Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Ta gra posiada tak spokany system pen że nie wiem co jest gorsze 0 dmg czy odbicie się od leo z t28 120mm odległość 50m -.-

Ale t28 to bardzo fajny czołg
Zwycięstwo!
Bitwa: Linia Zygfryda 30 lipca 2012 11:56:40
Czołg: T28
Doświadczenia: 1 780
Kredytów: 65 608

I przyznam że przybyło oszołómów z t9+ i to znacząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jak mam Ferda w garażu to dostanę za niego JpII czy nic ? Coś ala podmiana z is4 itd.
Pytam bo nie wiem czy go odkupić na tą okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 11:30, Kazak napisał:

105 na Jagdpantherze. Ale akurat na KV-5 zwróciłem uwagę już dawno temu, że ma za mocny
pancerz.


Okupuje to armatą 107mm, która wymaga umiejętności co doprowadza do czarnej rozpaczy tych, którzy spodziewali się po prem tanku VIII tieru cudów w każdej możliwej dziedzinie.

Dnia 30.07.2012 o 11:30, Kazak napisał:

Może ruskie czołgi nie są totalnie przegięte, ale ogólnie rzecz biorąc są lepsze od czołgów
innych nacji. Czasami mniej, czasami bardziej, ale jednak. Z kilkoma wyjątkami.


Grałeś nim IS-4 stał się X? Jeśli tak i miałeś okazję z nim wtedy walczyć, to zrozumiesz, że teraz jest lepiej.

=============> MasterChiefGT

Dnia 30.07.2012 o 11:30, Kazak napisał:

Ta gra posiada tak spokany system pen że nie wiem co jest gorsze 0 dmg czy odbicie się
od leo z t28 120mm odległość 50m -.-


Jak poleciał pocisk? Wiem, są durne dingi, ale czasem pocisk po prostu się prześlizguje po pancerzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 11:30, Kazak napisał:

105 na Jagdpantherze. Ale akurat na KV-5 zwróciłem uwagę już dawno temu, że ma za mocny
pancerz.
Może ruskie czołgi nie są totalnie przegięte, ale ogólnie rzecz biorąc są lepsze od czołgów
innych nacji. Czasami mniej, czasami bardziej, ale jednak. Z kilkoma wyjątkami.


To raczej bardzo losowy system penetracji :)
Rykoszet o ht jeszcze przeboleję, ale jak walę dingi po t50 t50-2 to juz mnie zalewa - cieżko to trafić to jeszcze ding.
Mój rekord to dwa dingi podrząd w t50-2 z jtigra :) - nie wiedziałem czy się smiać czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 12:27, scott napisał:

Pytanie czy jak mam Ferda w garażu to dostanę za niego JpII czy nic ? Coś ala podmiana
z is4 itd.
Pytam bo nie wiem czy go odkupić na tą okazję

Jak narazie wiadomo tylko o francuskich "medach"

Skoro już wspomniałem o francuzach- ich tdki są nawet całkiem, całkiem, 105mm odnawia wspomnienia z KV (no i 36k bez premki ftw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostał centralnie w klate i przy prawdziwej penetracji zmitłoby go od strzała a pocisk przeleciałby na wylot
Zreszta kilka osób odbijało się obiektem od t50 ^^''

Ja nie wierze w system pen względem odległości
Jest coś sknocone ale WG się zasłania tak jak było z dmg 0

Gra się dośc spoko o ile nie wystepują dziwne dingi albo 0 dmg
Tylko od wczoraj 80% walk na moim t28 to z t10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem małą przerwę z Wotem, mniej więcej od wprowadzenia zmian w rosyjskim drzewku, a potrzebuję kupić sobię jakiś czołg do utrzymania tygryska 2. Stąd moje pytanie, czym teraz opłaca się zarabiać? Nie mam premium, ani żadnego czołgu za złoto, i na pewno nie zainwestuję w nie. Za to KV-1 jakoś nie bardzo mi się teraz podoba... Może m4, albo jakiś td? PzIV to raczej ostateczność, zdążył mnie znudzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 15:13, Macios napisał:

A ten francuski TD 5 tieru o którym mówi Hydro? 165 penetracji i 300 dmg przy tym tierze
wygląda obiecująco ;)

Ale załoga musi być na minimum 75% i najlepiej siatka+upgrade. Wtedy naprawdę można kosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam ile to zarabia ale jest niemniejszą nędzą niż ARL tier wyżej.
Głównym ich problemem, jak zresztą większośći pojazdów FRA jest brak pancerza.
Dodatkowo "wanna", czyli S-35 CA ma tak wielką sylwetkę, że jest wykrywany z kilometra, a wtedy zazwyczaj juz masz pograne.

TD FRA zwyczajnie się grinduje i nie myśli o zostawianiu ich w garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 15:39, meryphillia napisał:

Nie pamiętam ile to zarabia ale jest niemniejszą nędzą niż ARL tier wyżej.
Głównym ich problemem, jak zresztą większośći pojazdów FRA jest brak pancerza.
Dodatkowo "wanna", czyli S-35 CA ma tak wielką sylwetkę, że jest wykrywany z kilometra,
a wtedy zazwyczaj juz masz pograne.

TD FRA zwyczajnie się grinduje i nie myśli o zostawianiu ich w garażu.

Siatka daje kamuflaż na tyle dobry, że mają problem z wykryciem. Nie wiem, ja tam lubię francuskie TD i S-35 CA był dla mnie świetny.

BTW ile TD ma "dobry pancerz" na tier 5 w stosunku do siły ognia? Stug ma pochyły, ale nie ma tego samego dmg i penetracji by walczyć z wyższymi tierami, SU-85 ma 100mm i jest dobrą alternatywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 15:58, Hydro2 napisał:

> Nie pamiętam ile to zarabia ale jest niemniejszą nędzą niż ARL tier wyżej.
> Głównym ich problemem, jak zresztą większośći pojazdów FRA jest brak pancerza.
> Dodatkowo "wanna", czyli S-35 CA ma tak wielką sylwetkę, że jest wykrywany z kilometra,

> a wtedy zazwyczaj juz masz pograne.
>
> TD FRA zwyczajnie się grinduje i nie myśli o zostawianiu ich w garażu.
Siatka daje kamuflaż na tyle dobry, że mają problem z wykryciem. Nie wiem, ja tam lubię
francuskie TD i S-35 CA był dla mnie świetny.

BTW ile TD ma "dobry pancerz" na tier 5 w stosunku do siły ognia? Stug ma pochyły, ale
nie ma tego samego dmg i penetracji by walczyć z wyższymi tierami, SU-85 ma 100mm i jest
dobrą alternatywą

Do 7.5. Potem nici ze 100mm w Su-85. Szkoda że usuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2012 o 17:52, Skrzypiec napisał:

Do 7.5. Potem nici ze 100mm w Su-85. Szkoda że usuwają.

Ja dla mnie to d.dobrze sam mam sucze 85 i sporo gram tym td ale jego gun jest przegięty i tyle, aż żal mi czasem stuga czy innego t5 td, którego niszczę jednym strzałem ten t5 ma lepszy gun od t6 jpanzera IV i porównywalny z tVII t25/2 czy jak mu tam - ten nerf jest dobry tak samo jak zrobili nerfa z kw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Środa/czwarte może, choć równie dobrze może to być weekend, jak i przyszły tydzień dopiero.
Mimo wszystko większość spodziewa się, ze jeszcze w tym tygodniu.

A 60k, to jeden dzień z premka raptem, jak sprężysz zwieracze. ;)
Proponuje też zamontować jednak 100mm na Lorce (o ile używałeś dotychczas tylko 90ki), bo z setką jednak choć przeładowanie to prawie 51 sekund, to mimo wszystko lepiej exp leci.

No expa żal, ja chomikowałem do końca i dzięki temu od razu Batmana zrobiłem elite. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 100mm ale z tą bandą retardów to po wypstrykaniu sie zostaje mi tylko ucieczka o ile nie zerwą mi gąsek

Czołg fajny ale według mnie jest najbardziej skrzywdzonym czołgiem francuzów
Nie mam na tyle czasu by grindować cały dzień niestety:(

Odblokowałem T95 i chciałem kupić bo an przecenie jest ale kasy wtedy będzie brakować na batmobila
Dlatego chciałem się upewnić czy są jakieś przecieki o łatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO Lorrka jak odpowiednio nia grasz jest OP''em niemniejszym niż Batman. Po prostu musisz tylko bardziej kitrać się i wyczekiwać na nagły, dogodny atak na ofiarę, wypstrykanie się i szybkie czmychnięcie w bezpieczne miejsce by przeładować.
Lorrka nadaje się też znakomicie do szybkiego dokończania ofiary, którą skubią inni, mając w najmniejszym poważaniu płacze w stylu: "u *** kill stealer". ;)
Raz w taki sposób szybko wymiotłem od tyłu uliczkę przy której 5 minut męczyły się nasze top tanki. Wyjechałem na na wpół martwe wrogie topy i powykańczałem je jednym burstem. :D
Z czymś takim, mając 90mm jest już nieco trudniej dlatego do szybkiego grindu 100mm jest niezbędne. Nie wiem jaka mi tam średnia expa wyszła końcowo, ale ostatni dzień grindu, to co chwila miałem bitwę za 1200-1500xp.

Co do kosztów Batmobila, to mnie kosztował coś ponad 4 bańki, wliczając w to oczywiście snobski kolorek. =]

I mała rada na koniec, ładować do bata załogę z Lorrki, nawet jak ją zostawisz (tak jak ja, bo chcę zobaczyć jak na TIX się będzie sprawowała).
Przy załodze 75% Batmobil niewiele potrafi zdziałać, a dodtakowo jest szansa że podczas grindu załogi na Lorce, dobijesz już sobie pierwszy perk n awet jesli mało (jak ja) grałeś 13 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 15:42, meryphillia napisał:

/CIACH/


Lorraine 40t jest fajnym czołgiem, tylko niestety jak każdy francuz z magazynkiem jest magnesem na każdy pocisk. Tak już jest że jak ktoś widzi france to strzela. Niestety mnie do Bat Chat zostało jakieś 150k expa :( Ale co mnie tam :P Zobaczę jak to będzie na TIX. A poniżej mój garaż, a co do free expa to mam jakieś 280k i nie wiem na co to wydać :D

20120731173856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh
Stwierdzam znacząco poziom bezmózgich lemingów w dniu dzisiejszym osiągnął poziom krytyczny

Wziąłem pierwszy skill dla lorka braterstwo ale coś mi się wydaje że skopałem sprawę ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować