Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2007 o 18:14, Phelela napisał:

Eee gdyby był w bandytach to by nie pisał żebym linczował tą osobe bo moze mieć posążek bo
jak dobrze wiemy bandyci go mają :)

A skąd ja miałem to wiedzieć? ;>
Treść tej rozmowy była mi nieznana (póki Bel jej nie opublikował).
A to jak się teraz zachowujesz to żenada.

Tyle dobrego, że dzięki temu zamieszaniu mamy jednego podejrzanego na dziś mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanówmy się kto o 17:16 nie oddał jeszcze głosu. Na początku odpada oczywiście Adamido, Belmundo i Phelelę.

Wykreślam tych, którzy lincze oddali :) oraz tych naprawdę dobrych lub doświadczonych w KTULU, którym by się Bel chyba nie odważył uwagi na to zwrócić :)

11. rob006 - prawdopodobne - debiutant
13. Neban - nie grał cały dzień, być może Bel chciał mu streścić sytuację, więc prawdopodobne
19. Deto

Mefiego wywalam z listy, bo oddał lincz na Bela b. szybko.

A więc jest ich 3, z czego najbardziej prawdopodobny jest IMO Rob006. Wiem, że to mało pomocne - jest wieeelki margines błędu (tak duży, jak Belmundowska pycha :P, która mogłaby mu zwrócić się tak nawet do Fiarota, Upiora, czy innego wyjadacza...)

@@Phelela
Czy trzeba podawać inne argumenty niż 50% prawdopodobieństwo, żeś mafiozo? Bel to nie mieszkaniec, ale też nie bandyta - nie ma sensu go linczować, bo posążka nie ma. A Ty możesz go mieć...

@@Spider
Może i słaby, ale wyjaśnij mi - dlaczego mnie linczowałeś? Bo skyler czuł już się źle z lowelasem na głowie? :)

@@Skyler
> Napisz mi kochany czemu nie jestem miastowym? ;*
> Bo nim jestem, kochany :*
Proste - bo napisałeś swój post tak, że miasto pomyślałoby, żem szantażysta. A jakiemu mieszkańcowi na rękę śmierć kamrata? I nie mów mi, że masz ważniejszą rolę od mojej, i bałeś się śmierci - bo to wyświechtane i nieprawdziwe - przeca nikt oprócz mnie Ciebie nie linczował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 18:36, skyler napisał:

Napisz mi kochany czemu nie jestem miastowym? ;*
Bo nim jestem, kochany :*


Brrr ... edycja bez gier wstępnych edycją straconą ;))

No cóż , niestety lincz muszę zmienić , pytanie na kogo . Zamieszanie zrobiło się spore , myślę że na dzień dzisiejszy odpadają Wisienka, Adam , Belmundo , Wilk , Skyler ;* , demrenfaris więc już spora grupka .

Co do Pheleli to sam nie wiem , ale wygląda na to że gra jak zawsze ;/
Nic z tego wyciągnąć się nie da ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem mafią , a ty na podstawie jakich dowodów mnie oskarżasz , moge dzisiaj zginąc otwarcie ci mówie ale moja rola może się przydać mieszkańcom do których niewiadomo czy należysz , Bel nie ma posążka ale i tak lepiej zlinczowac kogoś z Indian niż kogoś z Miastowych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2007 o 18:39, demrenfaris napisał:

11. rob006 - prawdopodobne - debiutant

R jest obok P na liście więc bardzo prawdopodobne :)

Dnia 22.12.2007 o 18:39, demrenfaris napisał:

@@Spider
Może i słaby, ale wyjaśnij mi - dlaczego mnie linczowałeś? Bo skyler czuł już się źle z lowelasem
na głowie? :)

Kochany, nie mogłbym nikomu powiedzieć o Tobie więc łączenie mnie z tym gościem jest po prostu niefrasobliwe :*

Dnia 22.12.2007 o 18:39, demrenfaris napisał:


@@Skyler

Dnia 22.12.2007 o 18:39, demrenfaris napisał:

Proste - bo napisałeś swój post tak, że miasto pomyślałoby, żem szantażysta.

Kochany, a skąd miałem wiedzieć że nim nie jesteś? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 18:38, Phelela napisał:

> Ale nie jestem bandytą, a chyba na odnalezieniu bandytów wam zależy?
To powiedz kim jestes bedzie po sprawie i może unikniesz linczu na sobie , pomożesz nam będzie
git , tak jak Magwisienka choć jest Ufokiem nie linczujemy jej ....

Nie powiem, z chociażby tego powodu, że chcę chronić swojego kompana, który wcale nie jest bandytą, nie ulegnę prowokacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

**********
lincz -> Phelela
**********
Nie ma co tlumaczyc, wystarczy obserwowac: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38445 , http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38456 - widac wyraznie, ze raz Phelela wie, ze Bel nie jest bandyta, ale za chwile o tym zapomina, dodatkowo go linczuje, choc wiedzial (teraz wyraznie o tym zapomnial), ze ten bandyta nie jest...
Innym moim kandydatek do linczu byl Fiarot za: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38344 , a dokladnie za: Po pierwsze nie jestem bandytą, po drugie zaś myślałem, że mieszkańcom zależy na zlinczowaniu bandyty z posążkiem. Tobie jak widać zależy na zlinczowaniu byle jakiego bandyty - mi tez sie wydaje, ze mieszkancom zalezy na wybiciu bandytow. Jesli kogos uwaza sie za bandyte, to sie go pozbywa w linczu i tyle, chyba ze podpowiesz mi Fiarocie, skad mieszkaniec ma miec wiedze, czy dany bandyta ma posazek ? :)

***
Przepraszam tez za moje wczorajsze i dzisiejsze ssanie w watku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*****

To ja rozjaśniam trochę sytuację i tak - ratuję ostatecznie swoje 4 litery, które mogą się jeszcze przydać miastowym :)

LINCZ - Phelela. Mocne podejrzenie bycia bandytą, mniejsze na ufoka/indiańca. W każdym bądź razie, pozbyć się go przyda, bo robi tradycyjnie zamieszanie.

*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 18:39, demrenfaris napisał:

@@Spider
Może i słaby, ale wyjaśnij mi - dlaczego mnie linczowałeś? Bo skyler czuł już się źle z lowelasem
na głowie? :)

Na tamtą porę przejrzałem całą edycję i Twoje zachowanie na tamtą chwilę było jak dla mnie podejrzane . Przecież napisałem uzasadnienie , zastanawia mnie natomiast czemu od razu załapałeś że jest to spisek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Namieszaliście w mojej niedoświadczonej Ktulowo głowie. Od razu się przyznaję, że już nie wiem, w którą stronę patrzeć:P

=========================
lincz ---> Spider.

Bo muszę w kogoś strzelić i drogą eliminacji to strzelę w niego. Jak na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły chaos nastąpił od czasu mego ostatniego pobytu przed komputerem. Okazuje się, że Wilk prawdopodobnie jest katem skoro tak mówi:>. A ponieważ nie napotkaliśmy jeszcze na drugiego kata to oznacza zapewne, że Wilk mówi prawdę. Co oznacza, że jest kolejną osobą, której nie będę brał pod uwagę w czasie oddania linczu. Nie wiem natomiast co sądzić o Demrenfarisie… być może jest lowelasem bądź szantażystą tego nie jestem pewien. Ale na dziś jestem w stanie Jemu zaufać i zająć się inną osobą. Tak sobie patrzę na to wszystko i zaciekawiło mnie zachowanie mefiperesa. Wszyscy tutaj rozmawiają a On wchodzi, pisze jednego posta wraz z linczem na Belmundo. Bardzo mi się to nie podoba a w dodatku jego zapobiegawcze zachowanie względem kłótni Fiarota i skylera tylko nasyca mój zapał, aby Go dzisiaj zlinczować :]. A więc niech tak się stanie.

***********************
Lincz---> mefiperes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 18:47, LifaR napisał:

Nie ma co tlumaczyc, wystarczy obserwowac: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38445
, http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38456 - widac wyraznie, ze raz Phelela wie,
ze Bel nie jest bandyta

To pierwsze wynika z rzeczonej "rozmowy" z Belmundem (Bel ją przytoczył.
Jak dla mnie pna P pasuje na Indiańca. Jednak jeśli jest Bandytą i ma posążek, to gratuluję złodziejom cojones xP
Sam zaraz zmienię głos, bo jakoś drugi kat się nie pojawił. Ale na pewno nie oddam go na Phelelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj nic innego nie pomoże to zdradze swoją rolę ale polegne w mordzie więc sam nie wiem :]
Wogóle o jakim zamieszaniu mówicie sami powiedzcie wolicie żeby zginął Ufok/Indianin niżeli mieszkaniec co nie to nie wiem dlaczego się nie podłąnczycie pod lincz , jakby już to zóbcie podójny lincz na mnie i Belu bo jestem ciekaw jego roli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z obiadu i co widzę? Po kolei:
- Wilk to kat
- Belmundo to Indianin lub ufol
- spider twierdzi, że nie pisał do mnie, chociaż pisał do mnie, gdyż użył mojego nicka w zdaniu (dobre, nie :D masło maślane ;P)
- Phelela zawzięcie walczy o lincz na Belmundo, chociaż jak widać nie ma on sensu
- windows i mefi wpadli i wypadli, w dodatku ten drugi zdążył oddać lincz
- Lampek dziwi się, że zarzucam mu pójście na łatwiznę
- nie pojawił się póki co inny Lowelas niż demrenfaris, więc póki co uznaję, że on nim jest (ten z kolei linczuje Phelelę i uparcie trzyma się skylera i spidera - widać tu pewną niekonsekwencję swoją drogą, najpierw pisze, że Phelela to Indianiec, a potem go linczem, heh ;P)

Lampek

A czy Ty nie możesz samodzielnie wskazać swojego głównego kandydata na bandytę z posążkiem?
Mogę Tobie krótko streścić sytuację: do remisu był proponowany Wilk i dem, lecz obaj podali się za mieszkańców, skyler przebąkiwał coś jeszcze o remisie windows-szerszeń, padły w międzyczasie lincze na Belmundo, który z tego co pisze nie jest bandytą, lecz jakimś innym nie-miastowym, oraz na Phelelę, który chce się pozbyć Belmunda. Jasne? Na razie tyle.
Tak czy siak wiedz, że takimi pytaniami oraz brakiem własnej inicjatywy nie wydajesz się być mieszkańcem. Poobserwuję trochę Ciebie, zobaczymy co dalej będziesz porabiać...

Phelela

Jeśli chcesz zlinczować Belmunda, który nie może być bandytą to faktycznie strasznie zależy Ci na odzyskaniu posążka... -_-''

* * *

No cóż, Wilku z oczywistych przyczyn wypada z grona podejrzanych. Nie wiem jak ze spiderem, ale jakoś za bardzo się ostatnimi czasy udziela i nawet stara się pokazać, że myśli, do czego dochodzę po lekturze tego posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38467. Kogo więc typowałbym na bandytę? Mefiperesa. Dlaczego? Ze względu na ten post - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38439. Długo go nie było, nagle wpadł z linczem i od razu wykorzystał sposobność do linczu na Belmundo, gdyż ten wkopał się akcją na GG. Potem zaś zniknął. Jeszcze majaczy coś o kwestii remisu i jego opinii na ten temat w zależności od mocnych dowodów. Jak widać on również chce, aby inni szukaliz a niego. A potem zapewne będzie ''za'' lub ''przeciw'' w zależności od tego, czy jego partnerzy z frakcji będą zagrożeni linczem. "Nie ze mną te numery Brunner"!

************************

Lincz ==> mefiperes

************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***
Zalegly wstep, juz troche po czasie, ale wypada, choc troche nadrobic :)
***
LifaR - bo pod takim pseudonime byl znany - trafil do Panamy za znecanie sie nad jednym glina.. No, dokladnie to nie jednym, ale od jednego wszystko sie zaczelo... Idealny plan napadu, nikt nikogo nie zna, nie wiadomo jak wspolnicy sie nazywaja, nie mozna nikogo wsypac, dostepu nie ma nikt z zewnatrz, a jednak... A jednak ktos wsypal. A co do policjanta - mial pecha i tyle, w zasadzie pewnie nawet nie wiedzial kto jest ich wtyka, takim drobnym chloptasiom z drogowki nie daje sie takich informacji, ale bawic sie z nim... To bylo jak narkotyk. Zadawanie cierpienia chedozonym niebieskim.. Tyle tylko, ze oni nie lubia tych co ich zabijaja - nie wiedziec czemu. Uwzieli sie na Lifara i zaczeli go scigac po calych Stanach - a Panama wydawala sie takim ciekawym miejscem, by przestac uciekac i sprawdzic jak znosza cierpienie tamtejsi policjanci. Niestety - zbyt dobrze, zbyt dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora, żebym znowu coś napisał :). Więc tak, wg. moich subiektywnych przemyśleń i obserwacji sytuacja wygląda następująco:
Phelela, Deto - Indianie;
Magi, Belmundo, Skyler, Spider - UFO (czyli więcej UFOków nie ma);
Demrenfaris, Adamido, PolishWerewolf, Wiesniak_muu - mieszkańcy;
Lampek - bandyta;
Co do reszty nie mam pojęcia.

Więc jako, że za jakieś pół godziny spadam na piwo...

*****************************
Lincz -> Lampek
*****************************

Macie jeszcze 20 minut, żeby mnie przekabacić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WooW a wywróżyłeś to z kuli czy jak ??:P
Skąd masz takie informacje pytam po raz któryś w tej edycji ??JA CHYBA GRAM Z SZAMANAMI JAKIMIŚ :P Którzy wróżą z AVATARA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra , coraz bardziej zastanawia mnie pewien jegomość .Zaczął od wysokiego "C" jednak później dziwnie spasował .Jada kilkugodzinne obiady i czepia się szczegółów . Myśli że każdy post w którym występuje słowo Fiarot jest zwrócone przeciw niemu . Zresztą bardzo jakoś w tej edycji jest przeczulony . Musi być coś z tym związane .

************************
Lincz ----> Fiarot
************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra widzę że pojawiły się również lincze w stronę Mefiperesa, a ja mam co do tego propozycję.
Remis Mefiperes = Szerszeń ?

Jako że gra Szerszenia wydaje mi się również podejrzana wpadł rano, włączył się do dyskusji zaatakował delikatnie paru graczy i bzyknął i nie ma go do teraz, dlatego:

&%$&$%&*$%*$$%*

Lincz ---> Szerszeń45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana linczu
LINCZ --> Phelela
Po prostu śmierdzi bandytą.Stwierdza że sam nie jest mieszkańcem, a chce poznać frakcję innych.Dziwne, bardzo dziwne jak na mieszkańca IMHO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się