Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2013 o 20:29, Paoro napisał:

PS Kiedy pojawią się czołgi w WT? ;)


Wersja alpha ma wejść do open testów "Przed wyjściem PS4" czyli połowa Listopada-Grudzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam rozumieć merpha (tak, dopiero teraz)

Kiedy przegrywasz nie 10, a 17 walka z rządu TYM SAMYM pojazdem, robiąc za najlepszego, albo będąc jednym z niewielu graczy który faktycznie coś zdziałał, naprawdę można się wqrwić. Szczególnie jak zbierasz expa na kolejny tier.

Pierwszego obrazka nawet nie komentuje, zgraja dała się powystrzelać a ja robiłem za "Last Stand".
Drugi obrazek to jednak pereł?ka. Jakiś kretos 3000 (a raczej kretyn level 3000) który NIC nie zdrobił miał pretensje do mnie A1e podczas zajmowania samemu wrogiej bazy nie bylem w stanie rozwalić 3 otaczających mnie pojazdów(zdjalem 2, na t49 nie zdążyłem się obrócić) bo "jestem ślepy".

Te mał?py nie dość? że same nie potrafią grać? to jeszcze mają pretensje do ciebie że nie odwaliłeś? za nich roboty i nie wygrałeś? samotnie meczu !!! Inna sprawa że są tak ułomni iż nie rozumieją że i tak przecież nic by z tego nie mieli bo g...no zdziałali.
A ty ciułaj te nedzne punkty i srebra za syzyfową prace. A, oczwiście podwójna premia zostanie zgarnie?ta przy najslniejszych dla Ciebie tierach którym niewiele sam moA1esz wyrządzić szkody... ech.

20131025013908

20131025013954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 00:27, Budo napisał:

Tyle wygrać! Żegnaj B1, nie będzie mi ciebie brakowało xD

Prawie wszystkie 4 tiery to syf, aby wymusić kupno premium bądź przewalenie darmowego expa który później przydaje się do odblokowania gasienic albo silników na wysokich tierach.

Szacun za granie Francuzami, to bardzo...specyficzne czołgi. Ja sobie darowałem. A w zasadzie nigdy nie zacząłem nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niskie tiery, to pikuś.
Potrafią zirytować, ale tam masa ludzi często dopiero co zaczyna zabawę mając często max. 300 bitew na koncie.
Gorzej jak małpy nic się nie nauczą, "ja tu tylko szczelam" i później sobie wyobraź, że to samo czeka ciebie na TX...
Nigdy nie zapomnę bitwy, gdy jakimś cudem Tygrysem wrzuciło mnie (nie pamiętam może byłem w plucie; może gdzieś w archiwach jest screen tutaj) na TX, gdzie zrobiłem nim największy dmg z teamu. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 22:50, scott napisał:

Wróciłem to wota po małej przerwie - czy te lagi i zwiechy to norma teraz czy coś mam
nie tak z grą po swojej stronie ?

Niestety to norma. Najgorsze są te zawiechy bo oczywiście najczęściej trafiają się w takich momentach kiedy trzeba decyzje podejmować szybko a tu cóż.... No i lag jest naprawdę losowy zdarza się że działa w miarę normalnie a innym razem wejdziesz do bitwy i 300-400 ping ze skokami w górę. Niestety ten problem jest od jakichś 2 aktualizacji ale wedle WG working as intended. Tak samo mm czego przykład zamieszczam na screenie...

20131025075147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 22:50, scott napisał:

Wróciłem to wota po małej przerwie - czy te lagi i zwiechy to norma teraz czy coś mam
nie tak z grą po swojej stronie ?


Co dzień jeżdżę po kilkanaście bitew(w weekend więcej) i nie zauważyłem żadnych problemów z grą.
Więc albo masz pecha(znaczy oni złośliwie Ci to robią tak, żeby Cię zdenerwować xD), albo w jakiś sposób nie dostosowałeś możliwości kompa do gry i coś tam się ''nie halo robi''.
Sam nie mam jakieś super maszyny i od dawien dawna gram na średnich detalach, klatki utrzymują się na poziomie ~60 i jest dobrze.
Lagi tak samo - mam marnego jak na dzisiejsze czasy neta(radiowe 2mg) i nie pamiętam kiedy ostatnio gra lagowała mi sama z siebie. Albo mam szczęście, a Wy tutaj pecha, albo nie wiem.xD

@Paoro - wiesz, że jak się tak zastanawiam, i widzę kogoś kto wytacza cywilny proces o kilkaset sztuk złota w jakieś grze(o ile w artykule nie przesadzają), to chce mi się po prostu śmiać.:D Nie mówiąc już o tym, że dla mnie ta cała afera z ''goldem od T-Mobile'' jest idiotyczna, bo przecież dostawało się go więcej zgodnie z umową i to nawet idiota by zauważył. A że ludzie są jacy są(''hmm, dostaję więcej, ale w opisie pisze że powinno być jeszcze więcej, pewnie się pomylili tłumacząc to, więc można to wykorzystać!'') to już co innego. Bardzo dobrze że WG nie dawało żadnej rekompensaty, bo i nie widzę powodów czemu miałoby to robić. Jedyny minus jest tak, że nie wystosowali żadnej notki w której przeprosiliby za błąd w tłumaczeniu(zamiast to tak na szybko zatuszowywać), end of story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 10:32, Nephren-Ka napisał:

@Paoro - wiesz, że jak się tak zastanawiam, i widzę kogoś kto wytacza cywilny
proces o kilkaset sztuk złota w jakieś grze(o ile w artykule nie przesadzają), to chce


Ale kto powiedział o procesie cywilnym wytaczanym przez pojedynczego człowieka? Właśnie dlatego, że pojedynczej osobie nie opłaca się coś takiego powstało coś takiego jak pozwy zbiorowe i organizacje ochrony praw konsumenckich.

Dnia 25.10.2013 o 10:32, Nephren-Ka napisał:

mi się po prostu śmiać.:D Nie mówiąc już o tym, że dla mnie ta cała afera z ''goldem
od T-Mobile'' jest idiotyczna, bo przecież dostawało się go więcej zgodnie z umową i
to nawet idiota by zauważył. A że ludzie są jacy są(''hmm, dostaję więcej, ale w opisie
pisze że powinno być jeszcze więcej, pewnie się pomylili tłumacząc to, więc można to
wykorzystać!'')


Nie mam pojęcia dlaczego zakładasz, że ludzie stwierdzali błąd tłumaczenia i chcieli wykiwać WG. WG dał ofertę która była niejednoznaczna. Dlaczego niby użytkownik korzystając z promocji ma sprawdzać niepromocyjne usługi i porównywać czy te +40% to już jest zawarte w końcowej kwocie czy nie? To powinno być jasno określone w momencie zakupu i każdy kupujący powinien wyraźnie zobaczyć że kupuje 1385g+40% czyli 1940.
Tymczasem jeśli widzi się jedynie kwotę 1940 i promocja mówi o dodatkowych 40%, to klient ma prawo oczekiwać, że dostanie bonus do kwoty jaką kupuje.
Zauważ jak wyglądają np. promocje na Steam. Jeśli gra jest za połowę ceny, to widać przekreśloną cenę normalną i cenę aktualną.

Dnia 25.10.2013 o 10:32, Nephren-Ka napisał:

wykorzystać!'') to już co innego. Bardzo dobrze że WG nie dawało żadnej rekompensaty,
bo i nie widzę powodów czemu miałoby to robić. Jedyny minus jest tak, że nie wystosowali
żadnej notki w której przeprosiliby za błąd w tłumaczeniu(zamiast to tak na szybko zatuszowywać),
end of story.


Powinni przede wszystkim jasno informować już w momencie zakupu co oznacza te +40%. Podawanie że jest to +40% w porównaniu z innymi ofertami SMS jest śmieszne. Jeśli korzystam z promocji to nie będę przeglądał innych ofert i sam sobie obliczał ile w końcu tego złota dostanę.
Dobra to jest ich ostateczna decyzja o tym, że każdemu kto kupił złoto przed aktualizacją zwrócą pieniądze, jeśli tego zechce i ma złoto nadal na koncie. I dobrze, że jednak mają ludzi rozsądnych, którzy potrafili to wyprostować w miarę szybko.
Tyle że całej afery by nie było, gdyby przygotowali ofertę porządnie, a nie na odwal się, a niektóre ich zachowania wcale nie przysporzą im sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 01:56, meryphillia napisał:

Nigdy nie zapomnę bitwy, gdy jakimś cudem Tygrysem wrzuciło mnie (nie pamiętam może byłem
w plucie; może gdzieś w archiwach jest screen tutaj) na TX, gdzie zrobiłem nim największy
dmg z teamu. :F


Jeśli pierwszym Tygrysem to pewnie w plutonie, ale wystarczył ci już jakiś TVIII. Albo ten stary MM, kiedy były jeszcze różnice rzędu czterech tierów.
Każdemu się coś takiego zdarza. Natomiast nie fetyszyzowałbym wartości samego damage''u. Można go nabić sporo, ale jeśli team nie wykańcza czołgów, to przeciwnicy cały czas dysponują taką samą siłą ognia.
Zresztą podrzucam screena z takiej przegranej bitwy TX. Miałem czwarty damage w zespole, ale expa najwięcej, a od dwóch trzecich zespołu ponad dwukrotnie więcej.
I jeśli się porówna damage, między teamami to różnice nie są drastyczne. Oni mieli tylko jeden czołg więcej, który wyciągnął pod 3k, reszta jest porównywalna. Nawet takich co zadali po 0 mamy tyle samo. Natomiast różnica w zniszczeniach to 6:15.

20131025120433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 01:56, meryphillia napisał:

Potrafią zirytować, ale tam masa ludzi często dopiero co zaczyna zabawę mając często
max. 300 bitew na koncie.

Tylko dlatego jakoś trzymam nerwy, bo wielu to świeżaki tak jak ja kiedyś... ale żeby na mnie psioczyć ? NA MNIE !? :D (no dobra, czasem się należy)

Dnia 25.10.2013 o 01:56, meryphillia napisał:

Gorzej jak małpy nic się nie nauczą, "ja tu tylko szczelam" i później sobie wyobraź,
że to samo czeka ciebie na TX...
Nigdy nie zapomnę bitwy, gdy jakimś cudem Tygrysem wrzuciło mnie (nie pamiętam może byłem
w plucie; może gdzieś w archiwach jest screen tutaj) na TX, gdzie zrobiłem nim największy
dmg z teamu. :F

Serio ? Myślałem że jak już ktoś doczłapie się do IX, TX to ogarnia gierkę. W takim razie sam się zastanowię czy wychodzić poza 8 tier, bo na wyższych to już za wysokie stawki są by pozwolić sobie na przegraną przez nieogarów.

Z innej beczki : pograłem wczoraj na testowym i obczaiłem te nowe niemieckie TD... przegięte działa na piątym tierze 194 penetracji i 240 obrażeń , nie mówiąc o wyższych :D Troche niecelne, ale jak już przypierdzieli... nie ma bata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 10:32, Nephren-Ka napisał:

A że ludzie są jacy są(''hmm, dostaję więcej, ale w opisie
pisze że powinno być jeszcze więcej, pewnie się pomylili tłumacząc to, więc można to
wykorzystać!'') to już co innego. Bardzo dobrze że WG nie dawało żadnej rekompensaty,
bo i nie widzę powodów czemu miałoby to robić. Jedyny minus jest tak, że nie wystosowali
żadnej notki w której przeprosiliby za błąd w tłumaczeniu(zamiast to tak na szybko zatuszowywać),
end of story.

Wątpie by to gracze chcieli coś wyłudzić. Po prostu oferta mogła wprowadzać w błąd. A prawo takie sytuacje przewidziało, i jak najbardziej można się domagać zwrotu kosztów, albo rekompensaty jeśli się udowodni że np. WG spartoczyło tłumaczenie na stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem WG w tej kwestii. Wystarczyło dodać tym kilkudziesięciu/kilkuset osobom po trochę złota (przecież dla nich to tylko zwiększyć wartość w bazie danych), Ci gracze zrobili by im dobry PR, a myślę, że obsługa zwrotów w T-Mobile też ich trochę będzie kosztować.

Taki trochę samobój na poziomie tatara z firmy S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pkapis & @Darkstar181

Fajnie, ale jakoś ani ja, ani żaden z kilku moich znajomych nie miało problemu żeby właściwie zrozumieć co mogą kupić, i że to 40% jest już wliczone w otrzymane złoto(co było widać jak na dłoni). Ba, więcej, jeden nawet zakupił tylko dlatego bo był ciekawy ile dostanie i jak omówione 1940 golda dostał stwierdził ''a więc ten bonus był już wliczony w kwotę tak jak się spodziewałem'' i grał sobie dalej.
Pewnie że był błąd w opisie, ale ludzie jak zwykle nie zastanowią się nad tym, ani nie zapytają, ani nie zgłoszą że coś tu się chyba nie zgadza w takim opisie, tylko lecą byleby tylko skorzystać na tym w jakiś sposób(no bo 1940 + 40% to będzie sporo złota za niską cenę). Także jak zwykle głupota i chciwość ludzka robi z pomyłki firmy wielką aferę i jaka to ona zła i w ogóle(a dostali przecież więcej złota niż gdyby kupowali je bez bonusu). Ot, daj komuś palec, a zaraz rzuci się na całą rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 16:02, Nephren-Ka napisał:

Fajnie, ale jakoś ani ja, ani żaden z kilku moich znajomych nie miało problemu żeby właściwie
zrozumieć co mogą kupić, i że to 40% jest już wliczone w otrzymane złoto(co było widać
jak na dłoni). Ba, więcej, jeden nawet zakupił tylko dlatego bo był ciekawy ile dostanie
i jak omówione 1940 golda dostał stwierdził ''a więc ten bonus był już wliczony w kwotę
tak jak się spodziewałem'' i grał sobie dalej.


Fajnie. Ale jak sam mówisz, twój znajomy też nie był pewien. Spodziewał się niższego wyniku i dlatego nie miał problemów z akceptacją. Ale są ludzie, którzy tę samą niejasność interpretowali w drugą stronę. I tacy ludzie mieli prawo poczuć, że dostali towar niezgodny z oczekiwaniami.

Dnia 25.10.2013 o 16:02, Nephren-Ka napisał:

cenę). Także jak zwykle głupota i chciwość ludzka robi z pomyłki firmy wielką aferę i
jaka to ona zła i w ogóle(a dostali przecież więcej złota niż gdyby kupowali je bez bonusu).
Ot, daj komuś palec, a zaraz rzuci się na całą rękę.


Oczywiście że reakcja niektórych ludzi jest przesadzona, ale jest też ona związana wyraźnie z reakcją WG. Bo to Wargaming zastosował niejasną promocję, to Wargaming nie użył tak prostego rozwiązania jak podanie kupującemu jasno ile dostanie i gdzie jest jego bonus.
I dla mnie WG zachowuje się dobrze od chwili gdy ogłosili, że każdy kto kupił golda przed poprawieniem treści promocji może go oddać i mieć zwrot pieniędzy. Ale wcześniej ludzie mili prawo uznać, że dostali towar niezgodny z umową i denerwować na firmę która nie wiedziała jak z taką sytuacją postąpić. Reakcja typu "to był nasz błąd, każdemu kto czuje się pokrzywdzony gwarantujemy zwrot pieniędzy" powinna wystąpić natychmiast.
Pewnie że są tam ludzie którzy chcieliby zarobić kosztem WG. Zawsze się tacy znajdą. Ale nie można mówić, że każdy jest taki - niektórzy naprawdę sugerując się opisem promocji oczekiwali więcej.

Mnie akurat ta akcja ani ziębi ani grzeje. Obserwuję ją z boku i IMO WG nie spisał się tutaj, bo ich reakcja była zbyt późna i zbyt nerwowa. A jeśli firma w ten sposób reaguje, to ja jako ich klient jestem zaniepokojony, że mogą tak samo zareagować w jakiejś innej sprawie. Np. skąd mam mieć pewność że gdy kiedyś ja zechcę u nich kupić golda, pieniądze z mojego konta zejdą a ja otrzymam od nich zamówiony towar? Czy jeśli go nie dostanę, albo dostanę niezgodny z umową, też będę musiał się wykłócać i robić aferę?

Żeby nie było, nie jestem przeciwnikiem WG. Na przykład uważam że sytuację gdy postanowili karać ludzi spekulujących pociskami załatwili całkiem nieźle. Ale tutaj przydarzyła im się wpadka i nawet jeśli część ludzi próbuje to perfidnie wykorzystać, to przede wszystkim WG pokpił sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

As a sign of our gratitude, we will be giving out a special vehicle – the T7 Combat Car. This is a Tier II American light tank and is exclusively for this event. The tank, along with a garage slot to keep it in, will be distributed to all game accounts with the release of Version 8.9.

Nowa popierdółka za tydzień w garażu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 16:41, meryphillia napisał:

As a sign of our gratitude, we will be giving out a special vehicle – the T7
Combat Car. This is a Tier II American light tank and is exclusively for this event.
The tank, along with a garage slot to keep it in, will be distributed to all game accounts
with the release of Version 8.9.


Nowa popierdółka za tydzień w garażu. ;]

Ja to widzę bardziej jak "Darmowy garaż", bo samochodzik na pewno sprzedam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 17:43, meryphillia napisał:

Ale mnie nimiłosiernie irytuje zawsze, jak wróg napisze jeszcze na koniec "GG".
Nie ma wtedy większego upodlenia i wstydu... :/


Dlaczego? Jeśli potyczka była wyrównana, a o zwycięstwie zdecydowały ostatnie chwile bitwy, to GG od przeciwnika może wyrażać faktycznie opinie, że gra była ciekawa i dobra.

A poza tym: "upodlenie" i "wstyd" - czy to nie za mocne słowa? W końcu to tylko gra. Czy uważasz, tak dla przykładu, że jeśli w grze planszowej zwycięzca poda rękę innym graczom i powie, że gra była dobra, to upadla ich i zawstydza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować