Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

A co w tym "WTF"?
DC, ot co...
Mi na przykład dość często się trafia, choć na szczęście ostatnimi czasy nie w połowie bitwy tylko zaraz po wylosowaniu bitwy, więc często przezywam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 17:06, meryphillia napisał:

A co w tym "WTF"?
DC, ot co...
Mi na przykład dość często się trafia, choć na szczęście ostatnimi czasy nie w połowie
bitwy tylko zaraz po wylosowaniu bitwy, więc często przezywam. :P

DC, u dwóch osób równocześnie, 3 minuty po starcie? Zdaje się, że wtedy czołgi się nie poruszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 18:05, Kerigun napisał:

Nie wiem czy męczyć się z Ferdim do 12,8 czy może wydać golda (zostawię sobie na 2 sloty)
i za free expa mieć IMBA działo :D


To już jest bardziej pytanie do Twojego portfela, nie do forumowiczów, jak nie szkoda Ci kasy to czemu nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 18:18, Adidas66 napisał:

To już jest bardziej pytanie do Twojego portfela, nie do forumowiczów, jak nie szkoda
Ci kasy to czemu nie ;)


Kupiłem raz golda, 2500 sztuk. Od razu jeden slot pod panthere, 200 poszło na załoganta Ferdiego. Zostało mi 2000 golda. Tak myślę by 3 sloty kupić a resztę na free expa przeznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 18:05, Kerigun napisał:

Nie wiem czy męczyć się z Ferdim do 12,8 czy może wydać golda (zostawię sobie na 2 sloty)
i za free expa mieć IMBA działo :D

Ferdi bez dwunastki to nie Ferdi tylko jakaś popierdułka :P . Też przechodziłem męki dopóki tego działa nie zdobyłem, fun zaczyna się dopiero jak je masz :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 18:23, Magok napisał:

Mam pytanie czy doświadczenie dostaje się też za odkrywanie czołgów wroga?


Tak, o ile jako pierwszy odkryłeś ten pojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 18:21, MKRaven napisał:

> Nie wiem czy męczyć się z Ferdim do 12,8 czy może wydać golda (zostawię sobie na
2 sloty)
> i za free expa mieć IMBA działo :D
Ferdi bez dwunastki to nie Ferdi tylko jakaś popierdułka :P . Też przechodziłem męki
dopóki tego działa nie zdobyłem, fun zaczyna się dopiero jak je masz :D .


No to chyba ułatwię sobię życie :D W Becie ferdim zagrałem raz. Za free expa go wybadałem i jedną bitwe tylko rozegrałem. Teraz sobie nim pogram trochę :D Tylko szkoda że 200 z przodu a i tak większość zna weak spota więc równie dobrze mógłbym mieć 10 z przodu :D Przydaje się to na większe odległości gdzie pociski znosi trochę i może nie trafi w słabszy pancerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 22:51, Kerigun napisał:

A skąd można tego skina/upgrade''a pobrać ?? W sumie to by się przydał. Jakie polecasz
dodatki ?


http://wotskins.ucoz.ru/news/1-0-15

A dodatki to już w zależności od gustu. Ja mam jeszcze (poza tym) skiny na niektóre czołgi, coby ładniej wyglądały (ale w sieci są też np. takie z zaznaczonymi weakspotami, dość niedokładne, ale jak toś nie wie co i jak to może złapać ogólne pojęcie). Z takich praktycznie przydatnych, widziałem jeszcze mod wyświetlający dokładną ilość życia przeciwników, zamiast paska i takie zmieniające HUD i wygląd celownika snajperskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech te poranne bitwy... :D

Najpierw T-54 schrzanił sprawę, bo zamiast zająć się T92, próbował coś zrobić T34 i wroga arta to wykorzystała, a później nieogarnięty Is-4 powtórzył ten wyczyn olewając arty (czy on nie zdawał sobie sprawy jaki ona zadaje dmg? :/) i zostałem sam przeciwko niej i T34 który miał po trzech moich salwach jeszcze jakieś 30+%.
Gdyby nie był to T92 z potwornym czasem przeładowywania, to pewnie by mnie już nie było, bo z chowającym się za wrakiem T34 były pewne problemy. Na szczęście po dwóch kolejnych pestkach HE (strzelałem w wieże, bo nie było innego wyjścia) wróg padł, a arta skrewiła totalnie sprawę puszczając pocisk prosto nad moim kolosem i dobicie jej było już czystą formalnością (dziwne że nie próbowała zgadać się z T34 i dokonać kamikaze, bo z jego pomocą mogłoby się to udać, gdyby zaatakowali jednocześnie). ;]

20110812082725

20110812082747

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://game.worldoftanks.eu/news/general_news/tanks-hit-1st-anniversary
Miłego świętowania a tu jest kod na 1 dzień premki

Dear players!

In order to activate this promo code:

wot1year

and received 1 day premium, please do the following steps:



Attention! The promo code can be activated only during the specified period of time: starting from 5:30 UTC, August 12, and till 5:30 UTC, August 22.


Enter the official website of World of Tanks and find the authorization section in the top right corner of the page.

Log on the official website of World of Tanks by entering your email and password.

Click on Use promo code tab in the profile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 08:35, meryphillia napisał:

Ech te poranne bitwy... :D

Najpierw T-54 schrzanił sprawę, bo zamiast zająć się T92, próbował coś zrobić T34 i wroga
arta to wykorzystała, a później nieogarnięty Is-4 powtórzył ten wyczyn olewając arty
(czy on nie zdawał sobie sprawy jaki ona zadaje dmg? :/)


No właśnie wiele osób sobie najwyraźniej nie zdaje sprawy z mocnych i słabych stron arty.

Dnia 12.08.2011 o 08:35, meryphillia napisał:

pestkach HE (strzelałem w wieże, bo nie było innego wyjścia) wróg padł, a arta skrewiła
totalnie sprawę puszczając pocisk prosto nad moim kolosem


Nie tyle skrewiła, co jej po prostu nie wszedł. Arty na widoku balistycznym prawie zawsze ma pewną szansę na chybienie, a na normalnym niektóre nawet z przyłożenia nie mają pewności trafienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co więcej, farciarze którzy rejestrowali się w sierpniu 2010 dostaną cały tydzień za darmoszkę.
Ja skorzystałem z okazji i dwa dodatkowe sloty sobie kupiłem w garażu i oddaliłem zakup E-75, bowiem 800k kredytów poszło na moduły.

pkapis >>> T92 swobodnie może trafić i z 5 metrów od czołgu, by ten poczuł dotkliwość blasta amerykańskiej arty, a tym bardziej T92 właśnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 10:52, meryphillia napisał:

Co więcej, farciarze którzy rejestrowali się w sierpniu 2010 dostaną cały tydzień za
darmoszkę.


Nie doczytałem, że to 2010 rok, a nie 2011 i zastanawiałem się gdzie moje premium :p
Kod kiedyś trzeba wykorzystać, ale to jeszcze nie dziś, a te zniżki- szkoda, że nie zmniejszyli ceny zakupu KW do 50k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować