Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2007 o 03:50, Fiarot napisał:

kompletne zignorowanie mojego posta z wybadaniem reakcji ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=36758)

Sam nie wiem jak mi to umknęło...

Dnia 22.11.2007 o 03:50, Fiarot napisał:

i pojawienie się 20 minut po mordzie ze słowami, iż ktoś chce Ciebie wrobić

Myślałem, że jak to szybciej zauważę to właśnie wtedy mnie uniewinnicie. Sądziłem, ze dziwniejsze będzie jak nie odpowiem na tego posta będąc na forum
>nie darowałbym

Dnia 22.11.2007 o 03:50, Fiarot napisał:

sobie, gdybym Ciebie wówczas nie zlinczował ;] .

Heh ja to rozumiem, a i bronić się za bardzo nie umiałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:42, Fimar napisał:

Dlatego bycie MG to bardzo odpowiedzialna rola. Taka osoba, która chce prowadzić edycję powinna
mieć przygotowany solidnie regulamin na wszystkie możliwe sytuacje. A teraz dzięki mojemu (bądź
przeze mnie zależy jak to kto odbiera) zagraniu użytkownicy będący MG będą mogli się wystrzegać
takich sytuacji i wpisać w regulamin, że takiego zachowania nie podzielają oraz, że będzie
to karane wykluczeniem z rozgrywki. Dlatego przytoczyłem LifaRowi miszczowanie Fiarota, który
zabezpieczył się przed podawaniem screenów. I dzięki takiemu rozwiązaniu nikt nie miał prawa
tak się zachować.


Nie ma to jak poczucie własnej zasługi :) Ale może faktycznie coś w tym jest. Mam zamiar poprowadzić edycje FM w ferie zimowe i dzięki tobie mogę już dodać do mojego regulaminu punkt, który zabrania takich wykroczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 15:16, matix00 napisał:

> Dlatego bycie MG to bardzo odpowiedzialna rola. Taka osoba, która chce prowadzić edycję
powinna
> mieć przygotowany solidnie regulamin na wszystkie możliwe sytuacje. A teraz dzięki mojemu
(bądź
> przeze mnie zależy jak to kto odbiera) zagraniu użytkownicy będący MG będą mogli się wystrzegać

> takich sytuacji i wpisać w regulamin, że takiego zachowania nie podzielają oraz, że będzie

> to karane wykluczeniem z rozgrywki. Dlatego przytoczyłem LifaRowi miszczowanie Fiarota,
który
> zabezpieczył się przed podawaniem screenów. I dzięki takiemu rozwiązaniu nikt nie miał
prawa
> tak się zachować.

Nie ma to jak poczucie własnej zasługi :) Ale może faktycznie coś w tym jest. Mam zamiar poprowadzić
edycje FM w ferie zimowe i dzięki tobie mogę już dodać do mojego regulaminu punkt, który zabrania
takich wykroczeń :)

W ferie zaklepana, i to jeszcze nie przeze mnie, przez kogoś innego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2007 o 03:50, Fiarot napisał:

Na koniec napiszę o tym, co mi się nie podobało. Po pierwsze ostatnie godziny edycji, gdy nie
została ona jeszcze zakończona, a tymczasem w temacie wypowiadali się gracze, którzy nie powinni
byli jeszcze tego robić (Don, Kalkulator), natomiast demrenfaris już wtedy otworzył zapisy
do kolejnej rozgrywki -_-'' . Ludzie, trochę orientacji i porządek przede wszystkim!


eee... to było w trakcie edycji... sorki... nie pomyślałem że ktoś może otworzyć listę w trakcie rozgrywki (i jeszcze pisać by się zapisywać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2007 o 19:44, Kalkulator12 napisał:

eee... to było w trakcie edycji... sorki... nie pomyślałem że ktoś może otworzyć listę w trakcie
rozgrywki (i jeszcze pisać by się zapisywać)


Lol kto tak zrobił , jeszce o takim przypadku niesłyszałem xD

No wreszcie ktoś wpadł na pomysł żeby FK zrobić :P
MG-Demrenfaris

1. Kalkulator12
2. Szerszeń
3. Sam Fisher
4. Deto
5. Laska-z-Polski
6. Neban
7.Phelela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 15:38, Sam Fisher5 napisał:

W ferie zaklepana, i to jeszcze nie przeze mnie, przez kogoś innego ;P


Przez kogo niby?! No nic najwyżej zrobi się kiedy indziej. Może w wakacje? ;) Przynajmniej zdążę fabułę dopracować i regulamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 22:42, skyler napisał:


> No wreszcie ktoś wpadł na pomysł żeby FK zrobić :P
Niemów tylko, że zaskoczony jestes...szeryfie...:P

Będziesz mi wypominał tego szeryfa do końca życia ;], ostatnio nie dochodze nawet do 4 dnia więc niemam nawet jak pokazać coś dobrego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FK? No proszę...
Widzę, że mania zapoczątkowana przeze mnie (a wcześniej przez Furra, ale to się nie liczy :P) udzieliła się tutaj. Kto wie, może bym zagrał, ale czas w żaden sposób nie współgra z możliwościami. Ciekawie by było wypróbować to wszystko, czego się wyuczyłem podczas prowadzenia i grania na ircu, ale to niemożliwe. Z tym, iż trochę mnie niepokoi MG. Z całym szacunkiem, ale wprawę trzeba w tym mieć. Bo odpowiedzialność większa, niż na ircu (tu półtorej-dwie godzinki, tu ok. 4 dni) , doświadczenie trzeba mieć. Poza tym nie widzę powodu, by stworzyć nagle kanał "Forumowe Ktulu". Nie zapominajmy, o najlepszej, prostej i złożonej zarazem mafii. Ktulu trwa krócej i jest trudniejsze, dobre raz_na_jakiś_czas_i_z_dobrym_manitou, niż jakaś cyklicznie prowadzona gra, na przemian z mafią. To nie to samo. Jednak. Choć może się przyda ta edycja w ramach odświeżenia, widzę, iż ostatnio edycje nie są za specjalne. Niewielu wyjadaczy mafii, wszystko przez ten (m.in.) rok szkolny.
Ja mimo to w Dema raczej mało wierzę. I nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tylko ja mógłbym MG-mować ;P nielubie grać z dem.. wię albo niech będzie MG albo niech nie gra <lol2> :P ,weź mi przypomnij jak ta edycja DevF miała się nazywać A.. i co dalej bo niemoge sobie przypomnieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:30, Liqid napisał:

FK? No proszę...
Widzę, że mania zapoczątkowana przeze mnie (a wcześniej przez Furra, ale to się nie liczy :P)
udzieliła się tutaj. Kto wie, może bym zagrał, ale czas w żaden sposób nie współgra z możliwościami.
Ciekawie by było wypróbować to wszystko, czego się wyuczyłem podczas prowadzenia i grania na
ircu, ale to niemożliwe. Z tym, iż trochę mnie niepokoi MG. Z całym szacunkiem, ale wprawę
trzeba w tym mieć. Bo odpowiedzialność większa, niż na ircu (tu półtorej-dwie godzinki, tu
ok. 4 dni) , doświadczenie trzeba mieć. Poza tym nie widzę powodu, by stworzyć nagle kanał
"Forumowe Ktulu". Nie zapominajmy, o najlepszej, prostej i złożonej zarazem mafii. Ktulu trwa
krócej i jest trudniejsze, dobre raz_na_jakiś_czas_i_z_dobrym_manitou, niż jakaś cyklicznie
prowadzona gra, na przemian z mafią. To nie to samo. Jednak. Choć może się przyda ta edycja
w ramach odświeżenia, widzę, iż ostatnio edycje nie są za specjalne. Niewielu wyjadaczy mafii,
wszystko przez ten (m.in.) rok szkolny.
Ja mimo to w Dema raczej mało wierzę. I nic dziwnego.

Zawsze możesz poprowadzić Ty :) Jesteś bardziej doświadczony - dla dobra edycji mogę oddać eMGowanie :) Miałbyś czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Demrenfaris

1. Kalkulator12
2. Szerszeń
3. Sam Fisher
4. Deto
5. Laska-z-Polski
6. Neban
7. Phelela
8. Glizda

Zaproszenie dostałem, dawno do FM nie zaglądałem, w Ktulu na forum nigdy nie grałem, a i czas mam. :) Więc czemu nie.
BTW, naszła mnie taka smutna refleksja, że FM to jednak zupełnie co innego, niż kiedyś. Albo się starzeję, albo to FM się zmienia... Już nie mam takiej chęci gry, jak kiedyś. Brakuje mi tamtej starej (stosunkowo, bom dinozaurem wcale nie jest :)) ekipy i tamtego klimatu. Pozytywny aspekt jest taki, że przed chwilą zostałem nazwany przez Dema "wyjadaczem". :P Ale uczucie. ^_^
Mam nadzieję, że pionierskie FK wyjdzie dobrze, trzymam kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Demrenfaris

1. Kalkulator12
2. Szerszeń
3. Sam Fisher
4. Deto
5. Laska-z-Polski
6. Neban
7. Phelela
8. Glizda
9.matix00

No nic raz kozie śmierć. Ale jakby co to pierwszy raz gram w ogóle w Ktulu więc zachowajcie noże na kogoś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 17:44, Donki napisał:

A ja chciałbym jednak usłyszeć odpowiedź na moje pytanie... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=37031

Aha - sorry za przeoczenie :) Napisałem, iż jest to prawdopodobne uniwersuum, lecz uwzględniałem w owym poście raczej drugą opcję - myślałem o zwykłej edycji - jednakże, skoro zgodziliście się na Ktulu pomysł ten jest raczej chybiony - chyba że ktoś mógłby mi pokazać nazwy poszczególnych ról - jak na razie przychodzą mi do głowy Indianie - "czwórca", Kurtyzana - Andżelika, oraz Sędzia - psorka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za lekkie zamieszanie ale nie zagram z wami. Nie będzie mnie jutro cały dzień, a pojutrze (niedziela) wrócę dopiero wieczorem więc nie chcę wam psuć zabawy. Życzę miłej gry!

MG - Demrenfaris

1. Kalkulator12
2. Szerszeń
3. Sam Fisher
4. Deto
5. Laska-z-Polski
6. Neban
7. Phelela
8. Glizda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 18:26, matix00 napisał:

Przepraszam za lekkie zamieszanie ale nie zagram z wami. Nie będzie mnie jutro cały dzień,
a pojutrze (niedziela) wrócę dopiero wieczorem więc nie chcę wam psuć zabawy. Życzę miłej gry!

MG - Demrenfaris

1. Kalkulator12
2. Szerszeń
3. Sam Fisher
4. Deto
5. Laska-z-Polski
6. Neban
7. Phelela
8. Glizda

Rozumiem, ale edycja zaczyna się w poniedziałek najwcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:44, glizda101 napisał:

/.../ BTW, naszła mnie taka smutna refleksja, że FM to jednak zupełnie co innego, niż kiedyś. Albo
się starzeję, albo to FM się zmienia... Już nie mam takiej chęci gry, jak kiedyś. Brakuje mi
tamtej starej (stosunkowo, bom dinozaurem wcale nie jest :)) ekipy i tamtego klimatu. /.../

Nie tylko Ciebie nachodzą takie refleksje. Sam już dawno stwierdziłem, że FM się zmieniło. Albo inaczej: to gracze się zmienili, odeszli starzy, przyszli nowi... Gra nie jest już taka jak kiedyś. Czasem brakuje mi tych starych pryków, którzy w sloganie FM zwani się "dinozaurami"... ;)

Ech, chyba faktycznie się starzeję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 19:58, Bumber napisał:

Ech, chyba faktycznie się starzeję...

---> To chyba wszyscy sie starzejemy jakos ;-) Jedna recepta - przywrocic do zycia cdprojekt.info - od razu dinozaurow bedzie wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się