Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic III - pierwszy obraz z gry

149 postów w tym temacie

hoho nie wiedziałem :) a z 3 elity(orków) brałem naraz nieraz i jak się cieszyłem gdy pokonałem ( w podstawce oczywiście :) bo w NK już tak dobrze nie było :) ). Na stronę główną czasem zaglądam, ale szczerze nie chce mi się tego wszystkiego czytać :) a co do okienek (paska) to już sam się domyśliłem :] I popieram jest iście koszmarny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze i tak grafa nigdy nie była najważniejsza tylko klimat, ja kupuje gothica zeby pograć a nie gapić się na niego, bo wyjrze za okno i mam najnowoczesniejszy 3D. jak bedzie klimacik taki jak w poprzednich częściach to ta gra to hit, a jeśli maja poprawić grafike to co tam, czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna rewelacja. Wiedźmin jak dla mnie o niebo lepiej wygląda. Ten pasek to kpiny jakieś. Reszta też nie powala, no chyba że do screena słabego kompa uzyli i nie mogli full detali włączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interfejs zmienią 100% ! Poza tym to po co się paskiem przejmować :\ Zresztą ten pasek (nad tym żółtym) wygląda jak pasek zdolności a mnie by to nie zachwycało :P a co do grafy.... szczerze to mogli by mi jebnąć grafę nawet z G1 a ja i tak bym sikał z radości jak bym rozpakowywał pudełko of G3 :P a że teraz grafa jest miodna to juz nie chce wspominać (ale i tak wspominam :D) a co do pana co mówi że w PoP''ie jest lepsza grafa ..... po pierwsze ile trawy i ile wogole rzeczy ktore musza byc reinderowane oddzielnie widzialeś ? Oświetlenie tam zawsze pada tak samo a tu bedzie dynamiczne .... Poza tym co ja wogole porownuje gre platformowke z elementami akcji do pieknego cRPG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hellgate rozsmieszyles mnie i to bardzo "nie ma szans" buheh sluchaj czlowieku jak gralem w morrowinda to mialem uczucie sztywnosci wszystko w tej grze jest sztuczne w glownej mierze przez system walki (beznadziejny) nie mozna sie wczuc w klimat i te zadania...(bez komentarza) kazdy lubi to co ma ja gralem w obie gry i moge z czystym sumieniem powiedziec ze gothic (cala seria) to moja ulubiona gra z tym czyms...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hallage - twoje zdanie toleruje jak najbardziej, ale z tym się nie zgodzę - "Wiadomo już że w starciu z Oblivionem nie ma szans, szczerze mówiąc to nigdy ich nie miał :P" jak możesz coś oceniac skoro w Obliviona raczej jeszcze nie grałeś, w Gothic''a szybko też wypróbujesz - a to dobiero jak te obie (świetne się zapowiadające...) gry będą w naszych rękach bedziemy mogli je oceniac...!
PS. Kocham U2 i Gothic''a!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienajgorsza grafika ale troche taka jakby "plastykowa". Naturalnie nie to jest najwazniejszym aspektem gry, ale tylko grafike mozna oceniac na podstawie screena. Jak dla mnie 3,5/5. A oglnie co do Gothicow, to wlasnie przechodze 2 z dodatkiem i jest calkiem fajnie, ale sadze ze KotOR 1 byl lepszy. Zapewne nie wszystkim na tym zalezy, ale brak mi w Gothicu zwrotow akcji i swoistego "melodramatyzmu" z produktu Biowarea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nawet podoba, ale żeby zagrać w G3 będę musiał nowy komputer kupić, bo na tym to już co nowsze gry mi się tną, nawet na średnich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie jest zła... W sumie to poprzednie części też nie miały powalającej grafiki, a przyjemnie się w nie grało. Dla mnie najważniejsza jest fabuła i klimat, choć oczywiście grafika też jest bardzo ważna tak samo jak oprawa audio bo to wszystko buduje klimat tej gry. Poczekamy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnei sie liczy tylko klimat , fabuła, i muzyka i nic wiecej mam za slabego kompa zeby patrzec na grafe wiec w gothica 3 raczej nie pogram przynajmniej jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Romaldinio rozumiem że każdy ma swój gust, i jak dla mnie to gothic jest nudny jak flaki z olejem, takie jest moje zdanie i tyle.


Przykro mi to słyszec :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować