Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie


Ehh coś dziwnego, temat podjechał na liście do góry i pisze mi że ostatni post o 21:01, a tymczasem u mnie ciągle ostatni jest mój poprzedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak będzie wyglądała kolejna edycja FM. Mam przeczucie, że będzie rewelka bo mnie coś w kościach łamie. A nawet jak się nie dostanę na listę to uważajcie ... ja jestem ... wszędzie i bacznie obserwuję każdego krok. :>

BTW proszę o nie podlizywanie się MG z zamiarem ułatwienia sobie dostania się na sławną LISTĘ. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 22:44, Da Ghost napisał:

Ciekaw jestem jak będzie wyglądała kolejna edycja FM. Mam przeczucie, że będzie rewelka bo mnie coś w kościach łamie. A
nawet jak się nie dostanę na listę to uważajcie ... ja jestem ... wszędzie i bacznie obserwuję każdego krok. :>

BTW
proszę o nie podlizywanie się MG z zamiarem ułatwienia sobie dostania się na sławną LISTĘ. ;)


Wolnego kto się podlizuje? Wszyscy wiedzą że Cerm to szlachetny i uczciwy MG o złotym sercu, wychodzący naprzeciw graczom i znający wszystkie ich bolączki, które zawsze uda mu się ukoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no na razie nikt się nie podlizuje. To tylko tak na zapas powiedziałem żeby potem nie było, że nie ostrzegałem. Najlepszy z najlepszych MG jakim jest Cerm na pewno nawet nie zwróciłby na to uwagi a jego wrodzona dobroć i niechęć do nieuczciwej konkurencji na pewno kazała by mu podlizujące się osoby wykluczyć. Więc bierzcie lepiej ze mnie przykład i cierpliwie czekajcie na listę od MG jednocześnie bijąc czołem o ziemię przed jego mądrością i sprawiedliwością wielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 23:00, Da Ghost napisał:

Nie no na razie nikt się nie podlizuje. To tylko tak na zapas powiedziałem żeby potem nie było, że nie ostrzegałem. Najlepszy
z najlepszych MG jakim jest Cerm na pewno nawet nie zwróciłby na to uwagi a jego wrodzona dobroć i niechęć do nieuczciwej
konkurencji na pewno kazała by mu podlizujące się osoby wykluczyć. Więc bierzcie lepiej ze mnie przykład i cierpliwie czekajcie
na listę od MG jednocześnie bijąc czołem o ziemię przed jego mądrością i sprawiedliwością wielką.


Hehe, dobre. Coś mi się zdaje że listę zobaczę dopiero jutro, bo łóżko mnie wzywa. Jestem ciekawy czy zagramy bez fabuły, czy będzie to edycja rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 22:44, Da Ghost napisał:

BTW
proszę o nie podlizywanie się MG z zamiarem ułatwienia sobie dostania się na sławną LISTĘ. ;)


Jeżeli chodzi i tego człowieka to wierz mi - nawet jakbym bardzo chciał to byłoby mi baaardzo trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... no i gadaliście i gadaliście, a Cerm was zaskoczył i listy dzisiaj nie podał ;)
No, ale czekamy z utęsknieniem... choć ja za dużo gadał już nie będę - tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 00:08, Yarr napisał:

Heh... no i gadaliście i gadaliście, a Cerm was zaskoczył i listy dzisiaj nie podał ;)
No, ale czekamy z utęsknieniem...
choć ja za dużo gadał już nie będę - tak na wszelki wypadek.


No powiedziałem bez podlizywania się ... ;)
Idę spać - już więcej nie czekam ale JA na miejscu MG to bym wynagrodził cierpliwośc takiego gracza. 00:30 a ja ciągle czekam ;) Ale to bym zrobił JA oczywiście a nasz najwspanialszy MG zrobi jak zechce;)

Słit drimsów tó al

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie niecierpliwi jesteście. Będzie jak będzie. Wiadomo tylko że dzisiaj wieczorem zaczynamy. Bez takich ciśnień, wczoraj była sobota i pewnie MG miał ciekawsze zajęcie niż myślenie i pisanie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszami za obsuwę ale gra ropocznie się o czasie. Niestety jak co roku dorwały mnie zatoki kto miał ten wie co się wtedy z człowiekiem dzieje;/ Miałem dwudniowy światłowstręt i wogle ble ale już lepiej za jakiś czas (przed obiadkiem) dam listę graczy zasady.

Fabuła przedstawia sie następująco XIX wiek czas węgla i pary - pewne towrzystwo naukowe zoorganizowało wyprawę badawczą do źródeł Amazonki - zgłosili się "odkrywcy" niekoniecznie naukowcy:) To Wy drodzy gracze czeka Was mordercza podróż przez nieprzyjazne lasy równikowe, bagna, spotkania z łowcami głów. A propo łowców - towarzystwo naukowe za udokumentowanie żródeł wyznaczyło nagrodę. Części za Was dokładnie 2:P nie widzi się nią dzielic - ale to pewnie już wiecie. Jeden człowiek poprzez tak zwany szósty zmysł będzie mógł temu zapobiec ale w doś ograniczonym stopniu oczywiście (katani)

Myśle że tyle wystarczy. Role postaram się przesłać do 15.00 o 20.00 post rozpoczynjacy- pierwsze morderstwo w poniedziałek o 23.00 pierwszy lincz we wtorek o 22.00, reszta w poście z listą graczy
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh Amazonki

Mi się fabuła podoba XIX i XX w. to dla mnie najlepsze czasy w historii ;)
W ogóle to historia jest ciekawa...
Chociaż muszę przyznać liczyłem na coś o tematyce II wojny, ale nie będę oczywiście narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się