Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2007 o 17:47, skyler napisał:

Jest zbyt dużo osób żeby kogoś żałować. CZy byłbys w stanie zrobić remis : windows vs szerszeń?

Nie. Jak sam widzisz - 4 głosy na mnie. Marne szanse na to, aby się to zmieniło na stosunek korzystny dla mnie.

Belmundo-> Pokaż mi moje bandyckie niezdecydowanie... No pokaż. I ciekawie jest się podpinać pod lincz innych. I widzę, że jesteś bandytą, skoro tak doskonale znasz przynależność Skylera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie mocno postawa Wilka - nie odzywa się do mnie, wcześniej zainteresował się tym, że Skyler chciał wrobić mnie "chwytem Furrbaccy", jednak gdy zobaczył, żem z miasta - nie skomentował tego ani słowem, chowając się (i kuląc ogon? :P). Dlaczego? Nie wiem. Może jest w ugrupowaniu ze skylerem? Możliwe, ale przesłanek jest zbyt mało, by zawyrokować ;)

@@Bel
To żeś się wkopał. Obstawiam, żeś niemiastowy, i pomyliły Ci się osoby na gg :/ Żenada... Trzeba będzie uważać na Ciebie...

To nie znaczy, fakt. Ale takie mam przeczucie... Chociaż w sumie lepiej MOJEMU przeczuciu nie zawierzać ^^

@@Skyler
Bo mnie w szantażowanie wrabiałeś :)

@@Scorpic
Jak? Dałem na ten temat posta ;) Linczuj mnie, linczuj, pozbędziesz się mieszkańca. Pamiętaj, że są dwie możliwości - albo lowelas, albo szantażysta... Przemyśl to i zanalizuj moje posty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:37, demrenfaris napisał:


> demrenfaris jest super i w ogóle widzę jego wspaniałą grę - 100%profesjonalizmu, same
pozytywy

> Szerszenia też widzę wśród bandytów - zbyt szybko uznał mnie i Fiarota za niebandytów.

Dobra, ofiaro. JESTEM LOWELASEM :)

Dziękuję za uwagę ;)


Heh od samego twojego posta fabularnego zorientowałem się że jesteś Lowelasem, podobnie jest też z kilkoma innymi osobami które pod powłoką słów dają ludziom do zrozumienia kim są. ;]

Zawsze jest jeszcze opcja że specjalnie odegrałeś loverboya z racji tego że jesteś szantażystą ale jak widać inny loverboy się jeszcze nie odezwał a to znaczy że póki co można uznać ze ty nim jesteś. ;)

Tak więc lista mieszkańców powoli się zapełnia.

Ja bym był dziś za remisem Skajlera i Pszczoły(znaczy się szerszenidła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dzieje się coś dziwnego. Najpierw piszesz tak:

Dnia 22.12.2007 o 17:25, demrenfaris napisał:

Cóż panowie - skyler i spider są w jednym ugrupowaniu. Jeszcze nie wiem jakim, ale zaręczam wam
- dowiem się :) Skąd to wiem? Rola, panowie - rola ;)


A następnie dodajesz:

Dnia 22.12.2007 o 17:25, demrenfaris napisał:

Dobra, ofiaro. JESTEM LOWELASEM :)


To niby jakim cudem chciałeś dowiedzieć się więcej o skylerze i spiderze? Moim zdaniem coś kręcisz. Poczekam w każdym razie, czy nie ujawni się jakiś inny Lowelas, jeśli tak będzie to Ty staniesz się moim kandydatem do dzisiejszego linczu w remisie obok Wilka, który również jak widzę mocno ściemnia.

spider

Dnia 22.12.2007 o 17:25, demrenfaris napisał:

Drogi Fiarocie , niestety ale odpuść Skylerowi gdyż jest on niewinny .


No ciekawe... skąd możesz mieć pewność, że skyler jest mieszkańcem? Mam pewne podejrzenia co do Ciebie, a mimo to niby mam Tobie zaufać?

Dopóki nie ujawni się jakiś inny Lowelas będę trzymał kwestię demrenfarisa w zawieszeniu, bo mimo jego dziwnych zagrywek nie mogę wykluczyć, że jakimś cudem mówi prawdę co do swojej roli. Od tego zależy też, czy zmienię opinię o Tobie, spiderze :] .

Wilk

A Ty ostro ściemniasz, mój drogi :] . Co by było gdyby poleciał szeryf czy kat? Przed linczem zapewne powiedziałby o swojej prawdziwej roli, czym mógłby uniknąć wyeliminowania w głosowaniu, nie pomyślałeś o tym? Jak widać nie, bo uparcie trzymasz się tego, aby nie robić remisu, w dodatku jesteś niewiarygodny w swojej obronie.

Lampek

Dnia 22.12.2007 o 17:25, demrenfaris napisał:

Więc kogo linczować, do pieprzonej cholery?


A Ty na gotowe przyszedłeś? Przejrzyj posty, podziel się swoją opinią, a nie pytasz się innych o wskazówki. Pachnie mi to grą nie-mieszkańca, oj pachnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:51, demrenfaris napisał:

Zastanawia mnie mocno postawa Wilka

Nie odzywam się, bo ciągle rozważam, czy mówisz prawdę, czy nie :) Gdybym był Bandytą, wiedziałbym na 100%, że jesteś Lovelasem i próbowałbym wmówić, że jesteś Szantażystą :) Dlatego teraz zachowuję wstrzemięźliwość i powstrzymuję się od komentarza jakiegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:53, Fiarot napisał:

No ciekawe... skąd możesz mieć pewność, że skyler jest mieszkańcem? Mam pewne podejrzenia co
do Ciebie, a mimo to niby mam Tobie zaufać?

To był sarkazm w kierunku demrenfaris , gdybym chciał abyś to zobaczył to pogrubiłbym Twojego nick`a ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:49, skyler napisał:

> Nawet jak go wydupczyłeś to nie znaczy, że jest bandytą tylko człowiekiem z innej frakcji
niż
> miasto, j
Powiedz mi drogi cziterku [:P] czemu nie mogę być miastowym?

Nie spoufalaj się :P http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38411 czy miastowy zdradził by drugiegi miastowego? Jeszcze chciałeś go wkopać w szantaż http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38348
Wilk nie podpinam się napisałem to już we wcześniejszych postach
Dem nom żałosne, muszę jak się każda edycja zaczyna kasować osoby które są na liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:53, Fiarot napisał:

A Ty ostro ściemniasz, mój drogi :] .

Drogi nie jestem, tani też nie ;) W tej kwestii możesz Adama Mido oceniać :D A co do ściemniania - nie ma sensu, skoro jestem miastowym.

Dnia 22.12.2007 o 17:53, Fiarot napisał:

Co by było gdyby poleciał szeryf czy kat?

To, że zabijając mnie, pozbawiacie się jednego mordu? Tak. Jestem katem. Nie chciałem tego mówić teraz, bo im dłużej byłbym w ukryciu, tym pewniej mógłbym wykorzystać swoją rolę. A tak to zostaje mi dzisiejsza noc, gdyż jeśli nie Wy, to ubiją mnie Bandyci/Indianie.

Dnia 22.12.2007 o 17:53, Fiarot napisał:

nie pomyślałeś o tym?

Pomyślałem wbrew pozorom.

Dnia 22.12.2007 o 17:53, Fiarot napisał:

Jak widać nie, bo uparcie trzymasz się tego, aby nie robić remisu

Bo jak mówię -takie jest moje zdanie, na ten temat i go nie zmienię. Chyba, ze będę pewien co do tożsamości co najmniej 2 bandytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:42, PolishWerewolf napisał:

Jednak jeśli zetniesz dzisiaj 2 mieszkańców (na ten przykład szeryf i kat, obaj ważni dla miasta),
to co zrobisz?

A jak zetne dzisiaj dwóch bandytów to co powiesz :) ?? takie spekulacje nie mają sensu głosujemy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2007 o 17:57, Belmundo napisał:

Nie spoufalaj się :P http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38411 czy miastowy zdradził
by drugiegi miastowego?

:D A skąd mam wiedzieć czemu demrenfaris gra tak wspaniale;)? Czy gdzieś napisałem że na pewno nie jest mieszkańcem?
>Jeszcze chciałeś go wkopać w szantaż
Gdzie?
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38348

To już chyba nie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:53, Fiarot napisał:

Wiesz, dzieje się coś dziwnego. Najpierw piszesz tak:

No pisałem tak :) Nie chciałem się jeszcze ujawniać, ale skyler zaczął dawać do zrozumienia, że jestem szantażystą - przecież nie "udupiałby" miastowego...

Dnia 22.12.2007 o 17:53, Fiarot napisał:

To niby jakim cudem chciałeś dowiedzieć się więcej o skylerze i spiderze?

Gdzie ja piszę, że chcę się czegoś dowiedzieć więcej o spiderze i skylerze? A moje pobudki do zrobienia tego, co zrobiłem masz wyżej ;)

Dnia 22.12.2007 o 17:53, Fiarot napisał:

Moim zdaniem coś kręcisz.

Nie wiem po czym to wnioskujesz, ale niech Ci będzie :)

Dnia 22.12.2007 o 17:53, Fiarot napisał:

Poczekam w każdym razie, czy nie ujawni się jakiś inny Lowelas, jeśli tak będzie to
Ty staniesz się moim kandydatem do dzisiejszego linczu w remisie obok Wilka, który również
jak widzę mocno ściemnia.

Nie ściemniam. Aha - fajnie, jakby się wam lowelas drugi ujawnił - mielibyśmy szantażystę...

AHA - APELUJE DO OSOBY SZANTAŻOWANEJ, BY ZACZĘŁA SIĘ ZWRACAĆ DO SZANTAŻYSTY NA SPOSÓB FURRA. Tj " masz rację, nie linczujmy go" etc. Mam nadzieję, że mój apel przysłuży się nam, miastowym. Oczywiście - moja prośba spełni się dopiero, jeśli szantażysta zaatakuje osobę z miasta - bo jakiej to frakcji zależy na tym, by miasto funkcjonowało i złapało wreszcie tego powiernika posągu? Z drugiej strony - jeśli ta osoba dzierży ważną funkcję, to nie wiem, czy jest sens się przyznawać i wpaść w sidła Indian. To pozostawiam szantażowanemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się już wyjaśniło, lecz nie wiem, czy w to wierzyć...
Dzisiaj w wyborze osoby do linczu pominę Magwisienkę oraz Admaido. A to dlatego, że nie posiadają posążka- Magi jest z FBI, a Adamido to zwykły miastowy.
Jestem za i przeciw remisowi. Jeżeli będziemy posiadać ostre dowody na dwie osoby- śmiało mogę iść na ten plan, ale jeżeli takowych nie będziemy mieli- jestem przeciw, ponieważ nie chcę, aby zginął mieszkaniec.
Cóż, Belmundo może być bandytą, a dlaczego tak myślę? Ponieważ chciał się skontaktować z jakąś osobą poprzez gg w sprawie Gry, a on doskonale wie, że miastowy tego robić nie może. Szansa jest 33%, iż trafimy w bandytę.
************
Lincz- Belmundo
************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda mogę nawet powiedzieć do kogo dałem wiadomość i o jakiej treści, i się jeszcze przyczepiłeś, nie będę Cię linczował bo by dem powiedział co o tym sądzi, ale szukaj w innych frakcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja się z tobą zgodze wygadał się mi przez gg dlatego linczuje jego , może jest w Indianach albo w Ufokach ;]

Lincz=====>Belmundo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:05, Fiarot napisał:

windows
Ciekawi mnie ta twoja niechęć do remisu dzisiejszego dnia :) . Przecież jeżeli zagrożony linczem
będzie mieszkaniec to w akcie desperacji ujawni swoją prawdziwą szczegółową rolę, natomiast
nie-mieszkaniec raczej nie będzie miał takiej możliwości (ewentualnie może ściemniać). W każdym
razie popieram twoje wątpliwości co do Wilka, ale o tym napiszę w dalszej części tego posta.

Widać, że Twoja teoria chyba się potwierdza :>
Cóż, taka sytuacja zawsze jest patowa, dlatego chciałem jej uniknąć. Nie wiadomo czy można wierzyć mówcy czy nie, dlatego poczekam jeszcze moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 18:10, Phelela napisał:

Dokładnie ja się z tobą zgodze wygadał się mi przez gg dlatego linczuje jego , może jest w
Indianach albo w Ufokach ;]

O.
Ciekawe.
"Może jest w Indianach albo w Ufokach" - a nie może być Bandytą? ;>
Bo Ty niem jesteś, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 18:10, Phelela napisał:

Dokładnie ja się z tobą zgodze wygadał się mi przez gg dlatego linczuje jego , może jest w
Indianach albo w Ufokach ;]

Lincz=====>Belmundo

Nie wiem jak ty ale głupio robisz, wiesz, że jestem niebandytą i jeszcze mnie linczujesz:
Wklejam tutaj pełen text rozmowy Phelele wykasowałem, dlatego zamiast jego nicka jest numer:
Ja2 17:15:05
nie linczuj wilka
Ja2 17:15:11
może mieć posążek
944221 17:15:23
za to masz bana ;]
Ja2 17:15:40
oj kurna sorry
944221 17:15:59
nie można
944221 17:16:05
rozmawiać
944221 17:16:11
o mafi ;]
Ja2 17:16:18
pomyliłem Cię z kimś sorry
944221 17:16:30
za późno
944221 17:16:32
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się