Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2005 o 10:54, Budo napisał:

Proponuję ograniczyć liczbę graczy go 14-16 i liczbę nowych do dwóch. Wszyscy wiemy jak wyglądała poprzednia edycja.


Dopóki żyłem bardzo fajnie mi się grało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 10:54, Budo napisał:

Proponuję ograniczyć liczbę graczy go 14-16 i liczbę nowych do dwóch. Wszyscy wiemy jak wyglądała poprzednia edycja.


Nie jest zasadą, że jak ktoś jest nowy, to będzie marnym graczem (vide Ty w edycji S4jmona - bardzo dobry start :)), ale jakoś skłaniałbym się ku proponowanym przez Ciebie ograniczeniom, bo podczas swojej edycji przeżyłem przez "nowych" traumę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 12:40, Yarr napisał:

> Proponuję ograniczyć liczbę graczy go 14-16 i liczbę nowych do dwóch. Wszyscy wiemy jak wyglądała poprzednia edycja.


Nie jest zasadą, że jak ktoś jest nowy, to będzie marnym graczem (vide Ty w edycji S4jmona - bardzo dobry start :)), ale
jakoś skłaniałbym się ku proponowanym przez Ciebie ograniczeniom, bo podczas swojej edycji przeżyłem przez "nowych" traumę
;)


Ty tez miałeś dobry start, bo po prostu wczulismy się w grę. Niestety nie wszystkie debiuty są tak udane jak nasze czy chociażby walgierza i właśnie dlatego taka propozycja. Zobaczymy co powie na to szanowny MG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 14:01, Yarr napisał:

No tak ;) Ja tam ciągle mam w pamięci zagrywkę Gansty w środku mojej edycji, kiedy napisał, że nie będzie grał, bo idzie
pomóc mamie w piwnicy...


Noo to było mocne. No cóz takie przykłady możnaby mnożyć. A pamiętasz jak ktoś (nie pamiętam- Seqiu?) wyjechał z Dżordżio Wypierdacze w edycji w II wojnie światowej? Kurcze trochę się wtedy wkurzyłem, nie powiem. A post Gangsty był w tej edycji chyba w Warhammer 40k (fajna edycja, byłem mafiosem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 14:06, DEViANCE napisał:

Budo und Yarr -> Co się tak przejmujecie nowymi :) Każdy kiedyś musi zacząć...


No wiesz nie mówię że nie, ale limit 2 jest dobrym wyjściem. Np. jeden będzie grał ok, drugi se oleje i się go zastąpi- żaden problem, a jak jest więcej to sam wiesz jak może być, bo to przerabiałeś jako MG (mam Ci przypomnieć jak się pieniłeś? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 10:54, Budo napisał:

Proponuję ograniczyć liczbę graczy go 14-16 i liczbę nowych do dwóch. Wszyscy wiemy jak wyglądała poprzednia edycja.


To byłoby chyba troszke niesprawiedliwe w stosunku do tych "nowych" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 14:18, Vaxinar napisał:

> Proponuję ograniczyć liczbę graczy go 14-16 i liczbę nowych do dwóch. Wszyscy wiemy jak wyglądała poprzednia edycja.


To byłoby chyba troszke niesprawiedliwe w stosunku do tych "nowych" ....


Że co? To tylko względy ostrożności, nie mówię że wszyscy nowi są be, ale wierz mi że czasem (nawet nieumyślnie) potrafią skopać edycję. Jeśli chodzi Ci o coś innego to pisz jaśniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety i Dżiordżio i Gangsta byli w mojej edycji. Był też Forsaken, który po prostu olał grę i Alexei, który był katanim, ale zrezygnował też mnie o tym nie uprzedzając. Miałem cztery zgniłe jabłka w koszu... ale starałem się jak mogłem, żeby nadrobić fabułą i otwartością na graczy.

A Ty, Dev, przypomnij sobie w jaki sposób reagoiwałeś na nowych od tej mojej edycji ;) Byłeś najbardziej ciętym weteranem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 17:41, Yarr napisał:


A Ty, Dev, przypomnij sobie w jaki sposób reagoiwałeś na nowych od tej mojej edycji
;) Byłeś najbardziej ciętym weteranem ;P



Czasy się zmieniły, a teraz jest zupełnie inaczej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 22.10.2005 o 17:59, DEViANCE napisał:

Czasy się zmieniły, a teraz jest zupełnie inaczej :>


No co ty nie powiesz? :P Czyli już nie będzie złych noobów rozwalających grę? Uff no to mnie uspokoiłeś. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 14:25, Budo napisał:

Że co? To tylko względy ostrożności,
nie mówię że wszyscy nowi są be, ale wierz mi że czasem (nawet nieumyślnie) potrafią skopać edycję. Jeśli chodzi Ci o coś
innego to pisz jaśniej.


Dobrze mnie tutaj zrozumiałeś... Tylko wiesz niektórzy mogą się poczuć troche niemiło jak dostaną odpowiedź "nie przeszedłeś selekcji bo jesteś nowy" ... Cerm napewno wyselekcjonuje tak jak mu pasuje i tyle :D
Myslę że wszyscy będziemy zdziwieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2005 o 19:11, Vaxinar napisał:

Dobrze mnie tutaj zrozumiałeś... Tylko wiesz
niektórzy mogą się poczuć troche niemiło jak dostaną odpowiedź "nie przeszedłeś selekcji bo jesteś nowy" ... Cerm napewno
wyselekcjonuje tak jak mu pasuje i tyle :D
Myslę że wszyscy będziemy zdziwieni


Ja to rozumiem, ale ten limit nie wziął sie z nieba. Jak z nim graliśmy zawsze były fajne edycje. Jak już powiedziałem nie mówię że wszyscy nowi są źli, sam kiedyś byłem nowy. Chodzi o to że niektórzy po prostu zapisują się nie znając zasad i nie wiedząc na czym ta rozgrywka polega. No dobra zobaczymy co tam MG wysmaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 19:27, DEViANCE napisał:

Jeszcze ponad 30 minut i poznamy ostateczna liste graczy i fabule :)


A kiedy to dokładnie Cerm miał to podać? Bo zacząć to mamy chyba jutro wieczorem co? Pisał niedziela wieczór...

---> Budo

No tu masz rację, nieraz gracz nieświadomie zepsuje edycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 20:04, Vaxinar napisał:

> Jeszcze ponad 30 minut i poznamy ostateczna liste graczy i fabule :)

A kiedy to dokładnie Cerm miał to podać? Bo
zacząć to mamy chyba jutro wieczorem co? Pisał niedziela wieczór...


http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=714

Dnia 22.10.2005 o 20:04, Vaxinar napisał:

---> Budo
No tu masz rację, nieraz gracz nieświadomie
zepsuje edycje :)


Ja mam zawsze rację. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się