Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Mapa Siegfried Line- muszę przyznać, że niezła, miasto po którym poruszają się głównie heavy i niemieckie heavy podobne TDki oraz pola, po których wymanewrują medium. Mała mapa, szybka i brutalna, jedna baza na wzgórzu umożliwiająca ostrzał na przeciwne wzgórze oraz druga, łatwa do obrony w dolinie- łatwa, bo każdy czołg zjeżdżający ze wzgórza dostanie po łbie od arty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co zrobili z Myszą po tej łatce to jest skandal. Po raz pierwszy udało mi się to utłuc i to w dodatku w pojedynku 1 na 1, będąc IS-3. Czuć bardzo te -400hp i zmniejszoną szybkostrzelność, nawet od strony przeciwnika, współczuje właścicielom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenie to na tym do KW dojechać :p Ale to jest nierealne, bo nawet z KP nie zarobię tyle doświadczenia i kasy :)
A dzisiaj kupiłem sobie Mardera II (lub coś podobnego- mogą być literówki, bo na samych czołgach się nie znam i jadę z pamięci)- TD niemieckiego. Przed wspomnianym KW chciałbym zrobić Hetzera. Zobaczymy co z tych planów wyjdzie :)
Jeszcze muszę zabrać się za artylerię (też niemiecką), ale jakoś weny nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 22:40, Radekl2 napisał:

Jeszcze muszę zabrać się za artylerię (też niemiecką), ale jakoś weny nie mam...


Odradzam robienie arty niemieckiej "od dołu". Lepiej Ci będzie dobić PZ IV i z niego sobie odkryć Hummela. Co prawda Bizon jest całkiem fajnym arty, ale dalej jest dość padakowato i dopiero wspomnianym Hummelem gra się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 22:40, Radekl2 napisał:

Moje marzenie to na tym do KW dojechać :p Ale to jest nierealne, bo nawet z KP nie zarobię
tyle doświadczenia i kasy :)
A dzisiaj kupiłem sobie Mardera II (lub coś podobnego- mogą być literówki, bo na samych
czołgach się nie znam i jadę z pamięci)- TD niemieckiego. Przed wspomnianym KW chciałbym
zrobić Hetzera. Zobaczymy co z tych planów wyjdzie :)
Jeszcze muszę zabrać się za artylerię (też niemiecką), ale jakoś weny nie mam...

Radziłbym się skupić na jeden ścieżce, skoro brakuje ci pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I gdy czołg padnie w pierwszych minutach bitwy, tępo wpatrywać się w monitor przez kolejne kilka minut?
Ja bez premki miałem 5 pojazdów w garażu plus M4 z bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 22:52, meryphillia napisał:

I gdy czołg padnie w pierwszych minutach bitwy, tępo wpatrywać się w monitor przez kolejne
kilka minut?
Ja bez premki miałem 5 pojazdów w garażu plus M4 z bety...

Gdy brakuje pieniędzy, lepiej jest się skupić na zbieraniu na jeden, niż co chwila znajdować coś nowego, prawda? Tym bardziej, że chce zebrać na niezbyt tani czołg (na początku). Co więcej, sam napisał, że ma już Mardera (a skoro zbiera na KV, to też jakiś czołg przed nim, więc ''wpatrywanie się w monitor przez kolejne kilka minut'' mu nie grozi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/photo/my-images/51/shot040q.jpg/
Jak na razie rekord kasy bez premki, że zdołałem wyjść na 8 tys. plus
Tak wyglądał obraz bazy (w połowie, całym screenem nie byłem w stanie uchwycić rzeźni). Tak czy siak, konfederat wszedł, ciekaw jestem gry z 128mm, które będę mógł nabić w miarę szybko podczas darmowej premki.

http://imageshack.us/photo/my-images/580/shot039d.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 22:46, Adidas66 napisał:

> Jeszcze muszę zabrać się za artylerię (też niemiecką), ale jakoś weny nie mam...


Odradzam robienie arty niemieckiej "od dołu". Lepiej Ci będzie dobić PZ IV i z niego
sobie odkryć Hummela. Co prawda Bizon jest całkiem fajnym arty, ale dalej jest dość padakowato
i dopiero wspomnianym Hummelem gra się nieźle.


