Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

nie, ani gold, ani tanki, ani exp ani kasa, nic nie przechodzi. Z tym że z test serwerem trzeba uważać, bo rollbacki do stanu wyjściowego potrafią być nawet co drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 14:45, RakuPL napisał:

Tak tylko (jak dla mnie ;)) gold to nie progress i mogłoby zostać (zabiorą rozwinięte
tanki i exp) ;) (wiem nadzieja... ale ona zawsze umiera ostatnia ;)).


Nie wyobrażasz sobie jak bardzo skopałoby to balans. Załóżmy, że wszyscy gracze, którzy brali udział w testach patch''a 0.6.7. dostają 10k golda - czyli jakieś 99% wszystkich graczy na serwerze EU. Co robią z taką kasą? Ok, zapewne większość wydałaby 2,5k na konta premium, a resztę wesoło przeturbaniła na czołgi pokroju Lowe, KV-5, nowy sowiecki T8 medium itd., przez co roiłoby się od nich na serwerach. W efekcie w bitwach T5-T9 widzielibyśmy głównie maszyny kupione za gold i niewielki odsetek lepszych pojazdów T9 czy T10. Gdyby zamiast wydawać golda na czołgi kupić za to cały zapas pocisków premium i premium consumables czy chociażby wyszkolić załogę na 100% na serwerach również powstałby chaos.
Nie wspominam już nawet o zamrożeniu finansów Wargaming Net, bo nikt wówczas nie kupowałby golda.

A jeśli chciałbyś zyskać tego rodzaju przewagę, to jest to wciąż w zasięgu ręki. Co rusz organizowane są jakieś konkursy na wykonywanie różnego rodzaju pierdół: skinów do czołgów, papierowych modeli, projektowanie nowych maszyn itp. Główne nagrody często oscylują w granicach 6-8k. Jeśli nie masz drygu do tego typu rzeczy zawsze możesz wziąć udział w zawodach MVP, z tym, że wymaga to dużego doświadczenia w grze, nie wspominając o mocnym sprzęcie. Jest jeszcze ostatnia opcja, po najmniejszej linii oporu - wysupłać cztery dyszki i nabyć za to 2,5k golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszyłem się na wieść o TankAce, że WoT będzie miał konkurencję więc może bardziej się przyłożą. Premiera była wczoraj, więc aby było już na spokojnie zainstalowałem sobie dziś. Trochę wkurzony że będę musiał męczyć dwie gry o czołgach odpaliłem grę. Po dziesięciu minutach znów mam tylko WoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko doskonale rozumiem, ale zawsze jakiś 1000 czy 2000 expa mgliby wysupłać ;)

Co do MVP, to może by się coś wymyśliło, ale jak się pracuje to nie bardzo się chce, po pracy przyjemniej odpalić WoT''a ;) Z drugiej strony jak ktoś pracuje i gra od dłuższego czasu, ale w małych ilościach dziennie (bądź wcale) i widzi jak niektórzy w tym samym czasie szaleje już na wyższych tierach, to żałuje, że nie może cofnąć czasu ;)

40zł niby niedużo, ale trochę strach się uzależnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 18:42, PsyhoSpider napisał:

Cieszyłem się na wieść o TankAce, że WoT będzie miał konkurencję więc może bardziej się
przyłożą. Premiera była wczoraj, więc aby było już na spokojnie zainstalowałem sobie
dziś. Trochę wkurzony że będę musiał męczyć dwie gry o czołgach odpaliłem grę. Po dziesięciu
minutach znów mam tylko WoT.

z ciekawości, czemu tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 19:06, dark_master napisał:

z ciekawości, czemu tak szybko?


To nawet ciężko opisać.
Stoczyłem jedną bitwę, niby pada sobie czasem deszczyk itd. to grafika to jakiś żart. Oczywiście aby gra chodziła to większość terenu jest zamglona, takie czołgi to ja widziałem grając na C-64. Jedynie bryła czołgu przypomina nam coś na kształt danego modelu. Pierwszą bitwę rozpocząłem chyba po 20 minutach, bo nie mogłem nic ogarnąć. To naprawdę warto przeżyć, instaluje się zaskakująco szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety poki co przegrał z serwerem testowym, duża i mała trumna (czytaj ruskie lighty, a jeśli kogoś interesuje skąd to określenie, to radzę spojrzeć z góry na oba t50) ftw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 22:45, dark_master napisał:

niestety poki co przegrał z serwerem testowym, duża i mała trumna (czytaj ruskie lighty,
a jeśli kogoś interesuje skąd to określenie, to radzę spojrzeć z góry na oba t50) ftw.

Ammo racki, zgadłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2011 o 23:16, Hydro2 napisał:

Ammo racki, zgadłem?

powód bardziej prozaiczny - mają tak ułożony pancerz, że z góry oba wyglądają jak stalowe trumny ;) no i nie da się o nich złego słowa powiedzieć - cholernie szybkie, z niezłym działem i mniej papierowe niz by sie na pierwszy rzut oka wydawało, prawdziwe killery. Dość powiedzieć, że w walce kołowej kładę nim wszystkie małe VK, a nawet da się rozłożyć t29 (który ma to szczęście że ma dużo hp) czy tygrysa, którego przebija od frontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś zapodać jakieś info o tych nowych lightach tieru 5 co maja wejść? Jaki pancerz, jakie działo, penetracja, dmg. Maksymalna prędkość i silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 17:23, Kerigun napisał:

A mógłbyś zapodać jakieś info o tych nowych lightach tieru 5 co maja wejść? Jaki pancerz,
jakie działo, penetracja, dmg. Maksymalna prędkość i silnik.


tak z pamięci (później wrzucę screeny na steama):
1. radzieckie T50 i t50-2 (praktycznie ten sam czołg to jest) - max speed 72 km/h, obrót pojazdu 50(!) dgr/sec, armor 37mm w każdym miejscu, działka te same co dla a20 plus 76mm z T34 (ta co strzela 18 razy na minutę za ~100hp), 500 hp
2. chafee - max speed 55 km/h, obrót 44 stopnie, armor bodaj 27 mm w najgrubszym miejscu, armata również jakieś 18 strzałów na minutę, ale kopie za jakieś 120 hm i ma wyższą penetrację niż ruskie. Generalnie fajny, tylko łatwo trafić, bo wieżę ma gigantyczną i jest dość wolny, ale odbija lepiej niż możnaby przypuszczać po cienkich statsach
3. "duży leopard" - 68 km/h, obrót 44 stopnie, armor w najgrubszym miejscu 60 mm, armaty te same co do PzIV (oprócz tej najlepszej ofc) - generalnie najmniej mi się podobał, bo wbrew statystykom wydaje się bardziej powolny i ocięzały niż chafee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż, post pod postem, ale jednak udało mi się te screeny zrobić wcześniej - http://steamcommunity.com/profiles/76561198007539966/screenshots/

niestety opisy po rusku, ale na czuja idzie dojść co jest co. Każdy nowy light ma dwa screeny, jeden to opcja stockowa, drugi to ze wszystkimi najlepszymi upgrade''ami.
No i przy okazji t50-2 zrobiłem rzut od góry by pokazać "czemu trumna" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA
Victory!
Battle: Malinovka 3 września 2011 17:43:54
Vehicle: S-51
Experience received: 1 634 (doubled for the first victory each day)
Credits received: 30 073
Battle Achievements: Fadin''s Medal

Bez premki

Dalej mi mówcie że arta nie jest OP
Ostatni pocisk uderzył koło E75 za prawie 700dmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2011 o 18:02, MasterChiefGT napisał:

Dalej mi mówcie że arta nie jest OP


do następnego patcha, do następnego patcha. kierwocy GW tigerów już mnie nienawidzą ;> Ostatnio dwa w jedej bitwie położyłem, bo nikt w ich bazie nie mógł mnie trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 18:02, MasterChiefGT napisał:

Dalej mi mówcie że arta nie jest OP
Ostatni pocisk uderzył koło E75 za prawie 700dmg


Nie uważam, żeby arty była OP. Na Hetzerze zdjąłem raz ze 100% dwa Stugi z rzędu, na jeden strzał każdego. Z kolei mój VK3601 dostał kiedyś jedno trafienie od KV-3 w przód i też zszedł od razu. Takie rzeczy się w WoT trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że arta przywaliłem koło E75 i zdmuchło go od splasha za prawie 700dmg
Jak arta t6 nie trafi to i tak splash uszkodzi

a te nowe LT i tak będą padać od 2-3 strzałów
Jako jeden z nielicznych poluje grając czołgami na scoutów bo reszta jedzie na pałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orlik''s Medal - Awarded for destroying three or more enemy vehicles with a light tank. The targets must be at least two tiers higher than the player''s tank.
Roman Edmund Orlik, a Polish Army sergeant, was a tank ace who knocked out 13 German tanks with his light TKS tankette in September, 1939.

Tak spojrzałem po medalach, ot miły akcent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować