Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2011 o 19:42, RamboPL napisał:

Rzadko spotykana sytuacja, a mnie przytrafiła się już kilka razy :)


Mnie się tak zdarzyło raz, grałem T1 Heavy i walczyłem przeciwko T29 (dość głupiemu, pozwalał mi się chować za przeszkodami zamiast skrócić dystans). W rezultacie podpaliłem go, zdążyłem oddać jeszcze jeden strzał, który zdjął go na 1%, on mnie trafił i w dokładnie tym samym momencie ogień go zniszczył.

BTW. Miałem przed chwilą sytuację na Steppes, po której pół teamu skręcało się ze śmiechu. Grałem Grille, a naszą bazę zajmował właśnie T95. Wyskoczyłem mu z boku, raz trafiłem, ale tylko jakieś 20%. Chwilę później znowu wyjeżdżam mu z boku, on się obraca, ja strzelam, chybiam i zaczynam go objeżdżać. On się dalej za mną obraca, już prawie mnie dogania i... wystawia swój zad w stronę dwóch tylko czekających na to heavy. Jak to ktoś skomentował "Uber distraction".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 20:43, pkapis napisał:

BTW. Miałem przed chwilą sytuację na Steppes, po której pół teamu skręcało się ze śmiechu.
Grałem Grille, a naszą bazę zajmował właśnie T95. Wyskoczyłem mu z boku, raz trafiłem,
ale tylko jakieś 20%. Chwilę później znowu wyjeżdżam mu z boku, on się obraca, ja strzelam,
chybiam i zaczynam go objeżdżać. On się dalej za mną obraca, już prawie mnie dogania
i... wystawia swój zad w stronę dwóch tylko czekających na to heavy. Jak to ktoś skomentował
"Uber distraction".

Cytując klasyk- It''s a trap!
Osobiście artą też miałem parę takich sytuacji, ale trochę doświadczenia z tdkami się opłaciło, dzięki czemu wiem jak manewrować by przeciwnik nie mógł trafić. 3 czołgi polujące na artę zamiast capować, podczas gdy team zajmuje bazę to piękny widok (ale nie w moim teamie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

107ka
Jedyne słuszne działo do KW. ;]

152ką zwyczajnie nie potrafię się obsługiwać, a i ROF rzędu dwóch strzałów na minutę mnie nie zadowala.

A kasy zarobiłem więcej, bo kupowałem jeszcze radiostację do jednego z tanków i 85mm do KW1S. Nie licząc oczywiście wydatków na ammo, naprawy i consumables plus parę stratnych bitew na Mausie i E75.

Jackal-pl >>> O ile nie zejdziemy od razu w beznadziejnym stylu, to na takich bitwach można się najlepiej obłowić nawet i z 107ką. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 22:38, meryphillia napisał:

107ka
Jedyne słuszne działo do KW. ;]

152ką zwyczajnie nie potrafię się obsługiwać, a i ROF rzędu dwóch strzałów na minutę
mnie nie zadowala.


Powiadasz że 107 ?? Ja odkąd odkryłem 152 to ani razu nie zamontowałem 107. Ba w ogóle nie miałem 107 na moim KV i gra się fajnie. Strzał co 22,5 sekundy to jest ból ale coś za coś. Kilka razy zdjąłem na strzał tier 6. Przerzuciłbym się na 107 która jest fajniejsza na niskotierowe bitwy ale nie wiem jak to będzie gdy mnie rzuci do bitw z tierem 9. Jak wtedy się 107 sprawdza ??

Dodam że na 152 zrobiłem elite dla KV i mase kasy zarobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

107 na T9/10 też się nadaje. Mausa czy E100 z boku nie spenetrujesz, ale zawsze możesz walnąć HE i coś zarobić. Po drugie, oczywiste, że w takiej walce raczej trzymasz się z tyłu i ściągasz gąski, coby innym ułatwić rozjechanie silnego przeciwnika.

Mając 107 na pokładzie często też (na pewno cęściej0 lądujesz w bitwach gdzie jesteś na samym topie, a tam 107 choć nie każdego rozłupie na strzał, to jednak dzięki rozsądnej szybkostrzelności i tak możesz zaszaleć.
W końcu swoje 10 tanków ubiłem właśnie ze 107ki. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 09:46, Kerigun napisał:

Przerzuciłbym się na 107 która jest fajniejsza
na niskotierowe bitwy ale nie wiem jak to będzie gdy mnie rzuci do bitw z tierem 9. Jak
wtedy się 107 sprawdza ??


Cóż, wtedy raczej nikomu nie podskoczysz. 107-ka jest skuteczna do max 7 tieru, później już zbyt często pociski się odbijają, nie zadają obrażeń, lub po prostu zadają ich zbyt mało. Chociaż zdarzyło mi się czasem uszkodzić nawet tier 9, to nic poważnego takim czołgom byłem w stanie zrobić.

Dnia 01.09.2011 o 09:46, Kerigun napisał:

Dodam że na 152 zrobiłem elite dla KV i mase kasy zarobiłem.


Skoro 152 Ci pasuje, to ciężko będzie Ci się przestawić, ale zawsze warto spróbować. Możliwe, że odkryjesz ten czołg na nowo, bo w końcu 107 i 152 wymuszają zupełnie inną taktykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mega bulwers złapałem od razu po bitwie (ja chce moje wsparcie!) :D Dopiero potem doczytałem o równej ilości xp i nie przyznawaniu wtedy bohatera. Pierwszy raz mi się tak zdarzyło.

20110901112658

20110901112707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 11:28, Adidas66 napisał:

Mega bulwers złapałem od razu po bitwie (ja chce moje wsparcie!) :D Dopiero potem doczytałem
o równej ilości xp i nie przyznawaniu wtedy bohatera. Pierwszy raz mi się tak zdarzyło.

Sorki, bo nie jestem oblatany tak jak wy w WoT. Te dodatkowe opisy przy teamach, to jest dostępne w premium? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 11:44, RakuPL napisał:

> Mega bulwers złapałem od razu po bitwie (ja chce moje wsparcie!) :D Dopiero potem
doczytałem
> o równej ilości xp i nie przyznawaniu wtedy bohatera. Pierwszy raz mi się tak zdarzyło.

Sorki, bo nie jestem oblatany tak jak wy w WoT. Te dodatkowe opisy przy teamach, to jest
dostępne w premium? :)

Nope, to jest addon, którego można pobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To potrafi 107ka. ;]

Co zabawniejsze zostało mi w połowie gry 34hp i i tak się nie dałem. Najpierw zniszczyłem 5 pojazdów które chciały bazę zająć, a później dobiłem capującego Pz4 z 30%. :3

20110901141231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 14:15, RakuPL napisał:

Chciałbym dostawać tyle expa i kasy na T3. Smutno mi... :(


Sądząc po wynikach kolega wyżej ma konto premium, więc nie ma co tego porównywać. Normalnie dostałbyś mniej więcej połowę tego.
A T3 to beztroska - im dalej tym trudniej, więc wcale nie jest tak kolorowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 14:27, xDeuSx napisał:

Sądząc po wynikach kolega wyżej ma konto premium, więc nie ma co tego porównywać. Normalnie
dostałbyś mniej więcej połowę tego.

Dobrze wiedzieć ;)

Dnia 01.09.2011 o 14:27, xDeuSx napisał:

A T3 to beztroska - im dalej tym trudniej, więc wcale nie jest tak kolorowo. :)

A wydawać by się mogło, że porównywalnie będzie, bo skala się tylko zmieni czyż nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im dalej w las tym więcej grzybów. Im wyższy tier tym większy dysbalans między poszczególnymi czołgami nie mówiąc już o tym, że twórcy faworyzują Krasnoludki, przez to ich czołgi są w uj twarde i mają często o wiele większą siłę ognia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować