Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Mam 100FPSów ping skaczący od 40-60
A od jakiegoś czasu pociski nie dolatują do celu a po usunięciu tracerów nawet nie widzę gdzie lecą o ile wyleciały bo za 1 razem widać coś co ma przypominać pocisk z sniper mode a za innym tylko dym i nic
Do tego od ostatniej łatki ten cudowny dmg po 0 co na CW daje się we znaki albo ty albo on ehh

Testowałem LT w becie i tam jeszcze lepiej działa system dmg strzelając 10 razy z T50-2 zadałem 2 razy dmg S51 a reszta to dziurki były

I to dla mnie jest śmieszne prawdopodobnie coś popsuli a standardowo nie wiedzą co mówiąc że nie ma duchowych strzałów

Balans nieco się poprawił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nowe czołgi z ostatniego update są przegięte mocno. E-100 to w chwili obecnej najlepszy czołg w grze w swojej klasie. O ile w T30 z Mausem sobie daję radę, to z E-100 nie mam kompletnie żadnych szans i to do tego stopnia, że nie mogę mu nawet zagrozić poważnie.

Spoko szybko to poprawią, bo przecież niemieckie nie mogą być lepsze od ruskich ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o dmg po 0 albo pociski co nie dolatuja do celu 100m przed moim JT z celnoscia 0.28 czy tam 0.29

I teraz właśnie gram z takimi parapetami że już ręce opadają pchają się jak głupi tam gdzie arta im nie pomoże a wroga łoi jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 14:38, MKRaven napisał:

Niestety nagromadzenie debili w WoT ostatnio przybrało niebezpieczny poziom - u mnie
podobnie jak nie gorzej ;) .

Inaczej mówiąc dzieci lowe i kv5, chociaż nie- głównie lowe. Zresztą połowa z nich ma premium dzięki któremu wyjdą na zero, więc po co się przejmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie tylko. Właśnie T34 rozwaliło mnie w T30 bo strzelało z górki, ja nie miałem na niego kąta i nie mogłem się ruszyć, a trzy moje artylerie waliły sobie tam gdzie przeciwnicy pokazali się minutę temu z nadzieją, że tam stoją, zamiast walić widocznego przeciwnika, który zabrał mi 95% hp i utłukł w konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie bitwy uskrzydlają. :-)

I w ten sposób Grille, mimo swoich zdecydowanych wad, jest póki co jedynym czołgiem, na którym mam takie osiągnięcia jak Raider czy Fadin''s Medal.

20110906202427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 16:58, MKRaven napisał:

Oj nie tylko. Właśnie T34 rozwaliło mnie w T30 bo strzelało z górki, ja nie miałem na
niego kąta i nie mogłem się ruszyć, a trzy moje artylerie waliły sobie tam gdzie przeciwnicy
pokazali się minutę temu z nadzieją, że tam stoją, zamiast walić widocznego przeciwnika,
który zabrał mi 95% hp i utłukł w konsekwencji.

Ale to pajace z Lowe wyzywają mnie od noobów, bo działo 128mm nie jest w stanie spenetrować tej cholernej wieżyczki, a ich marna 105mm przebija z tą samą siłą

http://wiki.worldoftanks.eu/Lowe Are you fucking kidding me?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 00:06, MKRaven napisał:

11 strzałów, w tym dwa trafione. Słabo :p .


A bo taki już ze mnie noob i często strzelam tam, gdzie wroga nie ma. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty się śmiej moje JT z 128 276pen się odbija od wieży Lowe bardzo często waląc w uchwyt działa :P
O klacie nie wspominam bo to szczyt debilizmu żebym z 100m go nie przebił a z 500m przebijam i podpalam ...

Lowe jest bug tankiem żeby byle debil mógł nim jeździć i wydać kase na golda myślisz czemu dali za niego 12500golda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 09:04, MasterChiefGT napisał:

Ty się śmiej moje JT z 128 276pen się odbija od wieży Lowe bardzo często waląc w uchwyt
działa :P
O klacie nie wspominam bo to szczyt debilizmu żebym z 100m go nie przebił a z 500m przebijam
i podpalam ...

Lowe jest bug tankiem żeby byle debil mógł nim jeździć i wydać kase na golda myślisz
czemu dali za niego 12500golda :P

Raz pamiętam, że z 105mm trafiłem w tył- niemal 10m i się odbił

Löwe has earned a perhaps undeserved reputation for being piloted by bad players, due to a huge influx of new players buying this tank en masse without proper previous experiences in driving a heavy difficult. Make no mistake - whole the Löwe is an awesome weapon, it is quite difficult to drive. The armor is quite thin for a heavy tank and often even medium tanks or lower tier heavy tanks will be able to penetrate it, making the piloting quite tricky.
Chyba coś im się wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 10:20, RakuPL napisał:

Wie ktoś jak przywrócić 0.6.6? Bo ten public beta test 0.6.7 to o kant (d/p)upy potłuc
:/


zainstalować jeszcze raz grę :P
Innego sposobu nie ma jak nie zrobiłeś kopi plików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 10:27, MasterChiefGT napisał:

zainstalować jeszcze raz grę :P
Innego sposobu nie ma jak nie zrobiłeś kopi plików

Zrobiłem, ale... też wywaliłem. Tak mnie ta gównażeria grająca tymi "gold tankami" zirytowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra pod tytułem- scout nie scoutuje, autobalance w pełni możliwości- TDki kontra tygrysy i mediumy

Czyli nie ma to jak być rozjeżdżanym, a m5 stuart campiący na Westfield pod mostem. Kiedy się ruszył? Kiedy pozostały 2 osoby w teamie i były tłuczone przez tdki i tygrysa. W momencie gdy jaśnie hrabia zniszczył jednego wespe (z 4 jednostek arty...) obraził się, że nikt mu nie pomógł. Na mój ochrzan jego reakcja- "sam przecież kampiłeś". Niby nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie to, że grałem hummelem, a i wspominałem, że ten ćwierćinteligent to polak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 13:00, Hydro2 napisał:

Gra pod tytułem- scout nie scoutuje, autobalance w pełni możliwości- TDki kontra tygrysy
i mediumy

Czyli nie ma to jak być rozjeżdżanym, a m5 stuart campiący na Westfield pod mostem. Kiedy
się ruszył? Kiedy pozostały 2 osoby w teamie i były tłuczone przez tdki i tygrysa. W
momencie gdy jaśnie hrabia zniszczył jednego wespe (z 4 jednostek arty...) obraził się,
że nikt mu nie pomógł. Na mój ochrzan jego reakcja- "sam przecież kampiłeś". Niby nie
byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie to, że grałem hummelem, a i wspominałem, że ten ćwierćinteligent
to polak?


Kończę z tą grą, może jak odpocznę to wrócę. 7 bitew z rzędu przegranych, gram wespą. Takich noobow w życiu nie widziałem. Nawet JgPanthrką odechciało mi się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się pochwale bo ładną bitwę miałem. Powie mi ktoś tylko dlaczego snipera nie dostałem ?? Na 24 strzały trafiłem WSZYSTKIE 24 :D
Battle: Arctic Region 8 września 2011 17:48:33
Vehicle: PzKpfw VIB Tiger II
Experience received: 2 982 (doubled for the first victory each day)
Credits received: 47 004
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun

20110908175952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 18:00, Kerigun napisał:

Się pochwale bo ładną bitwę miałem. Powie mi ktoś tylko dlaczego snipera nie dostałem

Ktoś miał wyższy dmg i równą ilość expa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować