Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2007 o 20:41, LifaR napisał:

---> To chyba wszyscy sie starzejemy jakos ;-) Jedna recepta - przywrocic do zycia cdprojekt.info
- od razu dinozaurow bedzie wiecej ;)

Heh, to na pewno odniosłoby sukces. ;)

Może na święta ktoś pokusi się o organizację edycji z większą liczbą doświadczonych graczy? Z chęcią wziąłbym w takiej udział. Z całym szacunkiem do nowych, ale po prostu lepiej gra mi się ze starym składem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glizda101, LifaR, Bumber. Skoro Waszą trójkę nachodzą takie refleksje to może wypadałoby coś z tym zrobić? Może zamiast cały czas wspominać i ( przepraszam za wyrażenie :P ) marudzić powinniście wziąć sprawy w swoje ręce i popytać resztę „dinozaurów” czy zawitaliby na FM tak jak za dawnych starych czasów :> :). Skoro Wam brakuje tamtych klimatów to skąd możecie wiedzieć czy inni także nie tęsknią za starą otoczką :)? Moim zdaniem jest wiele takich osób jak Wy co z chęcią powrócili na FM i rozegrali przynajmniej jedną solidną rozgrywkę;). Mi bardzo miło czytałoby się ponownie nowe edycje, w której skład wchodziłaby stara ekipa;). Wystarczy tylko popytać resztę użytkowników czy również mieliby ochotę na powrót do przeszłości a być może marzenie niedługo się ziści ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E niesądze żeby zdołali zebrać skład skoro w całe wakacje się tego nieudało na tą edycje AMŚ (skrótu nierozwine ) Devilka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 21:14, Phelela napisał:

E niesądze żeby zdołali zebrać skład skoro w całe wakacje się tego nieudało na tą edycje AMŚ
(skrótu nierozwine ) Devilka :P


O ile wiem to AMŚ ( Alkoholowe Mistrzostwa Świata), które proponował zrobić Devilfish miały służyć nie tylko starym graczom to po pierwsze. A po drugie każdy powinien wiedzieć, że wakacje nie są najlepszą porą na rozgrywanie edycji. Z prostego powodu a mianowicie, dlatego, gdyż większość osób w tym czasie wyjeżdża, więc trudno jest uzbierać jakąkolwiek ekipę a co dopiero stworzyć rozgrywkę, której skład zagoszczą "starzy wyjadacze". Tak, więc uważam, że skoro "Dinozaury" powróciły z powrotem przed ekrany monitorów to jest realniejsza szansa, aby rozegrać edycję jak za starych czasów. Wystarczy tylko chcieć się Ich spytać czy mają chęci na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, mogą zapraszać, ale jakoś większość nie ma czasu, a z wielką chęcią by zagrali :P ( wiem bo gadałem/pytałem :D) To kolokwia, a to dziewczyna, a to jeszcze coś innego, trzeba wyszkolić nowych rekrutów tak, aby prezentowali się tak jak weterani :D i Bumbi :* (:P) tłumaczenia, że wolałbyś z starym składem mnie trochę dziwią, a nawet śmieszą :P Pograj z nowymi, aż w końcu się wgryzą w grę i będzie ci się grało, tak dobrze jak kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 21:03, Fimar napisał:

Glizda101, LifaR, Bumber. Skoro Waszą trójkę nachodzą takie refleksje
to może wypadałoby coś z tym zrobić? /.../

Ba, mówić to jedno, a robić to drugie.

Ze swojej strony zrobiłem wszystko, co było w mojej mocy, kiedy jeszcze miałem czas na forum i FM. W wakacje zorganizowałem edycję i zaprosiłem do niej wszystkich znanych mi dobrych graczy. Wyszło całkiem nieźle. Jednak problem ze starymi wygami polega na tym, że strasznie ciężko ściągnąć ich do tego wątku. A jeśli już się zjawią, to często nie pałają entuzjazmem do gry. Wyjątkiem może być Yarr, który gdy wraca, to gra na całego. Jest jeszcze kilka takich osób, ale można ich policzyć na palcach u jednej ręki. Niestety, ale tak to już bywa, że dzieciństwo wspomina się najlepiej. A ja "dorastałem" przy takich graczach jak właśnie Yarr, czy też Darnok, ari czy też walgierz. I dlatego chciałbym powrócić do tych czasów, kiedy skład zbierał się w jedną noc, a selekcję przechodzili tylko nieliczni. Nie tak jak teraz, gdy do edycji wchodzą wszyscy zapisani, a większość olewa sobie grę lub nie pokazuje nic wartościowego. Bez urazy, ale takie są moje spostrzeżenia. Po prostu kiedyś grało się lepiej i chyba nic nie jest w stanie przywrócić tamtych chwil. A że jedna edycja mogłaby choć w małym stopniu przypomnieć stare czasy? Problem w tym, że ciężko coś takiego zorganizować. Mówię: święta, bo wtedy większość osób dysponuje wtedy sporą ilością wolnego czasu. Może wypali, zobaczymy... Póki co idę uśmiechnąć się do wspomnień. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 21:37, scorp2005 napisał:

/.../ i Bumbi :* (:P) tłumaczenia,
że wolałbyś z starym składem mnie trochę dziwią, a nawet śmieszą :P Pograj z nowymi, aż w końcu
się wgryzą w grę i będzie ci się grało, tak dobrze jak kiedyś :)

A czy ja gdzieś napisałem, że nie zagram z nowymi? Zagram, jeśli tylko znajdę na to czas i ochotę. A ostatnio do forum niewiele mnie ciągnie, ale to już temat na inną dyskusję.

Żeby była jasność, nie klasyfikuję graczy ze względu na staż. Wręcz przeciwnie, znam wielu nowych, którzy biją na głowę tych bardziej doświadczonych. Chciałbym jedynie zagrać z naprawdę fajną ekipą, co jednoznacznie kojarzy mi się z ubiegłorocznymi wakacjami. Teraz o dobry skład jest ciężko, zebrać kilku zaufanych graczy to już sztuka. A ja nie chcę zapisać się tylko po to, żeby szargać sobie nerwy... A tak już kiedyś bywało.

Nie chcę, by te wszystkie moje słowa zabrzmiały jak żale nie wiem jak doświadczonego gracza. Nie. Nigdy nie uważałem się za wyjadacza, wręcz przeciwnie - zawsze starałem się aspirować do lepszych od siebie, zdając sobie sprawę z własnych słabości i niedociągnięć. I choć wiele razy przegrywałem, to jednak najczęściej po prostu dobrze się bawiłem. A to jest w tym wszystkim najważniejsze. Tęsknię za dobrą zabawą w FM, a ta ostatnio zdarzyła mi się w edycji... boogiego [55(103)]? A to było szmat czasu temu... Mówię o takiej prawdziwej, beztroskiej zabawie w FM. Ciężko mi to wytłumaczyć, bo to dość indywidualne doznanie... Po prostu trzeba to przeżyć, żeby wiedzieć o co chodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


MG - Demrenfaris

1. Kalkulator12
2. Szerszeń
3. Sam Fisher
4. Deto
5. Laska-z-Polski
6. Neban
7. Phelela
8. Glizda
9. mtobi

Ponoć są problemy kadrowe, to sięzapiszę :P Wysępiętroche czasu w tym tygodniu mam nadzieję :P A i zobaczę ten dziwny wynalazek o nazwie Ktulu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2007 o 23:25, mtobi napisał:

Ponoć są problemy kadrowe, to się zapiszę :P Wysępiętroche czasu w tym tygodniu mam nadzieję
:P A i zobaczę ten dziwny wynalazek o nazwie Ktulu :P


Nawet fajny wynalazek :P Raz miałem okazję grać :D Ale jak widzę nie ma już mojej dawnej roli :( Opoja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee z tgo co ja wiem to już miała byc 2 edycja tego rodzaju 1 nawet pamiętam i wiem że mieli grać tylko starzy wyjadacze żadni lou nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 10:26, Phelela napisał:

Eee z tgo co ja wiem to już miała byc 2 edycja tego rodzaju 1 nawet pamiętam i wiem że mieli
grać tylko starzy wyjadacze żadni lou nie ;]

Słabą masz pamięć. Jeśli mówimy o tej konkretnej edycji, czyli o AMŚ 2007, to zgłosić się mógł każdy, nawet największy żółtodziób. Wystarczyło przygotować sobie postać i zawczasu zgłosić ją do MG. Dalej miała być tylko selekcja i... start edycji. Jak wiemy do tego ostatniego nie doszło.

Historia pamięta przypadki edycji tylko dla starych wyjadaczy. Czasem wychodziło dobrze, czasem trochę gorzej... Wszystko zależy od zaangażowania graczy i ich podejścia do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 10:45, Phelela napisał:

Ale mi chodzi o 1 edycje AMŚ co była kiedyś , chyba starzy wyjadacze w nią grali tylko , nie
chodzi mi o tą nieudaną ;]



1. Kukowsky => Keiji Kukasawa => Japonia => sake
2. Andrij => Amando Tate => Rumunia => gorzałka (z kartofli ;)
3. RX-8 => Feliks Wankl => Szkocja => whisky Johnnie Walker
4. Homie => Homie Rahman Hashmat Mohamet => Bahrajn => koniak Hennessy
5. skyler => Javier ElMuchachos DaBuracos => Meksyk => tequila Olmeca Blanco
6. Dar15 => Darkus Pijmybosięściemnia => Grecja => brandy Metaxa
7. Sturnn => David Bekłcham => Anglia => gin Grodon''s London Dry Gin
8. walgierz => Walgierz Udały => Szuflandia => śliwowica
9. Darnok => Darnokiewicz Etanologiev => Rosja => wódka Smirnoff
10. Ninja Seba => (mocna wódka była… i wyżarła tą część kartki…)
11. Daniel Dazzy => Maciuś Lubicz => Chucknorlandia => spirytus marki ''Techniczny'' :P
12. Scorp2005 => Castro Scorpiano => Kuba => rum Bacardi Black
13. Ponury Żniwiarz => Jakub Wędrowycz => Polska => bimber
14. Ninger => Karl Kozielec => Czechy => Becherovka
15. Kalkulator12 => Jacqes Leprehukue => Francja => koniak Martell


Wiedzę parę znanych nicków i tych nieznanych też widzę :P, więc nie grali sami wyjadacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 10:45, Phelela napisał:

Ale mi chodzi o 1 edycje AMŚ co była kiedyś , chyba starzy wyjadacze w nią grali tylko , nie
chodzi mi o tą nieudaną ;]

Scorp przytoczył rozpiskę. Jak widzisz kilku mniej doświadczonych też się znalazło. Weź też poprawkę na czas, gdyż ta edycja odbyła się rok temu i wiele osób z tych figurujących na liście w tamtym okresie dopiero zaczynało swoją przygodę z FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Demrenfaris

1. Kalkulator12
2. Szerszeń
3. Sam Fisher
4. Deto
5. Laska-z-Polski
6. Neban
7. Phelela
8. Glizda
9. mtobi
10.Spider88
11. Ninger

Nie komentować, gdyż zostałem zaproszony a zaproszeń się nie odrzuca ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 13:49, Ninger napisał:

MG - Demrenfaris

1. Kalkulator12
2. Szerszeń
3. Sam Fisher
4. Deto
5. Laska-z-Polski
6. Neban
7. Phelela
8. Glizda
9. mtobi
10.Spider88
11. Ninger

Nie komentować, gdyż zostałem zaproszony a zaproszeń się nie odrzuca ;P

Nie pluć na MG - uznałem, że Ninger ma prawo do rehabilitacji. Grał sporo wcześniej i grał dobrze, więc uznałem, że jemu również należy się zaproszenie. Do tego odpisał (nie tak jak niektórzy) :P Każdemu może zdarzyć się chwila słabości, weźcie to pod uwagę - więc apeluję o amnestię - jeśli coś takiego się nie powtórzy, można będzie Ningerowi wybaczyć, czyż nie? Chyba, że się mylę ;)

PS Mam nadzieję, że to skylera nie odstraszy - więc doń apeluję najmocniej - zagraj z Ningerem znów, człowiek jest człowiekiem, a homo-sapiens mają to do tego, że błądzą. Tyle ode mnie :)

Pozdrawiam - Miszcz Gry Demrenfaris. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Demrenfaris

1. Kalkulator12
2. Szerszeń
3. Sam Fisher
4. Deto
5. Laska-z-Polski
6. Neban
7. Phelela
8. Glizda
9. mtobi
10.Spider88
11. Ninger (cziter!)
12.Scorp2005

Przebłagałeś mnie dem, oj przebłagałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 14:29, scorp2005 napisał:

11. Ninger (cziter!)

Hm, widzę że ten niedumny tytuł jeszcze się mnie będzie trzymał... Nie możecie o tym zapomnieć i dać mi szansę na normalną poprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2007 o 13:57, demrenfaris napisał:

PS Mam nadzieję, że to skylera nie odstraszy



Wyjaśniłem już Ci to na privie jednak zamieszczę jeszcze tutaj : nie ma możliwości żebym zagrał z Ningerem dopóki nie okaże on chociaż krzty żalu. A pisanie o tym, że przypisuje mu się coś co Bumber sobie ubzdurał na pewno żalem nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się