Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2011 o 18:26, Hydro2 napisał:

> Się pochwale bo ładną bitwę miałem. Powie mi ktoś tylko dlaczego snipera nie dostałem

Ktoś miał wyższy dmg i równą ilość expa


No nie bardzo bo nikt inny oprócz mnie nie był bohaterem bitwy, tylko ja ze stell wall i top gun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 20:24, Kerigun napisał:

No nie bardzo bo nikt inny oprócz mnie nie był bohaterem bitwy, tylko ja ze stell wall
i top gun.


Jeśli Ty i ktoś jeszcze zadaliście taką samą ilość obrażeń i dostaliście tyle samo XP, to mimo że obaj zasłużyliście to żaden z was bohaterem nie zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe

Zapomniałem karty i nie mogłem kupić większej ilości, a tu taka niespodzianka. :D
Już mi się odechciało grać, jak bez premki nie szło zarobić na przegranych w M40/43. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 19:31, PsyhoSpider napisał:

W końcu mam premium, dzięki SMS :D


Za taką cenę, chyba podziękuję płatności SMS. Co prawda wygodniej by mi było załatwiać to telefonem, ale zwyczajnie się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co?
Spodziewałeś się 1000g za 9,99?

Przecież logiczne było od samego początku, patrząc przez podobne transakcje w innych grach sieciowych, że za sms dostaniesz niewiele, płacąc sporo...

Tyle że taka forma czasami się przydaje, gdy nie chce ci się robić przelewu, a potrzebujesz odrobiny golda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 02:23, meryphillia napisał:

A co?
Spodziewałeś się 1000g za 9,99?


Liczyłem się z tym że będzie drożej, ale nie o ponad 70% (przy zakupie 1050 golda przez SMS, best value!... i teoretycznie najdroższej opcji "tradycyjnej" czyli 2500). Cena przekroczyła moje przypuszczenia.

Dnia 09.09.2011 o 02:23, meryphillia napisał:

Tyle że taka forma czasami się przydaje, gdy nie chce ci się robić przelewu, a potrzebujesz
odrobiny golda...


Nie mówię, że nie, sam napisałem że ta forma jest praktyczna, ale dalej podtrzymuje swoją opinię. Choć po przemyśleniu sprawy doszedłem do wniosku, że najpewniej na jakieś małe ilości golda się w końcu skuszę, to mimo wszystko premium sobie w ten sposób fundował nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę jedno że ceny są niestety takie ponieważ nasi operatorzy wcinają większość kasy :P
Ktoś sprawdzał na proxy ceny z chyba USA albo WB i tam było za chyba 30-40zł w przeliczniku prawie 2k golda

Więc jak chcesz na kogoś być zły to operatorów Polskich
Dużo osób ma sporo kasy na komie z którą nic nie zrobi a tak zawsze na sloty mogą kupić gold


To już tylko człowieka decyzja przelew jest lepszy ale w mix''s muszę kupić kartę co miech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 08:50, MasterChiefGT napisał:

To już tylko człowieka decyzja przelew jest lepszy ale w mix''s muszę kupić kartę co
miech :P


Też jestem w tej sytuacji i bardzo się cieszyłem na możliwość wykorzystania tej kasy. Liczyłem, że kupię sobie premium, a tak będzie można co najwyżej korzystać, ze zniżek na sloty/baraki itp. Ewentualnie oszczędzać kredyty przemontowując moduły z czołgu na czołg.
I tak na dobrą sprawę nie jestem zły, tylko dość mocno rozczarowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 09:06, Adidas66 napisał:

I tak na dobrą sprawę nie jestem zły, tylko dość mocno rozczarowany ;)


Zależy to od podejścia. Mam telefon firmowy, na koncie sporo bo nie jestem tego w stanie wydzwonić więc dla mnie to bardzo korzystne. Wielu graczy tak ma, nawet tych z prywatnymi telefonami. Może nie będę premki wykupował co miesiąc, ale rozbudowanie garażu i od czasu do czasu premium jak najbardziej. Do tej pory kasa leżała na koncie i się kumulowała a szkoda kasy zwykłej na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co teraz grindować. W końcu mam stan garażu taki jak w becie plus dwa dodatkowe czołgi których nie miałem. Obecnie mam w topowej konfiguracji czołgi:
Tier 8: Tiger 2 oraz Ferdinand
Tier 7: T-43, Panther, T29
Tier 5: PZ IV, KV, Hummel
Tier 4: Leopard (dla VK 2801)
Nie wiem co teraz grindować z mojego tieru 7 W sumie to zastanawiam się nad Pantherą i T29 bo T-43 chyba sobię odpuszczę bo dopiero co zkończyłem grindować T-34-85 oraz KV-13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 10:07, Kerigun napisał:

Nie wiem co teraz grindować. W końcu mam stan garażu taki jak w becie plus dwa dodatkowe
czołgi których nie miałem. Obecnie mam w topowej konfiguracji czołgi:
Tier 8: Tiger 2 oraz Ferdinand
Tier 7: T-43, Panther, T29
Tier 5: PZ IV, KV, Hummel
Tier 4: Leopard (dla VK 2801)
Nie wiem co teraz grindować z mojego tieru 7 W sumie to zastanawiam się nad Pantherą
i T29 bo T-43 chyba sobię odpuszczę bo dopiero co zkończyłem grindować T-34-85 oraz KV-13.


Mniej będziesz się denerwował grając T29 niż Panterą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 15:39, ts04 napisał:


Mniej będziesz się denerwował grając T29 niż Panterą.

Za to będzie się bardzo denerwował grając T34. Rób E-75, dobre działo, mocny pancerz, a z najlepszym silnikiem jest niesamowicie mobilny jak na czołg ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 18:11, Monti0512 napisał:

Za to będzie się bardzo denerwował grając T34. Rób E-75, dobre działo, mocny pancerz,
a z najlepszym silnikiem jest niesamowicie mobilny jak na czołg ciężki.


Czytaj ze zrozumieniem, pytał się o 7 tier nie 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 18:55, ts04 napisał:

Czytaj ze zrozumieniem, pytał się o 7 tier nie 8.

Czytaj ze zrozumieniem, poprzednik pisał o tier 9, nie 8 ;)

Taki mały sarkazm.

Monti -> Bo T34 trzeba umieć grać. Z działem 120mm walka nim jest czystą przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 19:20, Wilkv napisał:

> Czytaj ze zrozumieniem, pytał się o 7 tier nie 8.
Czytaj ze zrozumieniem, poprzednik pisał o tier 9, nie 8 ;)

Taki mały sarkazm.

Monti -> Bo T34 trzeba umieć grać. Z działem 120mm walka nim jest czystą przyjemnością.


Ekhm, czytaj ze zrozumieniem, żeby zrobić E-75 musiałby grać KT tierem 8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem doskonale o co chodziło. Monti jednak pisał o E-75 i T34, które są 9 tierami.

Notabene - muszę się pochwalić, przed chwilą miałem piękną bitwę z rekordowym zarobkiem i rekordem expa ;] 2757 ^^

20110910200343

20110910200406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 20:04, Wilkv napisał:

Wiem doskonale o co chodziło. Monti jednak pisał o E-75 i T34, które są 9 tierami.

Notabene - muszę się pochwalić, przed chwilą miałem piękną bitwę z rekordowym zarobkiem
i rekordem expa ;] 2757 ^^

Jak ja zarobię 30k i 1k expa to mam banan na ryju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 20:04, Wilkv napisał:

Wiem doskonale o co chodziło. Monti jednak pisał o E-75 i T34, które są 9 tierami.

Notabene - muszę się pochwalić, przed chwilą miałem piękną bitwę z rekordowym zarobkiem
i rekordem expa ;] 2757 ^^

Huh... Lowe...

A tak propo imperial guard lowe tank? hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 22:24, Hydro2 napisał:

Huh... Lowe...

No i?

Dnia 10.09.2011 o 22:24, Hydro2 napisał:

A tak propo imperial guard lowe tank? hah

Na każdym czołgu, do którego jest dostępny skin z Wh40k, jest on wsadzony ;] Inkwizycja i Chaos i tak najlepiej się prezentują. Nic lepiej nie pasuje do czołgów, jak Iron Warriors.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować