Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2013 o 17:03, meryphillia napisał:

Sam już pozdzierałem z większości sprzętu którym nie chce mi się jeździć pakiety narzędziowe,
które i tak oczywiście już się wykruszają i niebawem koszta części bitew wzrosną o te
3k. :/

Niestety mi zostało już tylko trochę apteczek i zapas gaśnic, zestawy już dawno poszły. A już nawet nie wiem jak dawno temu była na to wyprzedaż. Oj WG coraz bardziej nie chce nam umożliwić posiadania większych ilości kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 11:18, Reffan napisał:

T-43 - ten czołg to taki szrot że głowa boli. ;_;


Wymaksowany jest nawet całkiem znośny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy stockowy pojazd jest "szrotowy".
Wymaksowany T-43 jest calkiem znośnym medem o bardzo dobrym dziale do walki z TVII i do dziabania TVIII po boczkach.
Jak dla mnie grind był całkiem przyjemny (własnie kończę - ostatnie 500xp do T-44), choć fakt, ograniczyłem się praktycznie tylko do wykonywania daily i okazyjnych paru bitewek od czasu do czasu bez daily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 11:40, meryphillia napisał:

/CIACH/


A pomyślcie jak fajny był jak miał jeszcze 100 mm D10T działo. O ile zabranie tego działa T-34-85 rozumiem to T-43 powinno go posiadać :) Grałem nim jak miał jeszcze te 100 mm i przyjemnie sie grało, 175 penki, 230 dmg. Dobry czołg to był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo jeszcze grindu ze stocka w t-43. To chyba jeden z niewielu tych fajnych czołgów, w którym tego grindu praktycznie nie ma, bo większość modułów jest (albo powinna byc) wybadana na wcześniejszych pojazdach. Choć nie wiem jak to wygląda z silnikiem, bo ten ostatni jest co prawda do wybadania na t-34-85, ale poprzedzający go v-2-44 już nie. Nie wiem, czy trzeba ten drugi najpierw odblokować, by można było zamontować v-54k. ale i tak ilość xp potrzebna do wymaksowania czołgu jest śmiesznie niska. Na VII tierze to sie człowiek nie obejrzy i już zbiera expa do t-44. Tu grind jest znacznie dłuższy.

BTW. Sam tez nim jeździłem, jak jeszcze miał IDIOTa. Więc obecne działo trudno mi ocenić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 13:32, Dux napisał:

hoć nie wiem jak to wygląda z silnikiem, bo ten
ostatni jest co prawda do wybadania na t-34-85, ale poprzedzający go v-2-44 już nie.
Nie wiem, czy trzeba ten drugi najpierw odblokować, by można było zamontować v-54k (...).


Możesz od razu montować silnik z T-34-85, bez wynajdywania tego drugiego. To wielki plus. Ale generalnie i tak jeździ mi się tym czołgiem źle... zobaczymy jak będzie po dogrindowaniu drugiej wieży, kiedy w końcu będę mógł założyć topowe działo. Tak czy siak za wiele po nim nie oczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy robić zaledwie daily na 50-60 pojazdach TV-X i powinno wpaść bez konta premium.

"zaledwie"... :D
No tak, zapominam że niewielu chomikuje pojazdy tak jak ja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 16:14, meryphillia napisał:

Dopiero co zniknął, bo jeszcze jedna tamarynka musiała zostać dzisiaj ukarana. ]:>


Przebij moją sprzed chwili. Karelia (baza w prawym górnym rogu) na KW-4, podjeżdżam do kamienia najbliższego wjazdowi na wzgórze i robię sidescrap. Coś jednak nie mogę się cofnąć, bo ISU mnie blokuje. Następuje dziwna sytuacja, w której facet usilnie próbuje mnie wywalić z miejscówki, na której on zdechnie w dziesięć sekund. Na tekst "isu, dont block me" walnął mi w bok wieży i wjechał w końcu na zwolnioną przeze mnie miejscówkę. Tam go zablokowałem i poczekałem, aż został rozwalony. Co ciekawe, małpiszon ani razu się nie odezwał ani nie napisał po bitwie. Aha, to był Łotysz.
Mając takie sytuację głośno się śmieje czytając posty pewnego osobnika na oficjalnym, według którego inteligencja nie ma nic wspólnego z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpychające się penery są cholernie upierdliwe przyznaję.
Takich zazwyczaj, jak mam wystarczającą masę po prostu wypycham na wroga albo jeśli jest możliwość, to zrzucam ze skarpy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 16:49, meryphillia napisał:

Wystarczy robić zaledwie daily na 50-60 pojazdach TV-X i powinno wpaść bez konta premium.

"zaledwie"... :D
No tak, zapominam że niewielu chomikuje pojazdy tak jak ja. :D

No niestety ja obecnie mam tylko 10 maszyn w garażu ale muszę w końcu kupić sobie paczkę złota i przy okazji promocji zrobić z tego 2x więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 16:57, Tomoya-kun napisał:

No niestety ja obecnie mam tylko 10 maszyn w garażu ale muszę w końcu kupić sobie paczkę
złota i przy okazji promocji zrobić z tego 2x więcej.


Ja mam 13, brak premki i w ostatnia sobotę te nieszczęsne 50 k nabiłem (części nie ruszając). Aż się przeraziłem, bo byłem pewien, ze przy mojej średniej PD na bitwę, to połowy wymaganego progu nie zrobię. Przynajmniej uświadomiłem sobie, że zmarnowałem cały dzień na głupią grę. :P
Oczywiście w takich okolicznościach premka mi wiele nie dała, bo na pykanie tanków następnego dnia po takim zasiedzeniu nie miałem większej ochoty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo to nie trwało...
Jakaś tamarynka w T40 postanowiła strzelać do wroga mając głęboko w dupie że zasłaniam mu cały cel swoim cielskiem...

]:>

HAHA

andre1234 (17:18:15) hi was soll das eigene leute killen ?????
meryphillia (17:19:46) becouse u are noob

20130801172102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 17:20, Dux napisał:

Ja mam 13, brak premki i w ostatnia sobotę te nieszczęsne 50 k nabiłem (części nie ruszając).
Aż się przeraziłem, bo byłem pewien, ze przy mojej średniej PD na bitwę, to połowy wymaganego
progu nie zrobię. Przynajmniej uświadomiłem sobie, że zmarnowałem cały dzień na głupią
grę. :P
Oczywiście w takich okolicznościach premka mi wiele nie dała, bo na pykanie tanków następnego
dnia po takim zasiedzeniu nie miałem większej ochoty xD

Dlatego średnio widzę sens takich całodziennych posiedzeń aby nabijać premkę. Jakby ktoś się uparł aby tak cały miesiąc przeć to chyba już po tym na tanki nie mógł by w życiu spojrzeć(inna sprawa że ile maszyn by odblokował robiąc po 50k expa dziennie). Ja też tak mam że jak jakiś czas pogram ostrzej to potem muszę wziąć sobie urlop od gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe można wprowadzić system, który wyeliminuje niemal całkowicie TK. Opracowałem go już jakiś czas temu, a założenie jest banalnie proste - trafiony sojusznik nie traci HP, ale potencjalny team dmg liczy się dla sprawcy i na jego podstawie jest wymierzana kara, która w tym systemie byłaby znacznie wyższa niż obecna, ponieważ poszkodowany nie dostaje rekompensaty, bo za co? Oczywiście zostawiłbym team dmg za splash i ściąganie gąsek, a za to drugie kara jeszcze wyższa niż normalnie.
W ten sposób kretyn strzelający w swojego poniósłby dotkliwą karę finansową, a jego działania nie zaszkodziłyby drużynie (nie licząc samej jego obecności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować