Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2011 o 22:04, Adidas66 napisał:

Jak już kupisz Hummela, to będziesz mógł z powodzeniem sprzedać jeden z czołgów z V tieru,
artą zarabia się lepiej niż czołgami :D


Zazwyczaj, ale na arty można też stracić. Jeśli bitwa pójdzie fatalnie i mamy np. tylko dwa uszkodzone czołgi i wystrzelaną całą amunicję, to sam jej koszt będzie większy (na Grille czy Hummelu) niż zarobek. A jeszcze jak się przytrafi uszkodzić sojusznika, albo zginąć...
I to wcale nie jest takie rzadkie. Po pierwsze są mapy miejskie, gdzie arty ma tylko kilka powszechnie znanych miejsc, w których może się ustawić i niewiele okazji do strzelania. Po drugie potrafi być tak, że wszyscy zrobią rush jedną stroną - oni będą zabijać wroga szybciej niż arty zdąży się wcelować, a z drugiej strony coś wyjedzie i ją odstrzeli.
Po trzecie wreszcie od pewnego czasu arty celność artylerii jest bardzo nierówna. W jednej bitwie wszystko wchodzi dokładnie w sam środek, a w innej każdy strzał leci na obrzeże celownika, oczywiście tam gdzie wroga nie ma, przelatuje obok wieżyczki, tuż nad silnikiem i wybucha niegroźnie parę metrów dalej, albo trafiasz w tą jedną, cienką iglicę, która była gdzieś po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 22:04, Adidas66 napisał:

Jak już kupisz Hummela, to będziesz mógł z powodzeniem sprzedać jeden z czołgów z V tieru,
artą zarabia się lepiej niż czołgami :D

Chce sobie zostawić oba czołgi 5 tieru, fajne są :P Mam jeszcze 4 sloty wolne, jeden na arty niemieckie, jeden na Leoparda, a po patchu na czołg lekki 5 tieru. Zostają jeszcze 2 sloty które jeszcze nie wiem czym zapełnić, może Tiger P, kto wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może się trafić pechowa bitwa :D A to, że zarobek zależy od tego jak umiejętnie pograsz to chyba sprawa oczywista, jak ktoś nie umie grać arty to zarabiał nie będzie. Tym niemniej w moim odczuciu z Hummela leci ładniejsza kaska niż z Pz IV, którego się pozbyłem.

===> Kerigun

Mnie bardzo denerwowało, jak trafiałem V tierem na 8-9, natomiast grając arty z im wyższymi tierami walczysz, tym lepiej ;) Jak dla mnie artyleria daje mniej powodów do denerwowania się (choć ma swoje "uroki").

Dnia 25.08.2011 o 22:23, pkapis napisał:

może Tiger P


Nie przekonuje mnie do siebie ten czołg, wydaje mi się, jakiś taki... słaby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 23:27, Kerigun napisał:

> Jak już kupisz Hummela, to będziesz mógł z powodzeniem sprzedać jeden z czołgów
z V tieru,
> artą zarabia się lepiej niż czołgami :D
>
Chce sobie zostawić oba czołgi 5 tieru, fajne są :P Mam jeszcze 4 sloty wolne, jeden
na arty niemieckie, jeden na Leoparda, a po patchu na czołg lekki 5 tieru. Zostają jeszcze
2 sloty które jeszcze nie wiem czym zapełnić, może Tiger P, kto wie :P

Mini ferdek nie jest taki zły, 200mm pancerza przedniego robi swoje.
Crap, ominie mnie event, wifi za słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 08:33, Adidas66 napisał:

Tym niemniej w moim odczuciu z Hummela leci ładniejsza kaska niż z Pz IV, którego się
pozbyłem.


Po jakichś 150+ bitwach z 107mm na KW, stwierdzam, ze PzIV ładnie zarabiał, to w becie. Teraz nie ma praktycznie pojary do KW z 107 czy nawet 152, którymi co trzecią bitwę wyciąga się na czysto 30+k kredycików.


Z racji, że męczarnie z M7 nie są jednak dla mnie, zdecydowałem skorzystać z promocji i do zakupionego za 50% KW1S dorzucić Tygrysa (a czemu nie... :3). Tym samym postanowiłem sobie, że w garażu będę któregoś dnia miał wszystkie niemieckie HT. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam S51 z 203mm i dalej mówie że arta jest OP
1500 dmg z bok IS7 niema to jak tak klata IS4 tylko w porywach 500-1000

Ale i tak najwiekszą zmorą sa parapety wystawiasz ludzi a medy sie kampią nikt ci nie pomaga występuje zasada Lemminga za wyższym tierem

Gram do końca premki a potem mam to gdzieś
Szkoda mi już czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screen z serii: ''samemu bitwy nie wygrasz''. Takich sytuacji w których tracę Top Guna na rzecz innego gracza z przeciwnej drużyny jest ostatnio coraz więcej, ale i tak to, co boli najbardziej, to słaby balans i drużyny.

20110826171911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 17:20, Kubelo napisał:

Screen z serii: ''samemu bitwy nie wygrasz''. Takich sytuacji w których tracę Top Guna
na rzecz innego gracza z przeciwnej drużyny jest ostatnio coraz więcej, ale i tak to,
co boli najbardziej, to słaby balans i drużyny.

Słaby balans :o
Jak ten jest słaby to ja taki chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 21:31, Monti0512 napisał:

Słaby balans :o

Nie miałem na myśli akurat tej bitwy, mówiłem o ogóle. Mieliśmy tutaj wielkie szanse na zwycięstwo, sam rozniosłem ponad 1/3 wroga, ale jak zwykle drużyna zawiodła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 22:11, Kubelo napisał:

> Słaby balans :o
Nie miałem na myśli akurat tej bitwy, mówiłem o ogóle. Mieliśmy tutaj wielkie szanse
na zwycięstwo, sam rozniosłem ponad 1/3 wroga, ale jak zwykle drużyna zawiodła...

To jak mam skomentować grę na jagdpanzerze IV gdzie wybiłem, coś koło 8-9 czołgów, bo wjeżdżały na mnie pojedynczo, a team nie mógł ruszyć ani jednego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 23:30, Elkhwind napisał:

M10 to fajna kosiarka. Tu mój najlepszy wynik:


M10 jest super najlepszy TD zaraz za stugiem dla mnie :P
Najlepiej się sprawdzają w walkach T6max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 08:33, MasterChiefGT napisał:

> M10 to fajna kosiarka. Tu mój najlepszy wynik:
>

M10 jest super najlepszy TD zaraz za stugiem dla mnie :P
Najlepiej się sprawdzają w walkach T6max


Moim zdaniem Slugger jest dużo lepszy. Najlepszy td 6 tieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, jak wygląda zarabianie na wyższych tierach arty (>5)? Bo zastanawiam się czy kupować GW Panterę w miejsce Hummela, czy zostawić go do zarabiania kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 12:39, danielbr napisał:

Da się jakoś wyłączyć auto skręcanie w niszczycielach czołgów gdy porusza się kamerą?


Albo trzymasz prawy klawisz myszy, albo wciskasz x na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 22:03, Jackal-pl napisał:

Powie mi ktoś jak to jest z nabywaniem nowych stopni wojskowych przez załogę? Intryguje
mnie to :P


Czołgiści awansują po zdobyciu każdych 50% umiejętności, czyli jak nabijają 100% pierwszej, 50% drugiej, 100% drugiej itd. Tu link do artykułu na wiki:
http://wiki.worldoftanks.eu/Crew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak artyleria broniąca bazy - wszystkie nasze fragi były z close combat. Podobijało się tygrysa P, KV-3 dobił sojusznik, który się nim zajmował podczas gdy ja stwierdziłem, że ja ruszę hummela- miałem szczęście, złapał immobilize i pożar. Dalsza część to już zniszczenie tygrysa i pojedynek z s-51 gdzie wygrała moja szybkostrzelność po zawalonym strzale mojego oponenta (wtedy jeszcze ładowałem po ataku na tygrysa).
Wniosek, nasz noob team, który dwa razy dał się zreckonować wygrał bo przeciwnik okazał się na tyle głupim by iść głową w głowę z artą

http://imageshack.us/photo/my-images/546/shot046j.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować