Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2006 o 07:07, Kukowsky napisał:

mi wyjaśnić czemu padłem drugi w mordzie?


Cóż, mordy z mojej perspektywy:

1. DonCarleone -> losowanie między nim a Budo/em. Dlaczego? Trochę ze złośliwości - w końcu Wy dwaj odpadaliście chyba najczęsciej w pierwszym linczu. xD
2. Kukowsky -> Żadnych powiązań, głos na walgierza (wiem, to prymitywna nić myślenia, ale troche pomogła w linczu na Panu Moderatorze), nie rzucał podejrzeń na nikogo innego oprócz ariego i walgierza. Dlatego postanowiliśmy Cię usunąć.
3. Keroth - milczek. Nie można go było z nikim powiązać, co zostawiało mieszkańców z pustymi rękami.
4. Dar15 - tu był dylemat - Dar/Seba. Wypadło na Dara. Nie sprawdzał się już jako tarcza.
I tu nagle wkracza katani. xD
5. Ninja Seba -> Akt rozpaczy. Byłem chyba lekko nieprzytomny, gdy mówiłem skylerowi, kto ma zginąć. :>

Chętnie bym się zapisał do tej edycji, ale niestety w szkole tzw. "Czas Klasówek!!!", więc na razie sobię odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG: Humanghost

1. walgierz
2. Ninja Seba
3. Bumber
4. LifaR
5. Budo
6. Dazzy
7. Keroth
8. Furr
9. DonCarleone
10. ariwederczi
11. Kukowsky
12. Dar15
13. glizda101
14. Ninger
15. Kalkulator12

Do trzech razy sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 17:02, Ponury Żniwiarz napisał:

Mam pyta czy teraz juz zawsze bedzie przyklejony regulamin danej (trwającej) edycji ??

A czy w czymś ci on przeszkadza? Myślę, że to bardzo ułatwia w razie niejasności - nie ma potem, że nie chciało się komuś szukać regulaminu(jeśli oczywiście MG taki doda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przypiety regulamin to plus - wchodze do tematu i od razu wiem jaki jest numer gg i mail do MG, wiem do ktorej moge glosowac, kiedy spodziewac sie ze zobacze post z linczem/mordem, wiem co sie dzieje w przypadku podwojnego remisu ;)). Tylko pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz nie zagram to chyba przez okno skoczę ;]

MG: Humanghost

1. walgierz
2. Ninja Seba
3. Bumber
4. LifaR
5. Budo
6. Dazzy
7. Keroth
8. Furr
9. DonCarleone
10. ariwederczi
11. Kukowsky
12. Dar15
13. glizda101
14. Ninger
15. Kalkulator12
16. Adham

Niech wybiorą... najlepszych? Nieważne, bylebym się załapał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 17:37, skyler napisał:

> Mam pyta czy teraz juz zawsze bedzie przyklejony regulamin danej (trwającej) edycji
??
A czy w czymś ci on przeszkadza? Myślę, że to bardzo ułatwia w razie niejasności - nie ma potem,
że nie chciało się komuś szukać regulaminu(jeśli oczywiście MG taki doda).


Własnie bardzo mi sie to spodobało chyba żle mnie zrozumiałes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Ostatnia szansa. Proszę o potwierdzenia na GG (nawet jak niedostępny jestem). Numer podany wielokrotnie. Kto nie potwierdzi odpada, wskutek czego nikogo nie będę musiał skrzywdzić losowaniem odpowiedniej liczby graczy. Proszę się też zastosować do poprzenich postów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG: Humanghost

1. walgierz
2. Ninja Seba
3. Bumber
4. LifaR
5. Budo
6. Dazzy
7. Keroth
8. Furr
9. DonCarleone
10. ariwederczi
11. Kukowsky
12. Dar15
13. glizda101
14. Ninger
15. Kalkulator12
16. Adham
17. NFSU2.00

Spróbuje może się tym razem uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 06:40, ariwederczi napisał:

OSZUSTWO! W mafii BYŁ walgierz, ale ktoś w międzyczasie to zmienił! ;)

Wiedziałem, że wpadnę ;)

Dnia 12.09.2006 o 06:40, ariwederczi napisał:

I specjalne przeprosiny dla walgierza: przepraszam. :)

No problemo.
Miałem spory ubaw jak sobie wyobrażałem Twoją minę, gdy się okaże, że jestem niewinny ;>
Poza tym niezłe jaja były na początku edycji (w sferze fabularnej) i świetnie się bawiłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ops, właśnie zauważyłem, że na grę czasu ni mam ;/ Ale to chyba i tak dobrze, że pisze to teraz, gdy jest nadmiar graczy, niż gdybym miał to zrobić w czasie rozgrywki.

MG: Humanghost

1. walgierz
2. Ninja Seba
3. Bumber
4. LifaR
5. Budo
6. Dazzy
7. Keroth
8. Furr
9. DonCarleone
10. ariwederczi
11. Kukowsky
12. Dar15
13. glizda101
14. Ninger
15. Kalkulator12
16. NFSU2.00

Miłej gry życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:14, Adham napisał:

Niech wybiorą... najlepszych?

- Ej, ej, dobrze Ci idzie i myslisz ze wszystkich usatysfakcjonuje wybranie najlepszych ? Ja tez chce zagrac ;)

A do ogolu (do ogolu ktory zna odpowiedz ;): ow potocznie nazywany trzeci (czy tez Trzeci ?) to ogolnie mieszkaniec ktory swoimi oskarzeniamia pomaga mafii wygrac edycje ? (nie smiac sie, za moich czasow czytania edycji nie bylo takich okreslen ;p) I w takim razie jak ustalic ktory jest Pierwszy a ktory Drugi ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:56, LifaR napisał:

jest Pierwszy a ktory Drugi ? ;>


To proste - pierwszy ma na czole wytatuowaną dwójkę a drugi - jedynkę . Pytanie tylko co ma na czole wytatuowane trzeci ? pewnie nick zaczynający się na A ( nie bedę pokazywał palcem : ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:56, LifaR napisał:

A do ogolu (do ogolu ktory zna odpowiedz ;): ow potocznie nazywany trzeci (czy tez Trzeci ?)
to ogolnie mieszkaniec ktory swoimi oskarzeniamia pomaga mafii wygrac edycje ? (nie smiac sie,
za moich czasow czytania edycji nie bylo takich okreslen ;p) I w takim razie jak ustalic ktory
jest Pierwszy a ktory Drugi ? ;>

Trzeci to tak jak mówisz taki pomocnik mafiosów. W edycji w której to ja z walgierzem byłem mafią to ty otrzymałeś ten szlachetny tytuł. ;) Co to tego, który jest pierwszy, a który drugi to chyba zależy od tego jak sama dwójka mafiosów sobie ustali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:49, walgierz napisał:

No problemo.
Miałem spory ubaw jak sobie wyobrażałem Twoją minę, gdy się okaże, że jestem niewinny ;>

Trzeba było dać znać, to bym zrobił zdjęcie. ;) A na poważnie - faktycznie byłem mocno zdziwiony.

Przy okazji chciałbym coś wyjaśnić. Kiedy grałem w pamiętnej edycji jako "Trzeci" (oryginalnie byłem właśnie trzecim mafioso, bo edycja była "rozszerzona"), niemal każdy, kto ginął, prosił mnie na GG, abym ujawnił swoją rolę. Nigdy wcześniej ani później nie praktykowałem tego. Więc jak jest z tradycją w tym przypadku? :)

Dnia 12.09.2006 o 18:49, walgierz napisał:

Poza tym niezłe jaja były na początku edycji (w sferze fabularnej) i świetnie się bawiłem :]

No i ja właśnie dlatego tak zrobiłem. Dla jaj. ;)

I nadal nie rozumiem, dlaczego mafia Cię wtedy nie sprzątnęła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 19:06, Kukowsky napisał:

W edycji w której to ja z walgierzem byłem mafią to ty otrzymałeś ten szlachetny tytuł. ;)

- Nikt mnie nie poinformowal, juz by bylo w podpisie ;) Zreszta ostatnio tez mi sie nalezal, a jak zagram jeszcze w tej edycji... Co sie stanie po graniu na trzeciego trzy razy z rzedu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 19:06, Kukowsky napisał:

Trzeci to tak jak mówisz taki pomocnik mafiosów.


Kłamstwo...
Trzeci jest tylko jeden.
Prawda ari? ;P

Serio, Trzeci, to określenie na ariego, wymyślone przeze mnie, wylansowane przez Tyhe. Była to edycja Cermowa, całkiem spora, gdyż chyba przekroczyła 25 osób. W związku z tym w mafii były trzy osoby zamiast zwyczajowych dwóch. I żeby ukrócić pytania o to, która osoba jest druga, a która pierwsza - zależnie kto pierwszy z mafiozów zginie. Jeśli w mafii będą trzy osoby i pozostanie jedna, to pewne jest, że będzie to właśnie trzeci (uwaga! nie Trzeci, a trzeci, gdyż Trzeci jest tylko jeden). I tak właśnie było... (istnieje też teoria, że mafiozów w tamtej edycji było czworo, ale to jest tylko niepotwierdzona plotka ;P)

Więc proszę nie używać błędnych określeń ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG: Humanghost

1. walgierz
2. Ninja Seba
3. Bumber
4. LifaR
5. Budo
6. Dazzy
7. Keroth
8. Furr
9. DonCarleone
10. ariwederczi
11. Kukowsky
12. Dar15
13. glizda101
14. Ninger
15. Kalkulator12
16. NFSU2.00
17. Shogun007

Poprostu sie dopisuje i mam nadzieje, ze zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się