Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010: THQ chce wstrząsnąć Blizzardem

30 postów w tym temacie

Szkoda, że nie wiadomo czy producent tego mmo zna się na robieniu tego. Jak to jest ich druga gra i pierwsza w tym gatunku to nie wróżę im niczego dobrego. Bo niestety marka to nie wszystko i łatwo to spartolić, tak jak było w przypadku WAR i Mythica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dupa tam, jeśli mechanicznie gra będzie podobna do WoWa to w żaden sposób mu nie zagrozi. Jeśli będzie całkowicie inna i w dodatku dynamiczna to może i miała by jakieś szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gra będzie dobra to pewnie będzie miała wielu graczy,nie rozumiem dlaczego każde mmo jest nastawione na to żeby pobić WoW''a a nie być dobrym mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze, ale raczej WoW killerem War40k nie będzie. Poza tym to będzie MMOFPS. Old Republic z kolei ma na strącenie WoWa z tronu całkiem spore szanse patrząc na hype - nie ma żadnej porządnej gry MMO sci-fi, może poza EVE, które raczej jest dla bardziej ogarniętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle czekam nie tyle na pogromcę WoWa co na porządne MMO w SF - kosmicznych, przyszłościowych klimatach..
Sądzę, że to obecnie najlepsza droga ku detronizacji WoWa - kiedy tyle gier tłucze się i tworzy kolejne MMO fantasy, świcie którego od pewnego czasu jest już zwyczajny przesyt zarówno w gatunku RPG jak i MMO, pora by ktoś sięgnął po SF. To daje IMHO największą szansę na wprowadzenie poważniejszych zmian w systemie rozgrywki - dotąd większosć gier bazowala na rozwiązaniach Blizza, mniej lub bardziej, ale zawsze. SF to zawsze inna metodyka gry, wreszcie inny świat (świat fantasy są strasznie do siebie podobne), inne możliwości. Nacisk dużo bardziej położony na broń palną/zasięgową, dynamikę, rozmach..
Zobaczymy co z tego wyniknie.

Najbardziej jestem ciekawy bitwy między warhammerem online a star wars online - bo to między tymi grami rozegra się główne starcie. Osobiście trzymam kciuki za obie gry, niech wygra lepszy (choć każy wie, że miecze świetlne spokojnie tną każdy pancerz space marinsów ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie każde mmo masowe jest lepsze od blizzardowskiego shita. Wow jedzie na bardzo starym engine ze wara 3 co tylko się prosi o zrobieniu innej masówki która by zmiażdzyła wowa. Widziałem i nie mam ochoty płacić za taki shit : ) Jest wile innych mmo co są o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 03:29, vegost napisał:

Dla mnie każde mmo masowe jest lepsze od blizzardowskiego shita. Wow jedzie na bardzo
starym engine ze wara 3 co tylko się prosi o zrobieniu innej masówki która by zmiażdzyła
wowa. Widziałem i nie mam ochoty płacić za taki shit : ) Jest wile innych mmo co są o
wiele lepsze.


Nie ma... powie ci to wiekszosc osob grajacych w gry MMO... na dzien dzisiejszy nie ma alternatywy.
Z twojej wypowiedzi wnioskuje ze jestes casualem skoro patrzysz tak na grafe (ktora imo JEST bardzo ladna).
Gdyby WoW nie mial abonamentu nie gralo by tyle ludzi... jest to jedyna skuteczna metoda do odgonienia masy dzieciarni bluzgajacych do wszystkich.
Jak narazie jedyne co moze z tym walczyc to Old republic... ale to jeszcze nie wyszlo takze nie wiadomo jak to bedzie do konca.
90% MMO to shity polegajace na totalnym grindzie. Widze ze w zadne nie grales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby gra nie zdenerwowała ducha maszyn mojego komputera. Tylko to. Nie musi pobijać WoWa, choć byłoby dobrze gdyby pobił, bo miałby konkurencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Star Wars : TOR i teraz nowy na horyzoncie 40k Online... zapowiada się miodnie w klimatach mmo-sf. Oby tylko twórcy nie dali ciała, już nawet nie chodzi o to "pobicie WoW''a" mnie to osobiście zwisa czy dane tytuły będą popularniejsze od dzieła blizzarda czy nie, byle to były dobre, solidne gry, posiadające porzadne stabilne serwery, dobre zaplecze i support oraz obsługę klienta i w miarę rozsadne abonamenty/prepaidy.

A swoją drogą jestem ciekaw co sie jeszcze dzieje z projektem MMO w świecie World of Darkness, brali się za to twórcy Eve-Online ale jakoś tak słuch o projekcie zaginął [albo ja słabo szukałem]...
Bo tak mówiac szczerze to taki MMO w świecie WOD''a który zawierał by opcję grania zarówno krwiopijcami jak i magami, łowcami czy lupinami miał by wypasiony potencjał i możliwości zebrania palmy pierwszeństwa w wyścigu onlineówek, a przynajmniej ja jako fan WOD''a, serii fabularnej Vampire i Werewolf nie zastanawiał bym się nawet 5 minut jaki mmo-rpg wybryać ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos za duzo mmo ostatnio i wszystkie takie...sredniaki. Po ogladnieciu zwiastunu tej gry mysle ze bedzie calkiem przyjemna ale nazbyt podobna do wowa co raczej nie pozwoli jej osiagnac oszalamiajacego zwyciestwa.

Gra ktora zdetronizuje wowa bedzie...nowa gra mmo blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, przecież Warhammer ma swoją historię - tak samo jak WoW. Sporo z wymienionych tytułów nie zostało pogromcami WoWa, bo po prostu nie miały swoich poprzedniczek, przez co gracze niechętnie po nie sięgali. WAR swoją historię już ma i może się uda. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. Pogromcą wowa będzie sam wow. Chodzi mi tu dokładnie o cataclysm. Wszystkie zastosowania są bezsensowne. Na becie przekonałem się ze to totalny szit. Obawiam się ze ludzie zaczną przechodzic albo do Runes Of Magic (choc to gra bardziej casualowa aczkolwiek darmowa) albo zaczną płacić za cos innego czytaj Młotka bądź inne. Pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoWa nie da rady przebic, i nie chodzi tutaj o to ze najwieksza gra bla bla itp tylko WoW przez 15 lat wypracowal najlepsze na swiecie lore ktore jest porownywalne do LOTR take nie ma mowy o przebiciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW w podstawce był genialną grą pierwszy dodatek zrobił mu mega lewatywę, drugi hm nie będę pisał co, a trzeci zamieni tę grę w papę kupy. Czy SW będzie lepsze na pewno pod względem fabuły, ale czy pokona wowa to nie wiadomo, ale czy WH40K może no cóż na tą grę czeka wiele milionów ludzi którzy od dziecka kupowali, malowali i stawiali figurki, poza tym THQ i ich Dawn of War to gry bardzo, bardzo dobre w skali 9/10. Jeśli mogą i chcą i potrafią to jest szansa na wojne (tyle ile jest ras walczących z sobą). Poza tym jeśli gra będzie mega dynamiczna i bardziej mmofps to jest szansa na wynik dużo ponad 10 milinów zainteresowanych. Zresztą jakby Age of Conan nie dał pupy przy starcie to teraz mógłbym być liderem - ważne aby na rynek taki jak mmo wprowadzać grę dokładnie skonczoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować