Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2009 o 21:16, Shogun007 napisał:

Prosze Cie:P jakbys nas zalatwila tak jak sw. pamieci Hunter O''Sullivana to bym Ci pogratulowal:P
nie ma gratek za to zagranie. Pffff! Ostatnie pietro w piekle za to zagranie jest dla
Ciebie:P

Dobra dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzień rozstrzygnięcia. Król Zurris stanął przy swoim tronie i ujrzał że pozostałe krasnoludy zabijają Khadgrima.
-Królu znaleźliśmy zdrajcę! To jest ten plugawiec!- Magi była wyraźnie podekscytowana.
-Brawo, cieszy mnie że nic już nie zakłóci przebiegu turnieju. Możemy nareszcie wyłonić największego bimbrownika… bądź bimbrowniczkę świata. Przynieście swe wyroby, niechaj ich spróbuje i ocenię kto jest godny tytułu i zaszczytu.
Krasnoludy oddaliły się do swoich komnat. Jednak gdy tylko Shogun wszedł do swej komnaty jego krtań została przebita przez bełt z kuszy. Pułapka zastawiona była bardzo precyzyjnie. Tymczasem Phalko dźwigał kilka beczułek swego bimbru. Już dochodził do Sali tronowej gdy Magi wbiła mu czarny sztylet ociekający trucizną w tył głowy. Nie rozległ się żaden dźwięk gdyż szybko złapała beczułki, a zza pazuchy wydobyła flaszkę swojego napitku. Wchodząc do Sali ujrzała że król odprawia straże, wszakże miał to być rytuał nie dla osób postronnych. Magi uśmiechnęła się i podała władcy swoją butelkę, którą ten opróżnił. W chwile później jego ciało przeszył paraliż a kilka minut po tym, jego serce przestało bić. Był to trunek zaprawiony paraliżującą trucizną mrocznych elfów! Magi ostrożnie zabrała z jego zwłok koronę i godzinę później zmierzała do Czarnej Twierdzy po swą nagrodę…


Rozkład głosów:

1.
2.
3. Magi --> Dazzy
4.
5.
6.
7. Shogun --> Dazzy
8. Phełka -->Magwisienka
9.
10.
11. Dazzy --> Dazzy
12.
13.
14.

giną Shogun, Phełka i Dazzy. wszyscy niewinni.

Ogłaszam wszem i wobec że edycję wygrywa mafia w składzie Aneszka i Magwisienka.
Katanim był Kukowsky

MG dziękuje za grę i zaprasza do dzikiego, nieskrępowanego spamu!

[btw nie tylko Magi lubi snookera :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2009 o 21:31, Zurris napisał:


[btw nie tylko Magi lubi snookera :P]


eee dobra odbra juz mi wystarczy po tym jak wybrales damski duet:P pfff! ale Manchester United wlasnie wygrywa dlatego tez ciesze sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:49, Aneszka napisał:

Magi - a mówiłam ze Kuk jest katanim?! :P (od samego początku)

Pffff! Tobie bardzo szybko sie noga podwinela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:52, Shogun007 napisał:

> Magi - a mówiłam ze Kuk jest katanim?! :P (od samego początku)
Pffff! Tobie bardzo szybko sie noga podwinela:P

Powinęła, powinęła, ale mam nadzieje, że na koniec udało mi się przynajmniej troszkę namieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje mieszkańcom za popis w ostatnim dniu... Jak można być na tyle głupim by pozwolić na to by dwójka remisujących oddała głosy na samych siebie? Toż to było więcej, niż pewne, że dojdzie do takiej manipulacji w ostatniej minucie. Po prostu jesteście błyskotliwi. ;]

Cóż, mój powrót też oceniam niezbyt udanie. Zmarnowałem pierwsze sprawdzenie na Donkiego, a przy drugim jak już byłem niemal pewny kogoś z dwójki Rob-Magwisienka to wybrałem złą osobę. Zapewne prędko nie zagram po raz kolejny, gdyż widzę, że formula FM już wygasła i zerowa aktywność i brak myślenia stał się czymś już całkowicie normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie umiałam i specjalnie nie lubiłam grać jako mafia, co chyba było widać w tej edycji :P Leżałam praktycznie na całej linii, na szczęście nikt się nie skapnął, że linczując siebie będę głos zmieniać :D

Dzięki Aneszka - niesamowity nos co do kataniego :) I dzięki wszystkim za grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 22:28, Magwisienka napisał:

I dzięki wszystkim za grę :)

I ja też się przyłączę do podziękowań. Miło było, choć dla mnie trochę krótko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 22:28, Magwisienka napisał:

Nigdy nie umiałam i specjalnie nie lubiłam grać jako mafia, co chyba było widać w tej
edycji :P Leżałam praktycznie na całej linii, na szczęście nikt się nie skapnął, że linczując
siebie będę głos zmieniać :D

Dzięki Aneszka - niesamowity nos co do kataniego :) I dzięki wszystkim za grę :)


Fukslo Ci sie bo ja czuwalem ale nie zdazylem:) Man United gral:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 22:10, Kukowsky napisał:

Gratuluje mieszkańcom za popis w ostatnim dniu... Jak można być na tyle głupim by pozwolić
na to by dwójka remisujących oddała głosy na samych siebie? Toż to było więcej, niż pewne,
że dojdzie do takiej manipulacji w ostatniej minucie. Po prostu jesteście błyskotliwi.
;]

"Pf nad pf-aniem. Wszystko Pf", Księga Pfacza, 1; 2.
Jak to już kiedyś napisałem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=48526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 22:10, Kukowsky napisał:

Gratuluje mieszkańcom za popis w ostatnim dniu... Jak można być na tyle głupim by pozwolić
na to by dwójka remisujących oddała głosy na samych siebie? Toż to było więcej, niż pewne,
że dojdzie do takiej manipulacji w ostatniej minucie. Po prostu jesteście błyskotliwi.
;]

Dokładnie... Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś może posłuchać Mag, gdy mówi "zlinczujmy Roba, bo pomógł ubić mafioza", ale gdy Mag mówi "no ok, niech będzie remis" i głosuje na samą siebie, a u nikogo nie budzi to podejrzeń, zwątpiłem :D

Dnia 05.05.2009 o 22:10, Kukowsky napisał:

Cóż, mój powrót też oceniam niezbyt udanie. Zmarnowałem pierwsze sprawdzenie na Donkiego,
a przy drugim jak już byłem niemal pewny kogoś z dwójki Rob-Magwisienka to wybrałem złą
osobę. Zapewne prędko nie zagram po raz kolejny, gdyż widzę, że formula FM już wygasła
i zerowa aktywność i brak myślenia stał się czymś już całkowicie normalnym.

Kurcze, wy ludzie jakieś kompleksy macie? Wszyscy nie są zadowoleni ze swojej gry, nie są też zadowoleni z gry innych, więc nie grają. Takie podejście na pewno niczego nie zmieni, więc zamiast pieprzyć głupoty zapisz się na listę. :>

MG - Liq

1. rob006
2. lamuś
3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 22:47, Magwisienka napisał:

Będą jeszcze następne edycje :)


Grunt to optymizm? :P
Ostatnio lud do grania zbiera się bardzo ospale. :) Ale kto wie może będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 23:09, windows00 napisał:

A właśnie...
Trzeba w końcu dobić do top10, nawet jak inni nie dają :P

MG - Liq

1. rob006
2. lamuś
3. win0 !

Pf
Pf
Pf!
1.Lamcia
2.hahah_rob006
3.win0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet listy nie potrafisz skopiować, zapomniałeś o najważniejszym - o MG. Ludzie cię zignoruję, tak jak ignoruje się lamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się