Nieprawda. Na Grille ze 100% załogi gra się baaardzo fajnie. Niewielki kąt rozstrzału co prawda przeszkadza, ale celowanie jest szybkie, a działo takie jak w stockowym Hummelu, więc można nawet i czołgi dużo mocniejsze ugryźć. Mało co do T5 przeżywa jeden celny strzał. Można iść w Hummela od PzW IV, ale IMO ktoś taki nie będzie miał pojęcia jak grać arty. Lepiej jest od razu iść w to drzewko i uczyć się, jak wykrywać przeciwnika po rozwalonych drzewach czy płotkach, który wróg jest idiotą i zostaje w miejscu (i można spokojnie poczekać i do niego strzelić nawet po kilku sekundach, gdy zniknie z widoku), czy wreszcie jak strzelać z wyprzedzeniem (bardzo ważne). No i uczyć się map jako arty - gdzie się ustawić żeby mieć linię strzału, które przeszkody są prawdziwe, a za które da się strzelić, czy w których krzakach prawie zawsze ktoś siedzi. Dla mnie człowiek, który wchodzi w arty na T5 z cięższych czołgów jest amatorem, który musi się uczyć wszystkiego od nowa, a wymaga się od niego jak od kogoś, kto na arty ma te 100+ walk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Victory!
Battle: Himmelsdorf 11 sierpnia 2011 02:19:01
Vehicle: PzKpfw VIB Tiger II
Experience received: 3,806 (doubled for the first victory each day)
Credits received: 53,490
Battle Achievements: Defender

Ale bitwa, ale emocje.
Zostałem sam przeciwko Ferdkowi i Panther II.
Ferdek dostał krytyka w silnik i chyba miał uszkodzone działo, bo nie zdążył przeładować i z 70% padł jak prosiak strzeliwszy tylko raz. Pantera zajmowała bazę więc musiałem wrócić i żadna pałka nie informowała ile ma ona HP.
Na szczęście miała tylko 5%. :3

A naśmieszniejszy był Lowe na torach, który stał za wagonem i nie mógł mnie przycelować, a ja widziałem przód jego gąsek i sprytnie to wykorzystałem nie dając mu się w ogóle ruszyć z miejsca. Z 81% został dymiący wrak. ;]

Nie mniej radosnym był Tygrys stojący na hillu, próbujący do mnie strzelić. Długo nie czekam gdy wróg się nie rusza i po trzech salwach zszedł mając na początku 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przezornie przedwczoraj użyłem część zachomikowanego expa na PzIV. :3
Chociaż Hummel i tak mi się nie podobał w becie, ale może go sobie kupię, jak nie będę miał na co wydawać kredycików.

Na E-75 exp już prawie nabity, ale w kasie tylko 250k kredytów. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D

Biedny JpIv wroga zaklinował się w bazie na skale i nie mógł ruszyć, więc poprosił o cios łaski. :D
Co śmieszne stojący w bazie T-34 bał się jechać na KW z 4% i tego Jp więc... sam pojechałem do bazy wroga. :D

Jakby nie wiadomo o co chodziło, to wynik uzyskany na Su-26, który jak wiadomo jest crapem okrutnym. ;P

20110811083519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 13:39, Adidas66 napisał:

Udało mi się dzisiaj do bardzo zbalansowanej bitwy trafić. Efekt, jak ginąłem było -1
do 8 (arty ftw :D).


Nie rozumiem po co ściągać takie dziwactwa na których nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ślepy jesteś czy udajesz ?...
NA tym widać tier czołgu hp pen armor itp
Ale na co ślepemu oczy ^^

Ma ktoś problem z pen za 0 ?
Ostatnio kolega na tej łatce zalicza takie wpadki na KT że zadaje 0dmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam. Mam Ferdiego. Taki se ale jest stockowy. I myślę czy by po wybadaniu gąsek za free expa wybadać najlepsze działo. Mam 25k free expa, 27500 bym miał za zużycie 1100 golda a 600 golda mi zostanie na dwa sloty (w sumie to golda głównie na sloty kupiłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować