimi nie zagrali... i dobrze :P

I też uważam, że to miła odmiana od Krwawych Kruków... Aczkolwiek Kosmiczne Wilki byłyby 100 razy bardziej klimatyczne niż trzymający się Codex''u Ultramarines :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wróżę faila... nagle wszyscy się wzięli za mmo w sci-fi.... rynek się zagęszcza coraz bardziej i coraz ciężej będzie się przebić nowym tytułom, a w ciągu najbliższych dwóch lat wejdzie sporo naprawdę solidnych tytułów, które jeszcze przed premierą mają dobry start zapewniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ujawniono też, że gra ukaże się dopiero w 2012." = "Warhammer 40,000: Space Marine autorstwa studia Relic Entertainment ukaże się w przyszłym roku"

WTF?

Poza tym pierwszy trailer tej gry ukazał się jakiś rok temu...

Gram.pl schodzi na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować