Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2013 o 23:13, Becamer napisał:

Tak mnie naszło.

Symbole narodów na czołgach - nazywają się jakoś konkretnie?

ZSRR miał czerwoną gwiazdę, USA białą w obwódce itp. itd. a jaki symbol był na polskich
pojazdach? Orzeł (czysty domysł)?

Dziś na TVP Historia Program było nie mineło ładny program o Plskim czołgu 7tp i tam były pokazana archiwalne zdjęcia i filmy orłów na czołgach nie był ale na jednym był tygrys w skoku na innym dzik w białym okręgu więc jakoś te czołgi czołgiści oznaczali(tak między nami myślałem że czołg bym robiony w jakiejś fabryce zbrojeniowej a tu niespodzianka produkcją 7tp zajmowały się zakłady Ursus )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z rana jeszcze jakoś się dało grać oczywiście event przegapiłem będą z dala od interentów :P. A teraz 2 gry i raz małpiszoństwo, dwa debilizm chamstwo i wyzywanie innych graczy. Bo jak to nie pojadę z topką teamu na górkę jedną trasą jak reszta będąc tygrysem w środku tabeli. I flame kampię, aż chce się grać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 16:22, meryphillia napisał:

Właśnie wylazłem z gry po piątej porażce w T30, bo małpiszoństwo okrutniejsze niż w weekend
siedzi aktualnie w grze...

Właśnie w weekend mi nieźle szło. Udało mi się utrzymać te ok 60% win ratio i odkryłem i zarobiłem na 2 maszyny : VK45A i Pantere 2. A dzisiaj tragedia, te 30 fragów nabiłem w mniej niż godzinę ale ledwo utrzymując 20% wn.

Hacket
Mnie dzisiaj tak jeden gość w Stug'u zwyzywał + oskarżał mnie o cheaty. Dlaczego? Bo hellcatem (2 perkowa załoga, pełne camo + siatka i optyka) bez problemu jechałem sobie bokiem mapy i likwidowałem wszystkich po kolei bez bycia wykrytym ( w tym jego). I oczywiście krzyk że oszukuje bo w końcu on miał siatkę i to niemożliwe abym go wykrył pierwszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2013 o 16:51, Tomoya-kun napisał:

Hacket
Mnie dzisiaj tak jeden gość w Stug''u zwyzywał + oskarżał mnie o cheaty. Dlaczego? Bo
hellcatem (2 perkowa załoga, pełne camo + siatka i optyka) bez problemu jechałem sobie
bokiem mapy i likwidowałem wszystkich po kolei bez bycia wykrytym ( w tym jego). I oczywiście
krzyk że oszukuje bo w końcu on miał siatkę i to niemożliwe abym go wykrył pierwszy!

Bo chłop po części ma racje są bitwy gdzie ma się przegrać i tyle.
Sam często miałem tak, że stojąc td w krzaczkach z kilku perokową załogą, siatą itd. byłem obijany przez inny tank nic nie widząc.
Co do bitew win/loss to już jest coś strasznego i nie płaczę że przygrywam ale obecnie zwycięstwa w walkach wyrównanych są rzadkością - moje mecze ostatnio to 15-4 lub 4-15 lub podobne wyniki gdzie jest normalnie rozstrzeliwanie drugiej drużyny - mnie to nie bawi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 11:14, scott napisał:

Bo chłop po części ma racje są bitwy gdzie ma się przegrać i tyle.
Sam często miałem tak, że stojąc td w krzaczkach z kilku perokową załogą, siatą itd.
byłem obijany przez inny tank nic nie widząc.

Mi się też tak wiele razy zdarzało, tylko to najczęściej oznacza że gdzieś w okolicy jest scout którego my nie wyłapaliśmy lub pojazd z większym cammo niż nasz.

Dnia 06.08.2013 o 11:14, scott napisał:

Co do bitew win/loss to już jest coś strasznego i nie płaczę że przygrywam ale obecnie
zwycięstwa w walkach wyrównanych są rzadkością - moje mecze ostatnio to 15-4 lub 4-15
lub podobne wyniki gdzie jest normalnie rozstrzeliwanie drugiej drużyny - mnie to nie

Takie bitwy są niestety za rzadko, a szkoda bo jednak jest trochę emocji jak do końca nie wiadomo kto wygra ;)

BTW. Już przypomniałęm sobie dlaczego unikam forum WoT. Ilu tam jeszcze zakompleksionych polaczków będzie robiło jeden wielki shitstorm o komunizm WG i zbrodnie wojenna poprzez przywrócenie na radzieckich czołgach napisu za stalina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 17:26, Tomoya-kun napisał:

BTW. Już przypomniałęm sobie dlaczego unikam forum WoT. Ilu tam jeszcze zakompleksionych
polaczków będzie robiło jeden wielki shitstorm o komunizm WG i zbrodnie wojenna poprzez
przywrócenie na radzieckich czołgach napisu za stalina....

Wiesz skoro usunęli Wittmana za samą przynależność do SS, to nie powinni dodawać takiego napisu. Konsekwencja w obie strony, a nie jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 17:41, Hydro2 napisał:

Wiesz skoro usunęli Wittmana za samą przynależność do SS, to nie powinni dodawać takiego
napisu. Konsekwencja w obie strony, a nie jedną.

Tak właśnie też staram się wytknąć razem z kilkoma innymi osobami bo chciałbym np. inskrypcje Wittmana czy Rommla ponownie w grze ale mam dosyć tej bandy którzy tylko krzyczą WG komuchy, czczą ludobójcę itp.. przez to rozsądne głosy nie wychodzą poza to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 17:43, Tomoya-kun napisał:

Tak właśnie też staram się wytknąć razem z kilkoma innymi osobami bo chciałbym np. inskrypcje
Wittmana czy Rommla ponownie w grze ale mam dosyć tej bandy którzy tylko krzyczą WG
komuchy, czczą ludobójcę itp.. przez to rozsądne głosy nie wychodzą poza to.

Cóż, jak było widać po dzisiejszym newsie, zresztą osobiście też się z tym zetknąłem - mentalność Rosji/Białorusi utknęła dalej w ZSRR i dalej tamte czasy nie są dla nich zbrodnicze jak nazizm. Co ciekawe w związku z pracą roczną na studia czytam Krysova, który mimo iż trąci nieco pompatycznością i propagandą, dalej potrafił dokopać i zrównać do poziomu ziemi niektóre wypowiedzi tych ludzi (chodzi o rosyjską historię przedstawianą przez Rosjan).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 17:26, Tomoya-kun napisał:

BTW. Już przypomniałęm sobie dlaczego unikam forum WoT. Ilu tam jeszcze zakompleksionych
polaczków będzie robiło jeden wielki shitstorm o komunizm WG i zbrodnie wojenna poprzez
przywrócenie na radzieckich czołgach napisu za stalina....


Mi tam rybka te napisy, nawet nie zauważyłem ich zniknięcia. Problem nie polega zresztą na nich, lecz na artykule, który pojawił się na oficjalnej stronie WoT RU. Wynika z niego, że Stalin to bohater, który co prawda popełnił kilka błędów, ale zrobił więcej dobrego i należy go czcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 18:00, McFlash napisał:

Mi tam rybka te napisy, nawet nie zauważyłem ich zniknięcia. Problem nie polega zresztą
na nich, lecz na artykule, który pojawił się na oficjalnej stronie WoT RU. Wynika z niego,
że Stalin to bohater, który co prawda popełnił kilka błędów, ale zrobił więcej dobrego
i należy go czcić.

chiałoby się dopisać "zupełnie jak hitler". Bo szczerze to jest żałosne - do samych inskrypcji nic nie mam (choć oglądanie butthurtu ruskich jak im "Szargamy bohatera" było przeurocze), ale skoro uznaje się że mogą być, bo to "historyczne", to czemu tak panikują przed dodaniem inskrypcji gott mit uns której nikt poza małym gronem pasjonatów tak jednoznacznie z nazizmem nie skojarzy, podobnie jak numeru 88?
no ale czego wymagać od gry, której jeden z głównych projektantów otwarcie uważa że niepodległość białorusi to błąd, bo on sam uważa się za homo sovieticus a cała reszta to kłamliwa rewizjonistyczna propaganda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2013 o 17:26, Tomoya-kun napisał:

BTW. Już przypomniałęm sobie dlaczego unikam forum WoT. Ilu tam jeszcze zakompleksionych
polaczków będzie robiło jeden wielki shitstorm o komunizm WG i zbrodnie wojenna poprzez
przywrócenie na radzieckich czołgach napisu za stalina....


No i dobrze. Won z tymi napisami. Jeśli chcą takiej historycznej zgodności, to niech dodadzą prawdziwą flagę III Rzeszy ze swastyką i przywrócą medal Wittmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 18:44, Reffan napisał:

A co to ma do rzeczy?


To że w Rosji Stalin jest drugi po Bogu i będą sobie pisać co im się żywnie podoba, skoro głównym targetem jest rynek rosyjski.

Z racji niepodzielnej pozycji na rynku międzynarodowym, będą sobie trollować w taki sposób "oburzonych", bo najzwyczajniej w świecie 99% małpiszonowatych zaubererów grających w tę grę ma to tak naprawdę głęboko w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 18:51, meryphillia napisał:

To że w Rosji Stalin jest drugi po Bogu i będą sobie pisać co im się żywnie podoba, skoro
głównym targetem jest rynek rosyjski.

no i? Na każdym serwerze można niezależnie wyłączać poszczególne inskrypcje. Shitstorm jest o to, że ruskie dzieci zaczęły płakać że zła rewizjonistyczno-nazistowska europa sobie usunęła i oni domagają się przywrócenia, jakby ich to w ogóle dotyczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 19:10, dark_master napisał:

no i? Na każdym serwerze można niezależnie wyłączać poszczególne inskrypcje. Shitstorm
jest o to, że ruskie dzieci zaczęły płakać że zła rewizjonistyczno-nazistowska europa
sobie usunęła i oni domagają się przywrócenia, jakby ich to w ogóle dotyczyło.

Niedługo wchodzi roaming i chcą wchodzić na nasze serwery ze swoimi komunistycznymi inskrypcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 19:15, Wilkv napisał:

Niedługo wchodzi roaming i chcą wchodzić na nasze serwery ze swoimi komunistycznymi inskrypcjami.

wiem, ale dalej traktuję to w kategoriach ich problemu, nie naszego. "How terrible.." i niech sobie szczekają, do tej pory jakoś tak to działało i nie trzeba było wystosowywać łzawych newsów na głównej że stalin chciał dobrze tylko go nie rozumiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować