Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2013 o 17:44, McFlash napisał:

Co ciekawe można wprowadzić system, który wyeliminuje niemal całkowicie TK. Opracowałem
go już jakiś czas temu, a założenie jest banalnie proste - trafiony sojusznik nie traci
HP, ale potencjalny team dmg liczy się dla sprawcy i na jego podstawie jest wymierzana
kara, która w tym systemie byłaby znacznie wyższa niż obecna, ponieważ poszkodowany nie
dostaje rekompensaty, bo za co? Oczywiście zostawiłbym team dmg za splash i ściąganie
gąsek, a za to drugie kara jeszcze wyższa niż normalnie.
W ten sposób kretyn strzelający w swojego poniósłby dotkliwą karę finansową, a jego działania
nie zaszkodziłyby drużynie (nie licząc samej jego obecności).

Brak obrażeń za strzelanie do swoich jako taki nie ma sensu. A tym bardziej na tyle wybiórczy że splash działa a bezpośrednie trafienie nie. Jednak jak najbardziej był bym za tym aby kary za TK były drakońskie to by oduczyło niektórych chamstwa (ale jak znam życie znaleźli by się geniusze co specjalnie by ładowali się pod lufy aby innym robić straty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, dlatego lepiej jest zrobić wybiórczy system, który będzie dopasowany do tego, co się dzieje w grze. Splash zostawiam ze względu na artę, która inaczej ciągle by się wpieprzała w walkę czołgów przyklejonych do siebie. Kary są powiązane z tyloma czynnikami, że trudno stwierdzić, czy to kara czy bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah głupi pomysł.

Wtedy na chama co niektórzy wjeżdżaliby tobie pod lufę, by tylko zabrać tobie tego killa, z którym strzelałeś się przez 1k+ dmg, a oni koniecznie muszą mieć fraga, choć to będzie ich jedyny dmg na tym pojeździe, bo gdy ty walczyłeś oni przyglądali się zza osłony, kto wygra starcie.

Obecny system jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 18:05, meryphillia napisał:

Nah głupi pomysł.

Wtedy na chama co niektórzy wjeżdżaliby tobie pod lufę, by tylko zabrać tobie tego killa,
z którym strzelałeś się przez 1k+ dmg, a oni koniecznie muszą mieć fraga, choć to będzie
ich jedyny dmg na tym pojeździe, bo gdy ty walczyłeś oni przyglądali się zza osłony,
kto wygra starcie.


Jak jest teraz? Inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 17:59, McFlash napisał:

Widzisz, dlatego lepiej jest zrobić wybiórczy system, który będzie dopasowany do tego,
co się dzieje w grze. Splash zostawiam ze względu na artę, która inaczej ciągle by się
wpieprzała w walkę czołgów przyklejonych do siebie. Kary są powiązane z tyloma czynnikami,
że trudno stwierdzić, czy to kara czy bug.

Jakby to teraz arcie przeszkadzało. Nawet nie wiem ile razy zginąłem przez własnego artylerzystę jak robiłem facehuga komuś albo przykleiłem się lekkim do tyłu arty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz większość się tak nie wpycha, bo wie że dostać może klapsa.
Nie licze tu typowych małpiszonów, ale akurat takich jest mniejszość, bo właśnie większość woli jednak być 100% pewnym że z żadnej strony klapsa nie dostaną i siedzą na A1. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 10:40, Kerigun napisał:

Przez weekend jest promocja -15% na X Tiery. Chce kupić Mausa/T-62, czekać aż dadzą -30%
czy się raczej nie doczekam ??


Na trzydziestolecie WG będzie to event jak znalazł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 11:24, Dux napisał:

> Przez weekend jest promocja -15% na X Tiery. Chce kupić Mausa/T-62, czekać aż dadzą
-30%
> czy się raczej nie doczekam ??

Na trzydziestolecie WG będzie to event jak znalazł :P

Hehe też o tym pomyślałem, choć z drugiej strony, już tylko 85 lat i na 100-lecie WG będą rozdawać X za freeko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwziął się na mnie serb za te teamkille i dzisiaj tylko do małpich teamów trafiam.
Czuję ze oleję jednak E3 i weekend, bo nie widzę nic rajcującego w chasaniu wśród tamarynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 13:24, Kerigun napisał:

Są eventy Big and Heavy i tam są przeceny 30% na 3 topwe tiery danej gałęzi. BTW takiego
zarobku za bitwę jeszcze nie miałem ;]


Za co te 300 tysięcy kredytów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 13:51, Reffan napisał:

Za co te 300 tysięcy kredytów? :P


Pisze to już chyba z 5 raz tutaj.
Na serio tak cięzko sprawdzac eventy na oficjalnej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 13:58, meryphillia napisał:

Pisze to już chyba z 5 raz tutaj.
Na serio tak cięzko sprawdzac eventy na oficjalnej stronie?


90% osób w grze też nie wie, ale trafił mi się mecz gdzie większość wiedziała i 5 celowało w jednego i żaden strzelić nie chciał bo by go nie zabił, czekał aż inni uszkodzą by dobić. Ale 2,5 godzinki i wpadło ;] Polecam coś z dużym Alpha DMG jak i autoloadery ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 14:17, meryphillia napisał:

Fragi, to akurat nie problem.
Wystarczy 20-25 bitew na KW-1. ;)


Którego nie mam ;] Za to myślę na Pz IV Schlaumturm ;]

BTW, jak myślisz, doczekam się -30% na Mausa czy brać go jak jest -15% ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 14:51, Kerigun napisał:

BTW, jak myślisz, doczekam się -30% na Mausa czy brać go jak jest -15% ??


Niby go nie było, ale z drugiej strony było drzewko z E-100, więc cholera wie czy będzie w ogóle jeszcze (choć amerykanie mieli i T57 i E5).
Ja raczej brałbym teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 14:17, meryphillia napisał:

Fragi, to akurat nie problem.
Wystarczy 20-25 bitew na KW-1. ;)


Ja dałem radę w 16, ale zawyżyła chyba jedna udana bardziej niż inne(screen z konta kolegi któremu pomagam zarabiać sreberka - biedak pracuje dziś i żal żeby przepadły bo wiecznie niedomaga).
Ogółem całkiem przyjemnie się grało, patrząc przez pryzmat wakacji i dostępnych bonusów.

Miałem też w sumie pobawić się w tę premkę za 50k expa, ale...nie chce mi się.:P Niby mam 48 czy 49 pojazdów w garażu(i zdaje się 8 pustych miejsc xD) i wystarczyłoby zrobić na każdym daily, ale jednak za gorąco na to.xD

20130802174630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 15:31, meryphillia napisał:

Niby go nie było, ale z drugiej strony było drzewko z E-100, więc cholera wie czy będzie
w ogóle jeszcze (choć amerykanie mieli i T57 i E5).
Ja raczej brałbym teraz.


To chyba go kupie i zaoszczędzę ten milion :D Może i na KV-1 się skusze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 19:34, Kerigun napisał:

To chyba go kupie i zaoszczędzę ten milion :D Może i na KV-1 się skusze ;]

Ja obecnie dążę do pełnej kolekcji KV w garażu, jutro pewnie zacznę grindować dlatego T-150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować